Domy Studenckie Uniwersytetu Medycznego

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. dr W. Chodźki , Lublin, lubelskie
za nocleg od
45 PLN

O nas

Domy Studenckie Uniwersytetu Medycznego znajdują się niedaleko uniwersytetu, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego oraz Szpitala Klinicznego. W pobliżu przebiega trasa krajowa nr 82. Spacer do klimatycznej lubelskiej starówki zajmuje trochę ponad 20 minut.

Domy Studenckie Uniwersytetu Medycznego to kompleks położonych obok siebie 4 budynków. Oferują one pokoje 1 lub 2 osobowe, część pokoi 2 osobowych jest w zabudowie segmentowej. W segmencie są: dwa pokoje 2 osobowe, łazienka, toaleta, kuchenna szafka oraz zlewozmywak. Niektóre kwatery posiadają prywatne łazienki, pozostali goście mają do dyspozycji ogólnodostępne łazienki mieszczące się na korytarzu. W budynku na każdym piętrze jest kuchnia, w której można przygotowywać posiłki. W zależności od domu na wyposażeniu jest też: suszarnia, rowerownia, sala telewizyjna, pokój do cichej nauki lub pralnia z suszarnią. W każdym budynku jest dostęp do internetu. Pokoje w domach studenckich proponują zakwaterowanie wyłącznie w okresie wakacyjnym.

W bliskim sąsiedztwie domów studenckich jest kilka punktów gastronomicznych, nieopodal mieszczą się duże sklepy spożywcze, kino oraz stacja paliw.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty
pokoje1 osobowe60/pokój
pokoje2 osobowe90/pokój
pokoje4 osobowe

Pokoje

Niektóre pokoje: z łazienkami.

Obiekt

Do dyspozycji gości: dostęp do internetu, aneks kuchenny.

podobne w okolicy
usługi noclegowe w okolicy
noclegi w okolicy