wille Zaniemyśl

 • Dworek Jeziory Wielkie
  ceny od
  18 PLN
  za nocleg
  Jeziory Wielkie
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 13
  Niesamowite miejsce, magiczne, przepięknie położony dom, zadbany, dobrze wyposażony - niczego nie brakuje! Park ogromny, można się w nim zgubić. Nie sposób opi... - Monika z Warszawy

 • Villa Pod Orzechem
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Zaniemyśl
  liczba opinii: 26
  liczba miejsc: 38
  Kolejny juz pobyt i oczywiscie super!!! - Olszow. z Krakowa
Funkcjonalne i niedrogie wille w Zaniemyślu

Wille w Zaniemyślu to obiekty całoroczne, do których łatwo trafić i skąd wszędzie jest blisko. W pokojach z łazienkami można mieć także DVD, internet, lodówkę i czajnik bezprzewodowy (willa na ul. Raczyńskiego). Miejsce dla całej rodziny (13-osobowy dom) znajdzie się w Jeziorach Wielkich, gdzie będzie można odpoczywać na ogrodzonym terenie, który przylega terenów jeziora. Ta willa w Zaniemyślu oferuje możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego. Jeśli ktoś woli aktywności na lądzie, powinien udać się na spacer do lasu lub wycieczkę konną - atrakcji z pewnością nie zabraknie.

Lato i zima w Zaniemyślu

Zaniemyśl to miejscowość, gdzie można przyjechać cały rok. Jezioro Raczyńskie z Wyspą Edwarda jest jedną z najciekawszych atrakcji, lecz zimą nic nie zastąpi widoku słońca, które odbija się od zamarzniętej wody. Wędkarze również przyjeżdżają tu zimą, aby złowić coś spod lodu, a inni po prostu spacerują, wdychając zdrowe, rześkie powietrze.