Mieszkania Wakacyjne U Donaty

Posesja- Mieszkania wakacyjne U Donaty
adres
ul. Mestwina, Swornegacie, pomorskie
za nocleg od
40 PLN
liczba miejsc
14
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
mieszkania2 osobowe290-120/mieszkaniez kuchnią,dla osób niepełnosprawnych
mieszkania3 osobowe1130-150/mieszkaniez kuchnią,dla osób niepełnosprawnych
mieszkania4 osobowe1160-165/mieszkaniemożliwość dostawek,z kuchnią

Cennik:
1. Mieszkanie dla 4 osób w cenie od 165 PLN.
2. Mieszkanie dla 3-4 osób w cenie od 130 do 150 PLN.
3. Dwa mieszkania dla 2-3 osób w cenie od 90 do 120 PLN.
4. Opłata za psa 10-15 PLN za dobę.
Ceny wekeendowe mogą być wyższe od  podanych powyżej o 10-15 PLN/doba.

Warunkiem rezerwacji jest dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 30-50% od całości kwoty za pobyt, resztę należy uregulować zaraz po przyjeździe.
Doba pobytowa od 15.00 do 11.00 w dniu wyjazdu.

Apartamenty

W naszej ofercie są 4 mieszkania wakacyjne:

- jedno dla 4 osób (2 pokoje, kuchnia i łazienka),

- jedno dla 3-4 osób (1 pokój, kuchnia i łazienka),

- dwa dla 2-3 osób (pokój z aneksem kuchennym, łazienka).

W mieszkaniach dostępny jest internet bezprzewodowy.
Pokoje w mieszkaniach są wyposażone w łóżka pojedyńcze, ponadto w 2 mieszkaniach są jako dostawki 2 tapczany rozkładane.

Obiekt

Ponadto dla urlopowiczów na terenie posesji jest miejsce na parkowanie samochodów, zamykane pomieszczenie na rowery, ogródek rekreacyjny, ognisko, grill, altana ogrodowa.

Po uzgodnieniu i spełnieniu określonych przez kwaterodawcę warunków istnieje możliwość przyjazdu na urlop z psem.

Imprezy i konferencje

Harmonogram imprez kulturalnych, sportowych i środowiskowych, warsztatów artystycznych i rękodzielniczych na stronie internetowej Wiejskiego Domu Kultury w Swornegaciach i Gminy Chojnice, Parku Narodowego Bory Tucholskie i Krajobrazowego Parku Zaborskiego. W każdą sobotę, tuż przy plaży nad Jeziorem Karsińskim, są organizowane w amfiteatrze imprezy kulturalne i rozrywkowe.

Atrakcje w obiekcie

Ogród rekreacyjny, grill, ognisko.
Goście mogą też korzystać z łodzi wiosłowej, 3-osobowej.

Atrakcje w pobliżu

Na terenie wsi działają 4 restauracje, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów, Dom Rękodzieła Ludowego oraz Amfiteatr koło plaży, ośrodek edukacyjny Parku Narodowego Bory Tucholskie w Chocińskim Młynie (5 km od Swornegaci).

Położenie

Kwatera jest usytuowana w centrum wsi Swornegacie, leżącej na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego i otulinie PN "Bory Tucholskie". Wieś leży też m.in. na szlaku rzeki Brdy i w pobliżu szlaków rzek Zbrzyca i Chocina. Na terenie wsi działają firmy specjalizujące się w wypożyczaniu sprzętów wodnych i organizujących spływy kajakarskie.

W Swornegaciach istnieją 3 sklepy spożywcze, 4 restauracje, plaża strzeżona, amfiteatr, Dom Rękodzieła Ludowego, Wiejski Dom Kultury, biblioteka szkolna. W Małych Swornegaciach most zwodzony.
Na terenie wsi można wypożyczyć rowery jednośladowe. W okolicy Swornegaci udostępniono ścieżki rowerowe w ramach programu "Kaszubska Marszruta".

Atuty

Obiekt położony jest w centrum wsi Swornegacie. Goście mają wygodny dostęp do sklepów spożywczych, restauracji, wypożyczalni sprzetów wodnych i rowerów, Domu Rękodziała Ludowego i Domu Kultury, kościoła, lasu i do rzeki Brdy.

