Centrum Turystyczno - Rekreacyjne Wyspa Edwarda Zaniemyśl

Centrum Turystyczno - Rekreacyjne  Wyspa Edwarda Zaniemyśl

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
Wyspa Edwarda, Zaniemyśl, wielkopolskie
za nocleg od
60 PLN
liczba miejsc
14

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
domki letniskowe2 osobowe760/osoba

Pokoje

Centrum Turystyczno-Rekreacyjne Wyspa Edwarda zaprasza do skorzystania z noclegów w domkach w pokojach 1 oraz 2-osobowych. Łącznie oferuje swoim gościom 30 miejsc noclegowych w ofercie ze śniadaniem lub bez śniadania. W każdym z pokoi jest łazienka z przyborami toaletowymi, czajnik oraz telewizor.

Obiekt

Na terenie obiektu do dyspozycji gości miejsce na ognisko lub grill.

Imprezy i konferencje

W naszym ośrodku jest możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, a także szkoleń i konferencji.
Co roku na terenie wyspy organizowana jest impreza pt. Zaniemyskie Bitwy Morskie. Co roku w imprezie biorą udział gwiazdy polskiej estrady.

Atrakcje w obiekcie

Teren naszego ośrodka to miejsce o klimacie i wielu możliwościach wypoczynku. Wokół ośrodka rozciągają się alejki spacerowe z wieloma plenerami dla fotografów.
Dostępne są także kajaki i rowery wodne. Dla najmłodszych - kolorowe dmuchańce i zajęcia z animatorami (na indywidualne życzenie).

Gastronomia

Na terenie Centrum Turystyczno - Rekreacyjnego czynna jest codziennie restauracja. W naszym menu proponujemy śniadania, dania obiadowe oraz rozmaite desery i napoje.
Gwarantujemy ciekawe dania oraz atrakcyjne ceny posiłków.

Położenie

Centrum Turystyczno - Rekreacyjne Wyspa Edwarda to całoroczny obiekt noclegowy położony na wyspie, w samym centrum jeziora Raczyńskiego, które było świadkiem życia i śmierci niezwykle barwnej postaci, jakim był hrabia Edward Raczyński. Na początku XIX . wybudowano tu na jego polecenie tzw. dom szwajcarski z modrzewia. Aby dostać się na wyspę, trzeba przepłynąć jezioro promem, który kursuje maksymalnie co pół godziny, a w razie potrzeb częściej. Zaniemyśl oddalony jest od Środy Wielkopolskiej o ok. 25 minut jazdy samochodem, natomiast od Poznania o ok. 50 minut (dojazd drogą ekspresową nr S11).