Stanica Harcerska Leśna Polana

Telefon
698 30...
adres
ul. Bałtycka, Jarosławiec, zachodniopomorskie
liczba miejsc
237

O nas

Stanica Harcerska Leśna Polana to komfortowy ośrodek obozowy Hufca Sławno. Obiekt znajduje się w pięknej, nadmorskiej miejscowości Jarosławiec, 300 m od morza. Miejscowość ta słynie z pięknych, czystych i niezatłoczonych plaż. Duża zawartość jodu i soli w powietrzu korzystnie wpłynie na układ oddechowy oraz samopoczucie. Klimat panujący w Stanicy Harcerskiej Leśna Polana jest niepowtarzalny i na pewno zapewni ciekawy pobyt.

Stanica Harcerska Leśna Polana dysponuje 237 miejscami noclegowymi, w skład których wchodzą: 2 pawilony po 55 miejsc, które znajdują się w 4 osobowych pokojach, 19 apartamentów oraz 18 domków campingowych na 50 miejsc. Ponadto, obiekt oferuje 25 namiotów, gdzie każdy pomieści od 5 do 6 osób. Do dyspozycji gości oddana jest nowoczesna kuchnia z pełnym wyposażeniem, gdzie można przyrządzić smaczny posiłek oraz stołówka na 180 miejsc. Obiekt zapewnia również pełny węzeł sanitarny z ogólnodostępnymi kabinami i bidetami. Stanica Harcerska oferuje wiele udogodnień dla gości, jedną z nich jest ambulatorium ze stałą opieką medyczną oraz ratownikiem morskim. Czas zabawy i rekreacji wypełni dostępność świetlicy z telewizorem, sali kominkowej oraz dyskoteki. Ponadto, obiekt dysponuje salą do gry w tenisa stołowego, boiskiem do piłki siatkowej oraz dużym placem zabaw dla dzieci. Obiekt to idealne miejsce do organizowania zielonych szkół oraz obozów harcerskich. Stanica posiada własny plac apelowy z muszlą koncertową. Niepowtarzalny urok tego miejsca, bliskość morza Bałtyckiego oraz zapach sosnowych lasów umila czas spędzany przy kręgu ogniskowym.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty19
pokoje4 osobowe
domki kempingowe
namioty

Obiekt

Na terenie obiektu także możliwość grillowania, miejsce na ognisko. Do dyspozycji gości: kuchnia z pełnym wyposażeniem, ogólnodostępne łazienki, sala kominkowa, świetlica z TV.

Zabiegi

U nas także sauna parowa.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: tenis stołowy - ping-pong, boisko do siatkówki. Dla dzieci plac zabaw.

Gastronomia

Do dyspozycji gości stołówka.

Położenie

Do morza 300 m.

Atrybuty / atuty

Rodzaj oferty
pokoje czteroosobowe
domki
W pokojach / domkach
łazienka
Ogólnodostępne
kominek
grill
miejsce na ognisko
Posiłki i napoje
wyżywienie w obiekcie
Rekreacja
boisko sportowe
Basen i odnowa biologiczna
sauna
Dla dzieci
przyjazny dzieciom
plac zabaw
Oferta dla
grupy
rodziny

Ważne informacje

Zadowoleni klienci o nas


Jeżdziłam tam na obozy było super! Teraz jeżdze tam ze znajomymi na parę dni... jest super, jak nigdzie!
podobne w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Rodzinny Dom Opieki "Leśny Dworek" Jarosławiec ~ 1.17 km
- Kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Jarosławcu ~ 1.64 km