Schronisko PTTK Przysłop Barania Góra

Telefon
698 30...
adres
ul. Czarnej Wisełki, Wisła, śląskie
za nocleg od
20 PLN
liczba miejsc
50

O nas

Schronisko PTTK Przysłop Barania Góra to jeden z najpiękniej zlokalizowanych obiektów noclegowych w Wiśle. Obiekt mieści się w pobliżu Czarnej Wisełki, to wyjątkowe górskie schronisko usytuowane jest na wysokości 900 m.n.p.m. pod Baranią Gorą.

Schronisko dysponuje pokojami 1, 2, 3, 4, 6 i 10 osobowymi, część kwater posiada prywatne łazienki. W schronisku znajduje się 50 miejsc noclegowych. W obiekcie mieszczą się punkty małej gastronomii – jest kuchnia, bufet oraz duża stołówka. Recepcja schroniska czynna jest od 8:00 do 20:00, podobnie jak sala główna oraz bar. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16:00, a kończy o godzinie 10:00. W obiekcie w godzinach 23:00 – 7:00 obowiązuje cisza nocna. Schronisko gwarantuje prawdziwy spokój i ciszę panującą dokoła.

Obok Schroniska PTTK Przysłop Barania Góra przebiega kilka szlaków prowadzących na Baranią Górę: niebieski z Rupienki, czerwony z Kubalonki oraz zielony z Istebnej. Koło obiektu jest również ścieżka dydaktyczna i przyrodnicza wiodąca na Baranią Górę. W pobliżu schroniska znajduje się Muzeum Turystyki Górskiej, wizytę w nim poleca się wszystkim kochającym zdobywanie mniejszych i większych górskich szczytów.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe40-60/pokój
pokoje3 osobowe60-90/pokój
pokoje4 osobowe80-120/pokój
pokoje8 osobowe160-240/pokój

Opłata za pościel 10 PLN.

Pokoje

Niektóre pokoje z łazienkami.

Gastronomia

Do dyspozycji gości: punkty małej gastronomii.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe
pokoje wieloosobowe
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single

Zadowoleni klienci o nas


Witam. Nowi własciciele, robi sie remont, młodzi mili ludzie z obsługi, najbardziej zaskoczyła mnie porcja pierogów (swojskich,nie z Biedronki) za rozsądną cenę, nie do zjedzenia, choć szedłem z Stożka przez Kbalonkę,Stecówkę. Polecam wszystkim.
podobne w okolicy
schroniska w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Karolówka ~ 1.32 km
- Gańczorka ~ 1.84 km
- Tyniok ~ 2.98 km