Hotel 500 **

Hotel 500
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Warszawska-Smolice, Stryków, łódzkie
za nocleg od
165 PLN
liczba miejsc
230

O nas

Łódź jest bardzo szybko i dynamicznie rozwijającym się miastem. Coraz więcej jest z zagranicznych firm i zakładów produkcyjnych oraz mniejszych lub większych biznesów prywatnych. Wszystko to sprawia, że potrzebne są miejsca, w których można zorganizować spotkanie służbowe, lub zatrzymać się w podróży służbowej. Nasz hotel w Strykowie jest właśnie takim miejscem. Jego dogodna lokalizacja niedaleko autostrady A2, umożliwia biznesmenom z różnych części kraju, na szybki i sprawny do niego dojazd. Jednocześnie infrastruktura naszego hotelu jest ukierunkowana na klienta biznesowego. Nasz hotel jest nowoczesny. Nowoczesna jest również jego stylizacja, zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Wystrój pokoi sprawia, że przebywając w nich czuje się powiew najnowszych trendów. W takich warunkach niemal pewne jest, że do głowy zawsze będą przychodzić same dobre rozwiązania biznesowe. Kolorystyka pokoi pod każdym względem jest bardzo neutralna. Jasne kolory przemieszane są z odcieniami błękitów oraz czerwieni. Pokoje jakie mamy do zaoferowania Państwu, są to przeważnie pokoje dwuosobowe, chociaż mamy również większe czteroosobowe apartamenty. We wszystkich pokojach są nowe sprzęty, a co do porządku i czystości w nich, nie ma żadnych zastrzeżeń. Spotkania biznesowe zawsze kojarzą się z konferencjami. Mamy do tego doskonałe warunki, aby odbyć spotkanie biznesowe w małym gronie, lub przeprowadzić dużą konferencję. Posiadamy przynajmniej kilka sal konferencyjnych, które różnią się rozmiarami, dzięki czemu można zastosować w nich różnoraki rozkład miejsc (od teatralnego po tak zwaną podkowę). Wszystkie sale konferencyjne są wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz nagłośnienie, które jest niezbędne do tego aby przeprowadzić biznesową konferencję. Do naszego hotelu zapraszamy również na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak wesele oraz komunie. Dzięki temu, że w naszym hotelu jest mnóstwo przestrzeni, możemy bez problemu zorganizować imprezę na wiele osób, oczywiście wracam z zakwaterowaniem.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty5240-325/apartament
pokoje1 osobowe76140-195/pokój
pokoje2 osobowe34170-225/pokój

Doba hotelowa od 14.00. Akceptujemy karty płatnicze. W cenie noclegu śniadanie w formie szwedzkiego stołu.

Pokoje

Hotel dysponuje 115 pokojami, w tym 5 apartamentami oraz może zapewnić nocleg dla 230 osób. Posiadamy również 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych, wszystkie poziomy hotelu skomunikowane są windą.
Standardowe wyposażenie pokoju obejmuje pojedyncze lub podwójne łóżko, łazienkę, telefon, oraz bezpłatne łącze wi-fi.

Obiekt

Do dyspozycji Gości pozostaje duży, bezpłatny parking na ponad 200 samochodów.

Imprezy i konferencje

Hotel posiada 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych o powierzchni od 15 do 140 m2. Wszystkie sale posiadają dostęp do światła dziennego.
Dzięki systemowi ścian przesuwnych, po połączeniu sal możemy uzyskać powierzchnię ok. 320 m2.
Do dyspozycji Gości oddajemy następujące wyposażenie sal: ekran, projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie, mównicę.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji gości sauna. Dla aktywnych bilard.

Gastronomia

Elegancka, klimatyzowana restauracja dla 150 osób oferuje znakomite dania kuchni polskiej oraz europejskiej.
Sąsiadujący z restauracją kameralny cocktail bar wyposażony jest w stół bilardowy oraz duży plazmowy telewizor z szerokim wyborem kanałów. W swojej ofercie posiada bogatą gamę alkoholi oraz drinków.
Uwzględniając wszelkie preferencje i indywidualne potrzeby Gości oferujemy szeroki wachlarz usług gastronomicznych, w skład których wchodzą serwisy kawowe, lunche, kolacje uroczyste, biesiady grillowe oraz przyjęcia okolicznościowe.
Energiczny i profesjonalny personel z niezwykłą starannością czuwa nad każdym etapem przygotowywanej imprezy, aby każdy Gość poczuł się jak w domu.

Pobliskie miejscowości

Łódź ~18.8 km
podobne w okolicy
hotele w okolicy
noclegi w okolicy