agroturystyka Rytro

 • Agroturystyka - Wynajem Pokoi
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Piwniczna Zdrój
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 22
  Pokoje 2,3,4-osobowe, z łazienkami. Dane do przelewu:Odbiorca: MICHAŁ RUSINIAK, WIERCHOMLA 124, 33-350 PIWNICZNA Nr konta: 56 8813 0004 3001 0009 1691 0001 (PLN)Do dyspozycji gości świetlica z TV-SAT, bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu parking, miejsce na ognisko, możliwość gril...
 • Pokoje Gościnne U Basi
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Sucha Struga
  liczba opinii: 4
  liczba miejsc: 44
  Serdecznie dziękujemy za udany pobyt w Pokojach Gościnnych „Basia”. Atmosfera stworzona przez p. Gienię i p. Celinkę była bardzo rodzinna, jedzenie syte i obfit... - Rodzina z Krakowa

 • AgroBeata
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Rytro
  liczba miejsc: 20
  Pokoje z balkonami. W pokojach TV. Do dyspozycji gości kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka, osobna ubikacja. Na terenie obiektu miejsce parkingowe, altana z kamiennym grillem.Oferujemy możliwość całodziennego, domowego wyżywienia.
 • AgroBeata
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Rytro
  liczba miejsc: 20
  Pokoje: z balkonami, w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji gości: kuchnia z pełnym wyposażeniem, ogólnodostępna łazienka. Na terenie obiektu także: altana ogrodowa, zadaszony grill, meble ogrodowe.
 • Pokoje Gościnne U Zosi
  ceny od
  55 PLN
  za nocleg
  Rytro
  liczba miejsc: 11
  Łazienki na korytarzu. Niektóre pokoje: z balkonami. Na terenie obiektu: parking. Oferujemy: możliwość wyżywienia.
 • Gospodarstwo Agroturystyczne Maria
  ceny od
  60 PLN
  za nocleg
  Sucha Struga
  liczba miejsc: 10
  Na terenie obiektu parking. Do dyspozycji gości: ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa, ogólnodostępne łazienki. Dla aktywnych rowerowe szlaki turystyczne. Obiekt położony jest: nad rzeką Poprad, w cichej i spokojnej okolicy. Do rzeki Poprad 30 m.
 • Dom z Basztą
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Rytro
  liczba miejsc: 10
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, radio, czajnik bezprzewodowy. Dla aktywnych: basen kryty, basen odkryty, boisko sportowe, korty tenisowe.