Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Port rybacki i jachtowy w Mrzeżynie

Noclegi w pobliżu Portu rybackiego i jachtowego w Mrzeżynie

Port rybacki i jachtowy w Mrzeżynie

Położony jest u ujścia rzeki Regi w miejscowości Mrzeżyno w województwie zachodnio-pomorskim. Przebywając na miejscu można dokładnie przyjrzeć się pracy tutejszych rybaków i używanym rodzajom kutrów. Jeżeli lubimy zjeść i umiemy sami przyrządzić świeżą rybkę, możemy spróbować kupić świeżo złowioną od jednego z rybaków. Z kolei kutry są atrakcją samą w sobie – wielobarwne, o różnych rozmiarach, a nawet przeznaczeniu.

Przystań Mrzeżyno

Port rybacki i jachtowy znajduje się w niewielkiej odległości zarówno od plaży, jak i od parku nadmorskiego – z tego względu jego lokalizacja jest bardzo dogodna dla wszystkich turystów i umożliwia poznanie ciekawych aspektów zarówno związanych z portem, jak i z jego otoczeniem. Stanowi idealne miejsce zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie spokój. Nie brakuje tutaj dobrze rozbudowanej bazy gastronomicznej, oferującej wyśmienite dania ze świeżo złowionych przez rybaków ryb. Dzięki przeprowadzonemu niedawno remontowi tego miejsca port prezentuje się bardzo malowniczo i zachęca do odwiedzin również ze względu na piękne, malownicze i niepowtarzalne widoki. Jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów, ale także miejscowych.

Z przystani można wybrać się na rejs jednym z tutejszych statków wycieczkowych, oferujących niezapomnianą przygodę. Oprócz tego, dostępna jest tu wypożyczalnia sprzętu wodnego, która umożliwia uprawianie ulubionych sportów bez potrzeby zabierania ze sobą własnego sprzętu. Istnieje tutaj również możliwość wypożyczenia jachtu. Oczywiście, jeśli wolimy korzystać z kąpieli słonecznych to piaszczysta, wygodna plaża położona jest w odległości dosłownie kilku kroków od portu. Tym, którzy cenią sobie spokój i wypoczynek na łonie przyrody, a także bliskość z naturą, na pewno spodoba się otoczenie portu nadmorskim parkiem krajobrazowym.

Informacja dla zwiedzających

Port nie ma wyznaczonych godzin otwarcia lub zamknięcia – w każdej chwili można go zwiedzić całkowicie za darmo. Jeżeli jednak życzymy sobie skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego to warto pamiętać, by zrobić to w ciągu dnia.Wypożyczalnia sprzętu wodnego posiada odrębny cennik swoich usług.

Strona, na której znajdziemy więcej informacji na temat obiektu oraz możliwości jego zwiedzania to: www.port.mrzezyno.pl.

Polecane obiekty w pobliżu Portu rybackiego i jachtowego w Mrzeżynie


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!