Hotel Zamek w Krokowej

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Zamkowa, Krokowa, pomorskie
za nocleg od
120 PLN
liczba miejsc
69

O nas

Zamek – Hotel w Krokowej to miejsce niezwykłe i magiczne. Już samo położenie pośród drzew starego parku stwarza fantastyczną atmosferę. Historia zamku jest bardzo długa i barwna. W przeszłości stanowił on siedzibę rodu von Krockow. Dzisiaj jego wnętrza, stylowe meble i kunsztowne dekoracje sprawiają, że każdy hotelowy gość czuje się jakby przeniesiono go do innej epoki. Domową atmosferę stwarzają właściciele, którzy dbają również o wyjątkową kuchnię i niepowtarzalny bufet śniadaniowy, składający się z przeróżnych przysmaków. Gospodarze obiektu dzięki swej uprzejmości i życzliwości sprawiają, że każdy gość czuje się tutaj bardziej przyjacielem niż klientem.

Na gości w hotelu Krokowa czeka 70 miejsc noclegowych w 31 pokojach. Cały obiekt składa się z pięknego zamku i nowoczesnego obiektu – Podzamcze. Złośliwi mówią, że to dla tych, którzy boją się spotkania z zamkową Białą Damą i wybierają nowoczesny budynek. Hotelowe pokoje zostały wyposażone we wszystko to, czego potrzeba aby dobrze wypocząć. Są luksusowe łazienki, telewizor, WiFi a nawet minibarek. Mimo całej tej nowoczesności cały wystrój pokoi przenosi gości do innej epoki. Doskonale zadbano o to aby zamek nie zatracił swojego klimatu i stylu. W nowoczesnym Podzamczu natomiast przygotowano przytulne, wygodne pokoje, w pastelowych kolorach. Obsługa dokłada wszelkich starań aby każdy gość czuł się dobrze w tym miejscu.

Hotel –Zamek Krokowa położony jest blisko morza co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. W upalne dni miło jest odpocząć pośród starych, parkowych drzew. Budynek jest zabytkowym obiektem i stanowi jednocześnie muzeum. Właśnie to dodaje temu miejscu magii. Spacerując korytarzami czujemy atmosferę godną władcy albo samego króla. Wypoczynek w hotelowych pokojach gwarantuje spokojny sen, który zmącić może jedynie szelest parkowych drzew. Piękne widoki, nowe smaki i niezwykła uprzejmość gospodarzy hotelu :to jest to co zostanie nam w sercu i pamięci po kilku dniach spędzonych w tym miejscu.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty5350-490/apartament
pokoje1 osobowe150-240/pokój
pokoje2 osobowe240-360/pokój

Oferujemy atrakcyjne zniżki: dla grup zorganizowanych.

Pokoje

Pokoje: z łazienkami. W pokojach: TV-SAT, telefon, minibar.