Pole Namiotowe HONORiS

Pole Namiotowe HONORiS

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

adres
m. Okuninka VIII-22, lubelskie
za nocleg od
10 PLN
liczba miejsc
300

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
namioty4 osobowe8-10/namiot
przyczepy kempingowe4 osobowe8-10/przyczepa

Ceny na kempingu - informacja dodatkowa

Pole namiotowe o powierzchni 1ha, ok. 300 stanowisk na namioty oraz przyczepy kempingowe, ceny za dobę: osoba 10 PLN, samochód 8 PLN, motocykl 5 PLN, prąd 8 PLN, opłata klimatyczna 2,00 PLN/osoba; prysznic ciepły 5 PLN/10 minut, prysznic zimny 2 PLN/10 minut, energia elektryczna-podłączenie 8 PLN/doba.


Na terenie pola namiotowego przyłącza pod przyczepy kempingowe, sanitariaty, flipery.

Teren ogrodzony.

W przygotowaniu pokoje gościnne dla 30 osób.

Można tu wspaniale wypocząć.

Obiekt

Na terenie obiektu: zadaszone miejsce na ognisko, miejsce na zaparkowanie samochodu, przyczepy campingowej lub motocykla.

Atrakcje w obiekcie

Na terenie pola namiotowego znajduje się baza nurków Atlantis, stoły do bilarda i cymbergaja, piłkarzyki.

Gastronomia

Na terenie pola namiotowego: bar, mała gastronomia.

Położenie

Pole namiotowe HONORiS w letniskowej miejscowości Okuninka jest w pełni oświetlone i zalesione, jest położone w odległości 10 m od brzegu niezwykle pięknego i czystego Jeziora Białego, należącego do Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego.

W pobliżu restauracje, dyskoteki, możliwość uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych, specyficzny klimat który sprzyja w leczeniu dróg oddechowych.

Zapraszamy

Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę.

wyślij e-mail

Zadowoleni klienci o nas


Spędziliśmy tam super weekend naprawdę fajne pole namiotowe polecam - czysto fajnie polecam ,wrócimy do was za rok :)
Bardzo fajne pole namiotowe. Kąpielisko czyste. W pobliżu bardzo dobre obiady w cenie do 15 zł. Gorąco polecam. Pozdrawiam pana z obsługi w czerwonej czapeczce i spodenkach, to był taki nasz Papa Smerf :).
Bardzo sympatyczne i miłe miejsce. Niemal idealne dla rodzin z dziećmi. Byliśmy tam w 2012 i 2013 roku. Spokojnie i cicho przynajmniej podczas naszego tygodniowego pobytu tak było. Jeśli trafi się w dobrym czasie to i dużą przyczepę kempingową można zaparkować w cieniu między drzewkami. Jeśli się szuka miejsca z dala od gwaru i całonocnych imprez kemping Honoris będzie idealny. Polecam
Bardzo ładnie bardzo miło bardzo polecam
Super miejsce byliśmy z przyczepą w 2012 i w tym roku też się wybieramy
Bardzo polecam to pole namiotowe jak i to miejsce czyli jezioro białe ! :) jestem bardzo zadowolony z pobytu. Jeszcze nie raz tam będę.
DOBRE POŁOŻENIE BLISKO DO JEZIORA BIAŁEGO BARDZO CIEPŁA WODA POMOSTY DLA WĘDKARZY RATOWNICY BAR DOBRE WYŻYWIENIE BYLIŚMY W UBIEGŁYM ROKU
Świetne miejsce bardzo mili właściciele aż chce się wrócić. W tym roku też zamierzamy z rodziną tam przyjechać. Możliwe że pani mnie pamięta (właścicielka psa tej samej rasy co pani miała -shih tzu Leona , w tym roku Leoś będzie u państwa się gościł :))
POLECAM GORĄCO TO POLE NAMIOTOWE . JEŹDZIMY TU Z MĘŻEM I DZIEĆMI OD WIELU LAT I ZAWSZE TU WRACAMY. HONORIS JEST NAJLEPSZY. W TYM ROKU TEŻ BĘDZIEMY W LIPCU...
Polecam wszystkim pole namiotowe Honoris...Jedziesz z dziećmi?- nie martw sie ...JEST OK
Wszystko super, polecam