Mieszkania Wakacyjne U Donaty

Posesja- Mieszkania wakacyjne U Donaty
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Mestwina, Swornegacie, pomorskie
za nocleg od
40 PLN
liczba miejsc
14

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
mieszkania2 osobowe290-120/mieszkaniez kuchnią,dla osób niepełnosprawnych
mieszkania3 osobowe1130-150/mieszkaniez kuchnią,dla osób niepełnosprawnych
mieszkania4 osobowe1160-165/mieszkaniemożliwość dostawek,z kuchnią

Cennik:
1. Mieszkanie dla 4 osób w cenie od 165 PLN.
2. Mieszkanie dla 3-4 osób w cenie od 130 do 150 PLN.
3. Dwa mieszkania dla 2-3 osób w cenie od 90 do 120 PLN.
4. Opłata za psa 10-15 PLN za dobę.
Ceny wekeendowe mogą być wyższe od  podanych powyżej o 10-15 PLN/doba.

Warunkiem rezerwacji jest dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 30-50% od całości kwoty za pobyt, resztę należy uregulować zaraz po przyjeździe.
Doba pobytowa od 15.00 do 11.00 w dniu wyjazdu.

Apartamenty

W naszej ofercie są 4 mieszkania wakacyjne:

- jedno dla 4 osób (2 pokoje, kuchnia i łazienka),

- jedno dla 3-4 osób (1 pokój, kuchnia i łazienka),

- dwa dla 2-3 osób (pokój z aneksem kuchennym, łazienka).

W mieszkaniach dostępny jest internet bezprzewodowy.
Pokoje w mieszkaniach są wyposażone w łóżka pojedyńcze, ponadto w 2 mieszkaniach są jako dostawki 2 tapczany rozkładane.

Obiekt

Ponadto dla urlopowiczów na terenie posesji jest miejsce na parkowanie samochodów, zamykane pomieszczenie na rowery, ogródek rekreacyjny, ognisko, grill, altana ogrodowa.

Po uzgodnieniu i spełnieniu określonych przez kwaterodawcę warunków istnieje możliwość przyjazdu na urlop z psem.

Imprezy i konferencje

Harmonogram imprez kulturalnych, sportowych i środowiskowych, warsztatów artystycznych i rękodzielniczych na stronie internetowej Wiejskiego Domu Kultury w Swornegaciach i Gminy Chojnice, Parku Narodowego Bory Tucholskie i Krajobrazowego Parku Zaborskiego. W każdą sobotę, tuż przy plaży nad Jeziorem Karsińskim, są organizowane w amfiteatrze imprezy kulturalne i rozrywkowe.

Atrakcje w obiekcie

Ogród rekreacyjny, grill, ognisko.
Goście mogą też korzystać z łodzi wiosłowej, 3-osobowej.

Atrakcje w pobliżu

Na terenie wsi działają 4 restauracje, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów, Dom Rękodzieła Ludowego oraz Amfiteatr koło plaży, ośrodek edukacyjny Parku Narodowego Bory Tucholskie w Chocińskim Młynie (5 km od Swornegaci).

Położenie

Kwatera jest usytuowana w centrum wsi Swornegacie, leżącej na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego i otulinie PN "Bory Tucholskie". Wieś leży też m.in. na szlaku rzeki Brdy i w pobliżu szlaków rzek Zbrzyca i Chocina. Na terenie wsi działają firmy specjalizujące się w wypożyczaniu sprzętów wodnych i organizujących spływy kajakarskie.

W Swornegaciach istnieją 3 sklepy spożywcze, 4 restauracje, plaża strzeżona, amfiteatr, Dom Rękodzieła Ludowego, Wiejski Dom Kultury, biblioteka szkolna. W Małych Swornegaciach most zwodzony.
Na terenie wsi można wypożyczyć rowery jednośladowe. W okolicy Swornegaci udostępniono ścieżki rowerowe w ramach programu "Kaszubska Marszruta".

Atuty

Obiekt położony jest w centrum wsi Swornegacie. Goście mają wygodny dostęp do sklepów spożywczych, restauracji, wypożyczalni sprzetów wodnych i rowerów, Domu Rękodziała Ludowego i Domu Kultury, kościoła, lasu i do rzeki Brdy.

Zapraszamy

Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę.

hobby

rowery
Na terenie obiektu jest pomieszczenie do przechowywania rowerów, jest też możliwość w Swornegaciach wypożyczenia rowerów. Swornegacie leżą na trasie ścieżki rowerowej, która biegnie m.in. na terenie Parku Narodowego Bory Tucholskie i Zaborskiego Parku Krajobrazowego, jest częścią 'Naszyjnika Północy".

lokalizacja

blisko jeziora
Swornegacie - to część Pojezierza Pomorskiego, m.in. przylegają do jeziora Karsin, tuż obok jest jezioro Witoczno. W okolicy jest też Struga Siedmiu Jezior i wiele innych jezior. Wieś leży też na trasie kajakowej rzeki Brdy, Zbrzycy, ok. 5 km od rzeki Chocina. Obiekt "Mieszkania wakacyjne U Donaty" jest w centrum wsi, do rzeki Brdy, Karsina ok. 50- 60 m, do Witoczna - 1 km. Karsin z Witocznem połączone są odcinkiem rzeki Brda, to również fragment uroczego szlaku kajakowego. Dla gości obiektu, w szczególności dla wędkarzy jest dostępna łódka wiosłowa 3-osobowa. Na terenie wsi działa kilka wypożyczalni sprzętu wodnego i miejsca organizujące spływy kajakarskie. Do plaży strzeżonej, piaszczystej od obiektu jest ok. 700 m.

udogodnienia

aneks kuchenny
Każde mieszkanie wyposażone jest w aneksy kuchenne (mieszkania mniejsze dla 2-3 os) i kuchnie (mieszkania większe dla 3-4 osób). Wszystkie wyposażone są w czajniki elektryczne, kuchenki gazowe, lodówki, wodę bieżącą, naczynia, płyn do mycia naczyń i ściereczki. W aneksach i kuchniach są stoły i krzesła.

grill
Dla gości jest przenośny grill. Rozpalać go można na terenie ogródka rekreacyjnego, pod wiatą, bądź w altanie. Nie można go rozpalać tuz przy wejściu do budynku czy tarasie na piętrze budynku.

internet
W obiekcie dostępne jest bezprzewodowe połączenie internetowe Wi-Fi. Internet jest dostępny z sieci CHOJNET.

kominek
W chłodne dni można w holu na parterze rozpalić w kominku, z którego ciepło rozprowadzone jest do mieszkań wakacyjnych.

łazienka
Każde mieszkanie ma swoją łazienkę z prysznicem. Woda ogrzewana jest z bojlerów elektrycznych. Jeden bojler (120 l) na 2 mieszkania. W łazienkach są ręczniki do rąk i mydło.

miejsce na ognisko
W ogródku rekreacyjnym obiektu jest wyznaczone miejsce na ognisko. Drewno do ogniska jest na terenie posesji, jest bezpłatne. Wskazane jest wcześniejsze zgłoszenie chęci rozpalenia ogniska. W pobliżu są sklepy spożywcze, w których można kupić kiełbasę na ognisko i grilla.

Zadowoleni klienci o nas


Super lokalizacja, wiele atrakcji turystycznych, przepiękne trasy rowerowe, cudowny spływ kajakowy rzeką Brdą i kilku jezior (ok 15 km trasy). Lokalizacja obiektu wszędzie blisko ( do kościoła 1 minuta na pieszo, na piwo 1 minuta na pieszo, do smażalni ryb 1 minuta na pieszo, do restauracji 1 minuta na pieszo, dwie ławeczki nad rzeką Brdą 1 minuta na pieszo, sklep wielobranżowy 1 minuta na pieszo, minimarket 5 minut na pieszo, jezioro 5 minut na pieszo.) Gospodyni obiektu Pani Donata bardzo sympatyczna, ciepła, przyjazna swoim gościom, kochająca ludzi i ich przywiezione zwierzaki Mimo usytuowania w centrum wsi, na terenie obiektu cisza i spokój. Cztery kwatery na obiekcie z osobnymi łazienkami, aneksem kuchennym ( kuchnia gazowa, lodówka, wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne do codziennego gotowania-jak we własnym domu), salonikiem z telewizorem, i sypialnią, bezprzewodowy internet, garaż udostępniony na przywiezione rowery, itd sprawiają że goście kwatery u Donaty mają wszystko czego potrzeba do aktywnego i pasywnego wypoczynku. Gorąco polecam kwaterę u Donaty w miejscowości Swornegacie-"mega" zadowoleni turyści z Łodzi Piotr i Małgorzata.
podobne w okolicy
Wynajem Pokoi Pod Lasem
za nocleg od 30 PLN
~0.4 km
Pokoje U Danki
za nocleg od 40 PLN
~0.5 km
Domek Letniskowy Jeziorna
za nocleg od 120 PLN
~0.6 km
Ośrodek  Wypoczynkowy Psia Góra
za nocleg od 27 PLN
~0.7 km
kwatery prywatne w okolicy
Pokoje Gościnne U Jadzi
za nocleg od 25 PLN
~0.2 km
Pokoje Gościnne i Restauracja Swornegace
za nocleg od 80 PLN
~0.3 km
Agroturystyka Swornegacie
za nocleg od 35 PLN
~0.4 km
Gospodarstwo Gościnne Brzozowe Zacisze
za nocleg od 40 PLN
~0.4 km
noclegi w okolicy
Agroturystyka Nad Jeziorem
za nocleg od 25 PLN
~1.1 km
Dom Letniskowy "Flisacka 1"
za nocleg od 42 PLN
~1.1 km
Stanica Wodna PTTK Swornegacie
za nocleg od 32 PLN
~1.4 km
Wojciechowscy
za nocleg od 35 PLN
~3.5 km