hotele Zaniemyśl

 • Hotel Belfer
  ceny od
  75 PLN
  za nocleg
  Zwola
  Zapraszamy na stylowo urządzony nocleg w Hotelu Belfer. Oferujemy klimetyczne pokoje dostosowane do potrzeb wymagających gości. Zapraszamy zarówno osoby samotne, pary, jak i rodziny z dziećmi i grupy. Zapewniamy szeroki wybór pokoi. W każdym z nich wyjątkowy widok z oknai, dostęp...
Najlepszy hotel w Zaniemyślu

Szukając hotelu na terenie Zaniemyśla, można trafić na ciekawe propozycje. Jedną z nich jest hotel przy ul. Głównej. Wyróżnia się stylową architekturą (budynek z czerwonej cegły) i wystrojem, zapewnia komfortowy wypoczynek zarówno dla rodzin (pokoje studio), jak i dla gości biznesowych. Można zorganizować tu szkolenia i ważne kolacje oraz odpocząć na łonie natury. Pokoje są w pełni wyposażone, niektóre z nich posiadają balkon.

Wyspa Edwarda – perełka Zaniemyśla

Wybierając hotel w Zaniemyślu, turysta może być pewny, że będzie miał w pobliżu najciekawsze atrakcje. Na Jeziorze Raczyńskim znajduje się słynna Wyspa Edwarda, na której znajduje się zespół dworski dawnego właściciela. To ciekawy dom szwajcarski, otoczony drzewami, z czego kilkanaście uznano za pomniki przyrody.