Grand Hotel *****

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Sławkowska, Kraków, małopolskie
za nocleg od
487 PLN
liczba miejsc
118

O nas

Grand Hotel to od zawsze gwarancja najwyższej jakości jeśli chodzi o hotelarstwo, w końcu jest to obiekt znany na całym świecie ze swojego profesjonalnego podejścia do szczegółów i przede wszystkim do dbałości o najdrobniejsze szczegóły. W końcu jesteśmy placówką posiadającą 5 gwiazdek jakości! Oferujemy jednak swoim klientom o wiele więcej, niż tylko doskonale przygotowane noclegi w Krakowie, ponieważ posiadamy również w swoim obiekcie wspaniałą restaurację, w której każdy odwiedzający nas gość może zjeść posiłek przygotowany przez najlepszych szefów kuchni. Naturalnie posiadamy kilka sal restauracyjnych, a każda została wyremontowana w zupełnie innym klimacie, a sam obiekt dysponuje również wspaniałym barem, w którym nasi goście mogą spędzić przyjemny oraz spokojny wieczór przy drinku, rozmawiając z bliskimi i relaksując się po ciężkim dniu zwiedzania Krakowa, lub rozmowach biznesowych. Oferujemy swoim klientom również aż 8 sal konferencyjnych, które swoim wystrojem zrobią wrażenie na wszystkich przybyłych osobach, więc nasz obiekt doskonale nadaje się na prowadzenie prezentacji firmowych dla potencjalnych klientów, którzy od samego progu, będą mieć świadomość, że rozmawiają z prawdziwym profesjonalistą, który zawsze dba o wysoką jakość. Naturalnie zostały one wyposażone we wszystkie najważniejsze gadżety multimedialne, które pozwolą poprowadzić spotkanie na najwyższym poziomie. Gwarantuje również obsługę podczas takich spotkań i imprez, a jednocześnie jesteśmy w stanie obsłużyć nawet 400 gości, co czyni nasz obiekt idealnym do zorganizowania wesela, lub różnego rodzaju bankietów. Jeśli chodzi o pomieszczenia noclegowe, naturalnie posiadamy do dyspozycji zarówno pokoje jedno, dwuosobowe o wysokim standardzie oraz apartamenty, z czego każdy został przygotowany w innym stylu, dzięki czemu wszyscy odwiedzający nas goście, mogą wybrać interesujący ich apartament, w którym będą czuli się najlepiej i najswobodniej. Oczywiście oferujemy o wiele więcej, jednak zapraszamy serdecznie klientów by przekonali się o tym na własnym doświadczeniu!

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty91151-4764/apartament
pokoje1 osobowe10874/pokój
pokoje2 osobowe45973/pokój

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: dostęp do internetu, TV-SAT, minibar, klimatyzacja.

Obiekt

Do dyspozycji gości sala klubowa. Na terenie obiektu parking.

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji sala bankietowa. Doskonale organizujemy: konferencje, bankiety, sympozja, seminaria, przyjęcia okolicznościowe, wystawy, pokazy.

Gastronomia

Do dyspozycji gości: drink bar, kawiarnia, restauracja.

Położenie

Obiekt położony jest w centrum miasta.