Sanatorium Uzdrowiskowe Nida-Zdrój

Telefon
698 30...
adres
ul. Rzewuskiego, Busko-Zdrój, świętokrzyskie
za nocleg od
155 PLN
liczba miejsc
200

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe
pokoje2 osobowe
pokoje3 osobowe

W cenie noclegu: pełne wyżywienie, uzgodnione zabiegi.

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje jednoosobowe
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
Obiekt
rehabilitacja
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single

Zadowoleni klienci o nas


Byłam w Nidzie już 3 razy z NFZ i dwa razy prywatnie. Świetne pobyty lecznicze za każdym razem. Świetna rehabilitacja, którą kieruje doskonale Pani Joanna Krajewska.
Kuracjuszki z pokoju 715 pobyt grudniowy 2017 polecają sanatorium NIDA w Busku Zdrój. Zabiegi bardzo dobre i trafione, obsługa bardzo miła. Jedzenie super i w wystarczającej ilości. Organizacja obsługi na wysokim poziomie. Widać na każdym kroku profesjonalne zarządzanie ośrodkiem,
Witam bardzo serdecznie. Przebywałam w tym sanatorium na turnusie z NFZ. Pobyt zaliczam do bardzo udanych. Zakwaterowano mnie w p.225 w wymarzonej "jedynce"i oddano pod opiekę wspaniałego człowieka i lekarza specjalistę reumatologa - p.dr Zofii Sołtysiak . Zaordynowane przez Nią zabiegi były w 100% trafione. Bardzo serdecznie Jej za to dziękuję.Dziękuję za ćwiczenia w basenie , kąpiele siarczkowe i masaże wykonywane przez p. masażystę z pokoju 502 (koło basenu). Serdeczne podziękowania składam paniom pielęgniarkom z p.14 oraz wszystkim pracownikom kuchni za ich wielkie zaangażowanie w swoją pracę. Do podziękowań dołączają się panie siedzące ze mną w jadalni przy stoliku nr 29 - pani Sławka , pani Halinka i pani Jadzia . Szczególne podziękowania składam Panu Prezesowi - wspaniałemu gospodarzowi tej placówki , którego obecność była widoczna każdego dnia mojego pobytu w tym wspaniałym sanatorium . Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję i życzę wiele satysfakcji z wykonywanej pracy .
Witam serdecznie.Byłam na turnusie w tym wspaniałym sanatorium w terminie od 17 listopada do 8 grudnia br.Było wspaniale.Przemili ludzie,pracujący w tym sanatorium.Począwszy od momentu przyjęcia w rejestracji,odebrania klucza do pokoju "niespodzianki" bo to była wymarzona jedynka.Super posiłki na stołówce łącznie z moimi kaprysami /nie jadam ryb/ szybko była zamiana na to na co miałam ochotę.Wspaniałe ćwiczenia w basenie,Pan masażysta w pokoju 129,super panie i panowie przy okładach borowinowych i wszyscy inni.Pani pielęgniarka w pokoju 14 i oczywiście Pan dr.Justkowski opiekujący się naszą "grupą"Pani pokojowa bardzo miła,Wszyscy pracownicy bez wyjątku.Ten pobyt będę wspominać bardzo mile i bardzo tęsknić do kolejnego przyjazdu do mojej kochanej NIDY.Było tak dobrze,że wymaga powtórki,oczywiście w pokoju 42 ale w letnim sezonie.Szczególne pozdrowienia ślę dla Pani Anny Kuc z działu rezerwacji.Pani Aniu na Pani ręce ślę serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników tego wspaniałego sanatorium za każdą chwilę jaką u Was spędziłam. Do zobaczenia.
Przzebywałem w Sanatorium Nida Zdrój w 2104 w Busku Zdroju w Sierpniu. okolica wspaniała zabiegi super duzo zieleni wpaniałe tańce i super fizjoterapeutka Ewelina Walocha pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
W dniach od 20 lipca do 2 sierpnia 2014 r. wraz z mężem przebywałam w sanatorium Nida Zdrój w Busku Zdroju. Chciałam się podzielić naszymi wrażeniami. Zaczynając od pokoju, który był bardzo dobrze wyposażony. Zabiegi bardzo różnorodne, panie rehabilitantki niezwykle miłe. Jedzenie wspaniałe, bardzo smaczne i w dużej ilości. Pani KO -wiec umilała nam czas organizując różne wycieczki i imprezy. Pan Prezes powitał i pożegnał nas osobiście. Wszędzie było widać "rękę" dobrego gospodarza. Jest to sanatorium godne polecenia!
podobne w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny w Busku Zdroju ~ 62 m
- Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Busku-Zdroju ~ 430 m
- Dworzec Autobusowy Busko-Zdrój ~ 764 m
- Kościół Św. Brata Alberta w Busku-Zdroju ~ 833 m
- Kościół Bożego Ciała w Busku-Zdroju ~ 1.35 km
- Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju ~ 1.70 km
- Szpital Rejonowy w Busku Zdroju ~ 1.97 km
- rezerwat przyrody Owczary ~ 2.58 km