Zapraszamy

Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę.

hobby

polowanie

rowery
Na terenie obiektu jest pomieszczenie do przechowywania rowerów, jest też możliwość w Swornegaciach wypożyczenia rowerów. Swornegacie leżą na trasie ścieżki rowerowej, która biegnie m.in. na terenie Parku Narodowego Bory Tucholskie i Zaborskiego Parku Krajobrazowego, jest częścią 'Naszyjnika Północy".

spływy kajakowe

sporty wodne

wędkowanie

lokalizacja

blisko jeziora
Swornegacie - to część Pojezierza Pomorskiego, m.in. przylegają do jeziora Karsin, tuż obok jest jezioro Witoczno. W okolicy jest też Struga Siedmiu Jezior i wiele innych jezior. Wieś leży też na trasie kajakowej rzeki Brdy, Zbrzycy, ok. 5 km od rzeki Chocina. Obiekt "Mieszkania wakacyjne U Donaty" jest w centrum wsi, do rzeki Brdy, Karsina ok. 50- 60 m, do Witoczna - 1 km. Karsin z Witocznem połączone są odcinkiem rzeki Brda, to również fragment uroczego szlaku kajakowego. Dla gości obiektu, w szczególności dla wędkarzy jest dostępna łódka wiosłowa 3-osobowa. Na terenie wsi działa kilka wypożyczalni sprzętu wodnego i miejsca organizujące spływy kajakarskie. Do plaży strzeżonej, piaszczystej od obiektu jest ok. 700 m.

położony w centrum

udogodnienia

akceptacja zwierząt

aneks kuchenny
Każde mieszkanie wyposażone jest w aneksy kuchenne (mieszkania mniejsze dla 2-3 os) i kuchnie (mieszkania większe dla 3-4 osób). Wszystkie wyposażone są w czajniki elektryczne, kuchenki gazowe, lodówki, wodę bieżącą, naczynia, płyn do mycia naczyń i ściereczki. W aneksach i kuchniach są stoły i krzesła.

grill
Dla gości jest przenośny grill. Rozpalać go można na terenie ogródka rekreacyjnego, pod wiatą, bądź w altanie. Nie można go rozpalać tuz przy wejściu do budynku czy tarasie na piętrze budynku.

internet
W obiekcie dostępne jest bezprzewodowe połączenie internetowe Wi-Fi. Internet jest dostępny z sieci CHOJNET.

kominek
W chłodne dni można w holu na parterze rozpalić w kominku, z którego ciepło rozprowadzone jest do mieszkań wakacyjnych.

łazienka
Każde mieszkanie ma swoją łazienkę z prysznicem. Woda ogrzewana jest z bojlerów elektrycznych. Jeden bojler (120 l) na 2 mieszkania. W łazienkach są ręczniki do rąk i mydło.

miejsce na ognisko
W ogródku rekreacyjnym obiektu jest wyznaczone miejsce na ognisko. Drewno do ogniska jest na terenie posesji, jest bezpłatne. Wskazane jest wcześniejsze zgłoszenie chęci rozpalenia ogniska. W pobliżu są sklepy spożywcze, w których można kupić kiełbasę na ognisko i grilla.

parking

przyjazny dzieciom

przyjazny niepełnosprawnym

wypożyczalnia rowerów

Zadowoleni klienci o nas


Super lokalizacja, wiele atrakcji turystycznych, przepiękne trasy rowerowe, cudowny spływ kajakowy rzeką Brdą i kilku jezior (ok 15 km trasy). Lokalizacja obiektu wszędzie blisko ( do kościoła 1 minuta na pieszo, na piwo 1 minuta na pieszo, do smażalni ryb 1 minuta na pieszo, do restauracji 1 minuta na pieszo, dwie ławeczki nad rzeką Brdą 1 minuta na pieszo, sklep wielobranżowy 1 minuta na pieszo, minimarket 5 minut na pieszo, jezioro 5 minut na pieszo.) Gospodyni obiektu Pani Donata bardzo sympatyczna, ciepła, przyjazna swoim gościom, kochająca ludzi i ich przywiezione zwierzaki Mimo usytuowania w centrum wsi, na terenie obiektu cisza i spokój. Cztery kwatery na obiekcie z osobnymi łazienkami, aneksem kuchennym ( kuchnia gazowa, lodówka, wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne do codziennego gotowania-jak we własnym domu), salonikiem z telewizorem, i sypialnią, bezprzewodowy internet, garaż udostępniony na przywiezione rowery, itd sprawiają że goście kwatery u Donaty mają wszystko czego potrzeba do aktywnego i pasywnego wypoczynku. Gorąco polecam kwaterę u Donaty w miejscowości Swornegacie-"mega" zadowoleni turyści z Łodzi Piotr i Małgorzata.
podobne w okolicy
kwatery prywatne w okolicy
noclegi w okolicy