Camping Alexa ***

adres
ul. Żeromskiego, Chłapowo, Władysławowo, pomorskie
za nocleg od
40 PLN
liczba miejsc
400

O nas

Camping Alexa jest położony na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Usytuowany jest na wysokim klifie, z którego rozciąga się piękna, niepowtarzalna panorama wybrzeża i morza. Pole namiotowe znajdujące się w niedużej odległości od morza to miejsce, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza nasyconego jodem, poczuć nadmorski, orzeźwiający klimat i cieszyć się piękną pogodą. Nasz kemping ma charakter rodzinny i jest dopasowany do potrzeb najmłodszych. Gwarantujemy Państwu między innymi plac zabaw i profesjonalną obsługę. Kemping znajduje się na strzeżonym, ogrodzonym terenie. Goście mają dostęp do bezpłatnych łazienek, toalet i pryszniców. Kemping położony jest obok zejścia na piaszczystą plażę, gdzie rano rybacy sprzedają świeże, przed chwilą złowione ryby. Na terenie kempingu znajduje się stanowisko, gdzie nasi goście mogą samodzielnie oprawić rybę i przyrządzić ją w ogólnodostępnej kuchni. Relaksowi służą również występy artystyczne, opowieści o Kaszubach i przygrywki na akordeonie. Na fanów aktywnego wypoczynku czeka siłownia na świeżym powietrzu, a także zajęcia z Zumby. Rozrywki najmłodszym dostarczą zajęcia z animatorką. Na naszym kempingu przywiązujemy bardzo dużą wagę do nocnej ciszy oraz do bezpieczeństwa. Zapewniamy rozbudowany węzeł sanitarny, możliwość prania i prasowania, a także ciepłą wodę przez całą dobę. Teren, na którym będą Państwo wypoczywać, jest strzeżony i ogrodzony. Camping Alexa otrzymał cztery gwiazdki - najwyższą kategorię jakości nadaną przez Marszałka Województwa Pomorskiego. Nadmorski Park Krajobrazowy to wyjątkowo urokliwe miejsce położone nad Morzem Bałtyckim. W parku występują trzy typy nabrzeża - klifowe, wydmowe i zalewowe, a także wyjątkowo bogata fauna i flora, w tym wspaniałe, stare lasy. Zaletą tego obszaru są przede wszystkim przepiękne widoki i wspaniałe, piaszczyste plaże. Dużą atrakcją dla odwiedzających jest możliwość zakupu świeżo złowionych ryb wprost z kutra rybackiego. Nadmorski Park Krajobrazowy to wyjątkowo urokliwe miejsce położone nad Morzem Bałtyckim. W parku występują trzy typy nabrzeża - klifowe, wydmowe i zalewowe, a także wyjątkowo bogata fauna i flora, w tym wspaniałe, stare lasy. Zaletą tego obszaru są przede wszystkim przepiękne widoki i wspaniałe, piaszczyste plaże. Dużą atrakcją dla odwiedzających jest możliwość zakupu świeżo złowionych ryb wprost z kutra rybackiego.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe100-155/pokój
pokoje4 osobowe160-250/pokój

ceny wyższe ze śniadaniem,

Zadowoleni klienci o nas


Byłem w 2008 normalnie rewela , ciepła woda non stop, sklep na terenie i knajpa z prawdziwego zdarzenia czynne całą dobe, zobaczcie ich strone bardzo polecam, a wiem co piszę bo byłem też u konkurencji.
byliśmy na tym polu jest zarąbiście , byłam pierwszy raz w życiu na polu namiotowym , cholernie się bałam jak będzie , ale to jest super gorąco polecam , chcę tam znowu pojechać !!!
podobne w okolicy
Na Klifie
za nocleg od 48 PLN
~0.1 km
Pensjonat Basia
za nocleg od 35 PLN
~0.2 km
Villa Solaris
za nocleg od 25 PLN
~0.2 km
Dom Wczasowy Delfinek
za nocleg od 40 PLN
~0.2 km
kempingi w okolicy
Domki Letniskowe 777
za nocleg od 38 PLN
~11.2 km
Domki Kempingowe - Słoneczne
za nocleg od 15 PLN
~18.4 km
Pole Namiotowe Leśne
za nocleg od 23 PLN
~19.4 km
noclegi w okolicy
Dom Wczasowy Helios
za nocleg od 30 PLN
~0.2 km
Willa Oaza
za nocleg od 38 PLN
~0.3 km
Pokoje Gościnne Szafranówka
za nocleg od 60 PLN
~0.3 km
Dom Wczasowy Bursztynek
za nocleg od 40 PLN
~0.4 km