Noclegi Jadar A2

Noclegi Jadar A2
adres
ul. Pensjonatowa, Łagów, lubuskie
za nocleg od
40 PLN
liczba miejsc
30
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170

O nas

Noclegi w Łagowie Lubuskim to oferta skierowana do wszystkich, którzy chcieliby wypocząć na Ziemi Lubuskiej, nad malowniczym Jeziorem Łagowskim, w miejscowości znanej m. in. z klimatycznego festiwalu filmowego – Lubuskie Lato Filmowe – przyciągającego co roku znakomitych gości i wielbicieli dobrego kina. Ośrodek Jadar w Łagowie Lubuskim umożliwia nocleg w samodzielnym budynku, zapewniając pożądany spokój i komfort wypoczynku. W ośrodku Jadar niezamieszkanym przez właścicieli i oddanym w pełni do dyspozycji gości, znaleźć można dwanaście pokoi 2-, 3- i 4-osobowych. W większości są one wyposażone w łazienki, część z nich ma natomiast dostęp do wspólnych miejsc łazienkowych i toaletowych na korytarzu. Część z pokoi jest także wyposażona w telewizory lub ma dostęp do balkonów. Goście mogą swobodnie korzystać także ze wspólnej kuchni, w której wygodnie przyrządzą posiłki, z lodówką, kuchenką gazową oraz naczyniami kuchennymi. Do dyspozycji naszych gości oddana została także wspólna świetlica, która może także posłużyć za jadalnię czy pokój do wspólnego oglądania telewizji. Ośrodek Jadar od lat cieszy się dobrą opinią przebywających u nas gości, którzy chętnie korzystają z możliwości wynajęcia kameralnych i komfortowych kwater umożliwiających wypoczynek w bliskości natury. Przed ośrodkiem zorganizowano dla nich miejsce do urządzenia grilla oraz altanę turystyczną, sprzyjającą spokojnym śniadaniom przy kawie o poranku. Ośrodek czynny jest przez cały rok, oferując gościom możliwość zwiedzania okolicy samochodami terenowymi Honker do miejsc mniej dostępnych turystycznie, jak Bukowiec, Gorajec, Buszno, Raków czy Templewo. Łagów Lubuski to idealne miejsce na spokojny letni wypoczynek nad jeziorem lub intensywne doznania filmowe w trakcie organizowanego tutaj od ponad 40 lat festiwalu Lubuskie Lato Filmowe – imprezy dla osób ceniących dobre kino i możliwość kameralnych spotkań z jego twórcami.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe740-60/osoba
pokoje3 osobowe340-60/osoba
pokoje4 osobowe340-60/osoba

Pokoje

Liczba pokoi w obiekcie 12.

W pokojach TV.

W naszej ofercie część pokoi z łazienkami.

Obiekt

Proponujemy Państwu pobyt w Łagowie - perle Ziemi Lubuskiej.
Budynek, w którym znajdują się pokoje, stanowi samodzielny obiekt do wynajęcia, tzn. nie zamieszkują w nim właściciele, ani nikt z rodziny, jest swobodnym miejscem do wypoczynku.
Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, ogólnodostępne WC, kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchenka, lodówka, naczynia). Na terenie obiektu także: możliwość grillowania, altana ogrodowa.

Imprezy i konferencje

Zorganizujemy dla Państwa ognisko w plenerze, nad prywatnym stawem, gdzie można pograć na gitarze, pośpiewać, a nawet zorganizować w formie zabawy zawody wędkarskie.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: kąpielisko, stanica wędkarska i miejsca do łowienia ryb. Na Jeziorze Łagowskim pomost.

Położenie

Nasze noclegi znajdują się w cichej, zielonej okolicy, wśród pensjonatów i domów wypoczynkowych. Do lasu około 100 m, do Jeziora Łagowskiego około 200 m w linii prostej. Centrum miasta - 800 m.

Atuty

Nasze atuty: ciepła i przyjazna atmosfera, cicha, spokojna okolica.

Zapraszamy

Kwatery Jadar to doskonałe miejsce na zorganizowanie pobytów dla osób w każdym wieku, rodzin z dziećmi, młodzieży szkolnej (możliwość pobytu klasy liczącej ok. 30 osób), osób samotnie odpoczywających, par zakochanych, motocyklistów i innych grup.
Zapraszamy przez cały rok!

podobne w okolicy
pokoje gościnne w okolicy
noclegi w okolicy