Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Fama-Sta

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Kołobrzeska, Mrzeżyno, zachodniopomorskie
liczba miejsc
500

O nas

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "FAMA-STA" to prawdziwy raj dla miłośników Morza Bałtyckiego. Znajduje się w jednej z najmodniejszych nadmorskich miejscowości - w Mrzeżynie. Ośrodek zlokalizowany jest na imponującym obszarze - zajmuje blisko pięć hektarów, gdzie mieści się hotel i bogata infrastruktura rekreacyjno - sportowa. Z hotelu na plażę jest jedynie trzysta pięćdziesiąt metrów, a spacer wzbogaci zapach olejków eterycznych wydzielanych przez las sosnowy. W "FAMA-STA" każdy odnajdzie przestrzeń idealną dla siebie - może na przykład korzystać z basenu odkrytego, z siłowni lub spędzać miłe popołudnia w kawiarni ze znajomymi lub z rodziną. Pokoje w "FAMA-STA" przystosowane są pod różne potrzeby. Turyści mogą przyjeżdżać tu w celach typowo wczasowych lub w zdrowotnych. Goście mają do swej dyspozycji różnorodne pokoje w dwóch pawilonach. Obiekt ma cztery kondygnacje, gdzie najwyższa zawsze jest rezerwowana przez osoby lubiące piękne widoki na okolicę. Pokoje są jednoosobowe lub kilkuosobowe, dzięki czemu można wypoczywać w samotności lub z osobami bliskimi. Goście mają do swej dyspozycji obszerną stołówkę, kawiarnię, nowoczesne zaplecze leczniczo - rehabilitacyjne. Wieczorami odbywają się tu imprezy taneczne, dzięki którym nie trzeba wychodzić wieczorami na miasto. Za niewielką opłatą można uzyskać dostęp do bezprzewodowego internetu. "FAMA-STA" to znakomita baza dla ludzi, którzy kochają atrakcje Mrzeżyna i chcą korzystać aktywnie z każdego słonecznego dnia. Co do zasady główną atrakcją jest przepiękna plaża, ale dla bezpieczeństwa zalecane jest korzystanie ze strzeżonego kąpieliska. Mrzeżyno to miejscowość letniskowa z bogatą tradycją - to właśnie tutaj w 1806 roku powstał pierwszy Dom Zdrojowy. W XIX wieku było to bardzo modne letnisko, które przyciągało "śmietankę towarzyską" wywodzącą się z ówczesnych elit. Dziś nie ma śladu po wspaniałych pawilonach plażowych, ale Mrzeżyno zachowało klimat dawnych letniskowych historii i każdego roku przyciąga swoją magią turystów nie tylko z Polski.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe
pokoje3 osobowe
pokoje4 osobowe

Dodatkowe informacje: ceny do negocjacji (do uzgodnienia).

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, radio, telefon.

Gastronomia

Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Zadowoleni klienci o nas


W czerwcu byłam z córką na turnusie rehabilitacyjnym. Dobre jedzenie, ośrodek przystosowany dla niepełnosprawnych, blisko do morza, dobra baza zabiegowa, ośrodek bardzo ładny polecam.
Polecam. Byliśmy na turnusie rehabilitacyjnym. Ośrodek duży, obsługa miła. Pozdrowienia dla Pań z Recepcji, rehabiliotantki i P. Ilony. do zobaczenia za rok
podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy