Szkolne Schronisko Młodzieżowe Granit

Szkolne Schronisko Młodzieżowe Granit
Telefon
698 30...
adres
ul. Malinka, Wisła, śląskie
za nocleg od
20 PLN
liczba miejsc
60

O nas

W Malince, dolinie Wisły, znajduje się Szkolne Schronisko Młodzieżowe Granit. W takiej scenerii wypoczynek to czysta przyjemność. Można tu odpocząć w spokoju i ciszy z widokami na beskidzkie szczyty i gęste lasy. Bliskość szlaków turystycznych sprawia, że obiekt jest dogodnym miejscem wypadowym na wycieczki po okolicy. W schronisku zakwaterowanie można znaleźć w 60 miejscach noclegowych. Obiekt dysponuje pokojami dwu-, trzy-, cztero-, pięcio- oraz sześcioosobowymi z łazienkami. W budynku mieści się także w pełni wyposażona kuchnia, w której spokojnie można przygotować sobie posiłek. Jest tu także jadalnia czy ogólnodostępne miejsca sprzyjające wypoczynkowi i rekreacji, takie jak mini świetlica z telewizorem czy sala bilardowa z kominkiem, przy którym miło usiąść wieczorem po całym dniu spędzonym na szlaku. Obiekt dysponuje również ogrodzonym, przestronnym parkingiem, na którym można spokojnie pozostawić samochód i placem ogniskowym z oświetlonymi oraz zadaszonymi wiatami. Grupy wycieczkowe mogą skorzystać z całodziennego wyżywienia lub możliwości wybrania tylko jednego posiłku. Wisła to śląskie miasto – znany ośrodek turystyczny, sportowy i wypoczynkowy. Tutaj swoje źródła ma największa rzeka w Polsce – Wisła. Tutaj także zlokalizowane jest muzeum poświęcone skoczkowi, Adamowi Małyszowi. W muzeum można znaleźć cztery jego Kryształowe Kule i narty. Oprócz tego w mieście znajduje się galeria sztuki japońskiej ze zbiorami japońskich lalek, kimon, drzeworytów, pasów obi czy innych japońskich artefaktów. W Wiśle warto udać się na spacer, by podziwiać miejscowe zabytki, takie jak XVIII-wieczna karczma, w której aktualnie mieści się Muzeum Beskidzkie im. Andrzeja Podżorskiego. Ciekawe są także drewniane zabudowania, stojące tuż przy muzeum – stara szkoła z XIX wieku czy góralska chałupa. W miejscowości można także zobaczyć klasycystyczny Kościół Ewangelicko-Augsburski apostołów Piotra i Pawła czy pałacyk Habsburgów z XIX wieku.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe640-64/pokój
pokoje4 osobowe180-108/pokój
pokoje5 osobowe5100-120/pokój
pokoje6 osobowe4120-144/pokój

Obiekt

Do dyspozycji gości: sala z TV, kuchnia z pełnym wyposażeniem, ogólnodostępne łazienki. Na terenie obiektu także: miejsce na ognisko, możliwość grillowania. Na terenie obiektu parking.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych boisko sportowe.

Gastronomia

Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Położenie

Atuty położenia: obiekt położony w cichym i spokojnym miejscu, atrakcyjne spacery w pobliskim lesie, okolica ciekawa przyrodniczo.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: kolonie, obozy wędrowne, zielone szkoły.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje czteroosobowe
pokoje wieloosobowe
Obiekt
parking
Ogólnodostępne
grill
miejsce na ognisko
Posiłki i napoje
wyżywienie w obiekcie
Rekreacja
boisko sportowe
narciarstwo
Organizacja imprez
zielone szkoły
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single
podobne w okolicy
schroniska w okolicy
noclegi w okolicy

Ciekawe miejsca w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Parafia ewangelicko-augsburska w Wiśle ~ 785 m
- Wyciągi Narciarskie Klepki ~ 1.87 km
- Wyciąg Narciarski Cieńków ~ 2.32 km