Noclegi - Wyżywienie

Noclegi - Wyżywienie

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
m. Jaworzynka, śląskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
40

O nas

Najlepsze wakacje to takie, które są spędzane w ciekawym i urokliwym otoczeniu. Takim właśnie urokliwym i ciekawym miejscem są Beskidy. Beskid Śląski wchodzi w skład Beskidów Zachodnich. Jest przy okazji jednym z najbardziej dostępnych pasm górskich w Beskidach. Pensjonat Trójstyk położony w Jaworzynce, jest miejscem które dodatkowo zapewni państwu doskonałe warunki, do wypoczynku w tej części gór. Jaworzynka położona jest na styku granic Polski, Czech oraz Słowacji. Jest również historyczną granicą Śląska Cieszyńskiego. Jaworzynka wraz z Istebna oraz Koniakowem, tworzy tak zwaną trójwieś beskidzką. Jeśli trafią państwo do naszego pensjonatu, to na pewno nie będą państwo zawiedzeni. Oprócz wspomnianego wcześniej doskonałego położenia, nasz pensjonat zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku, a wszyscy którzy będą Państwa obsługiwać, dokładają wszelkich starań do tego, aby ten wypoczynek był jak najbardziej relaksujący. Budynek Pensjonatu Trójstyk jest to połączenie z jednej strony nowoczesności, a z drugiej strony tradycji. Dzięki temu wpasowuje się doskonale otoczenie, ale z drugiej strony wyróżnia się na tle innych pensjonatów. Jeśli chodzi o pokoje to mamy Państwu do zaoferowania pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe oraz pięcioosobowe. Cały pensjonat może pomieścić do dwudziestu pięciu osób. Większość pokoi posiada telewizor, własną łazienkę oraz duży przestronny balkon, na którym można wypoczywać po całym dniu aktywności fizycznej w górach, ciesząc się wspaniałą panoramą i górskim powietrzem. Wszystkie nasze pokoje są czyste oraz schludne. Wyposażone są w nowe meble. Stylizacja powoduje, że możemy się poczuć jak w domu. Na terenie naszego pensjonatu jest również zorganizowane miejsce, w którym można zorganizować ognisko, grilla, pieczenie barana lub prosiaka. Dodatkowo chętnie zorganizujemy państwu kulig (oczywiście zimą) oraz występ kapeli góralskiej. Zapraszamy do nas pojedynczo, całe rodziny, jak i większe zorganizowane grupy. Chętnie przyjmiemy i ugościmy każdego, kto będzie chciał cieszyć się pięknem naszych wspaniałych gór Beskidu Śląskiego.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe570/pokój
pokoje3 osobowe2105/pokój
pokoje4 osobowe2140/pokój
pokoje5 osobowe1175/pokój

Zapraszamy na Święta Wielkanocne!
Pobyty w atrakcyjnych cenach.


CENNIK
Osoby indywidualne:
- nocleg ze śniadaniem 45 PLN/osoba.
- nocleg z pełnym wyżywieniem 65 PLN/osoba.

Grupy zorganizowane:
- nocleg ze śniadaniem 35 PLN/osoba.
- nocleg z pełnym wyżywieniem 65 PLN/osoba.

Pokoje

W naszej ofercie część pokoi z łazienkami.

Niektóre pokoje z balkonami.

W niektórych pokojach TV.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Na terenie obiektu także: wiata, możliwość grillowania.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: ogniska z pieczeniem barana, ogniska z pieczeniem prosiaka.

Dla zainteresowanych organizujemy: biesiady z udziałem góralskiej kapeli, kuligi z zaprzęgiem konnym.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: basen kryty, siłownia, bilard, boisko sportowe.

Do dyspozycji gości sauna.

Dla dzieci plac zabaw.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 36. Oferujemy możliwość całodziennego, domowego wyżywienia. Specjalność zakładu placki góralskie ze szpyrkami.

Położenie

W pobliżu kiosk.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: kolonie, zielone szkoły, zimowiska.

Posiadamy aktualną kartę klasyfikacyjną.