Apartamenty: na Królowej Jadwigi, Wspólnej oraz Spokojnej

Apartament na Królowej Jadwigi
Telefon
698 30...
za nocleg od
75 PLN
liczba miejsc
23
adres
ul. Królowej Jadwigi, Giżycko, warmińsko-mazurskie
obiekt czynny w terminie:

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
apartamenty6 osobowe185-150/osobadla niepalących,z kuchnią
apartamenty8 osobowe175-150/osobadla niepalących,z kuchnią
apartamenty9 osobowe175-150/osobadla niepalących,z kuchnią

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30 % wartości kosztu pobytu.

Apartamenty

Apartament na Królowej Jadwigi
Przestronny apartament o powierzchni około 70 m2 przygotowany dla 6 osób.
Znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca "Przystań" w spokojnej części miasta. W apartamencie są: dwie 2 osobowe sypialnie, salon z narożną rozkładaną sofą, łazienka z pralką, toaleta, aneks kuchenny oraz przestronne patio i obszerny balkon. Na wyposażeniu apartamentu jest TV. W aneksie kuchennym: kuchenka indukcyjna, piekarnik, lodówka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, komplet garnków, naczyń, sztućce. W budynku jest widna. Blisko jest do centrum i na plażę.
Do najbliższego sklepu spożywczego jest 3 minuty.
Do plaży jest 7 minut samochodem, do centrum 5 min samochodem, do EkoMariny 8 min samochodem.
Przed budynkiem jest darmowy parking.

Apartament na Wspólnej
Przestronny apartament  przygotowany dla 8 osób.
Zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy Wilanów. W apartamencie jest: salon z 2 osobową sofą, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, aneks kuchenny, jadalnia, łazienka z pralką, sypialnia z 4 pojedynczymi łóżkami oraz ogród z grillem i zestawem ogrodowych mebli. W aneksie kuchennym: zmywarka, lodówka, płyta gazowa, kuchenka mikrofalowa, garnki, sztućce, naczynia.  W apartamencie jest TV, widok na las i jezioro. Apartament mieści się na drugim piętrze domu z osobnym wejściem, nie ma windy. Do dyspozycji gości jest ogród i grill.
Do centrum jest 2 km, do EkoMariny 3 km.
Przy budynku jest bezpłatny parking.

Apartament na Spokojnej 7
Przestronny apartament dla 9 osób. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze nowoczesnego domu znajdującego się na granicy Giżycka i Antonowa. W mieszkaniu znajdują się: 2 sypialnie z garderobami i łazienką, sypialnia z łazienką i kuchnia z jadalnią. Do dyspozycji gości jest: darmowy parking, TV, pralka, pościel, komplet ręczników. Na wyposażeniu kuchni: lodówka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka indukcyjna, naczynia, sztućce, patelnie, komplet garnków. W ogrodzie jest miejsce na wypoczynek oraz grill.
Do centrum jest 3,3 km (samochodem 6 min), pieszo 2,8 km (30 min), do Twierdzy Boyen 3 km (samochodem 6 min, pieszo 30 min.)
W pobliżu jest ścieżka rowerowa, którą można dojechać do centrum miasta, a w drugą stroną do plaży gminnej nad pięknym jeziorem Kisajno.

Obiekt

W apartamentach obowiązuje zakaz palenia, zwierzęta nie są przyjmowane.

Regulamin
W celu uniknięcia nieporozumień oraz zapewnienia Państwu udanego wypoczynku prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się oraz przyjęciem i zaakceptowaniem regulaminu.

Wprowadzenie
Dokonując rezerwacji poprzez stronę meteor24.pl,  e-mailem lub telefonicznie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Usługodawcy. Ponadto informujemy, że w dniu 25 maja 2018r. zaczęły obowiązywać przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony danych osobowych, znane powszechnie jako RODO.  Od początku dokładam wszelkich starań, aby chronić Państwa dane osobowe. Realizacja wymogów Rozporządzenia naturalnie wpisuje się w naszą politykę prywatności.

Rezerwacja, opłaty za usługę i warunki płatności:
* Rezerwacji apartamentu Klient może dokonywać  drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie.
* Rezerwacja jest skuteczna po dokonaniu w ciągu 3 dni wpłaty zaliczki w wysokości 30% kwoty należnej za cały pobyt.
* Wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.
* W przypadku braku wpływu zaliczki na konto bankowe w ciągu 3 dni, rezerwacja ulega anulowaniu.
* Pozostałą część należności za pobyt należy zapłacić  na miejscu gotówką w dniu zameldowania.
* Na życzenie Klienta dostarczamy łóżeczko dziecięce do apartamentu. Potwierdzenie musi nastąpić podczas rezerwacji.
* Istnieje możliwość zabrania ze sobą psa wyłącznie po uzgodnieniu wcześniejszym z właścicielem obiektu.  Za pobyt zwierząt pobierana jest dodatkowa opłata ustalona przed dokonaniem rezerwacji. Klient ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone przez zwierzę i jest zobowiązany do zadośćuczynienia tym szkodom. Nieczystości sprząta właściciel zwierzęcia.

Postanowienia ogólne
* Dokonując rezerwacji poprzez stronę meteor24.pl ,e-mailem lub telefonicznie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Usługodawcy.
*Klient może zgłaszać w trakcie pobytu w apartamencie wszelkie uwagi i żądania do właściciela telefonicznie.
*O wszelkich usterkach powstałych w apartamencie, w czasie pobytu, Klient powinien niezwłocznie poinformować Zarządcę. Za usterki powstałe z winy Klienta będzie pobierana adekwatna rekompensata pieniężna.
*Przedmioty pozostawione przez Klienta po opuszczeniu apartamentu mogą być odesłane na jego koszt pod wskazany adres. W innym przypadku, po pięciu dniach od daty wyjazdu Klienta z apartamentu, obsługa postąpi z rzeczami stosownie do przepisów o rzeczach zagubionych lub znalezionych.
*Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w apartamentach grzałek i innych urządzeń elektrycznych, niebędących na wyposażeniu apartamentu. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy, urządzeń RTV oraz komputerowych.
*Klient, który umyślnie lub przez przypadek zniszczy własność apartamentu zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszty.
*Zarządca może odmówić przyjęcia osoby, która podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszyła niniejszy regulamin.
*Na terenie obiektu za opiekę nad dziećmi odpowiadają rodzice.
*Za wszelkie szkody, dotyczące aut na parkingach, właściciel nie odpowiada. Zarządca nie odpowiada za szkody (w tym zakresie) wyrządzone sobie nawzajem przez Gości, uprawnionych do korzystania  z parkingu.

Obowiązki/kompetencje/procedury pobytu Klienta:
* Apartament wynajmowany jest na doby.
* Doba pobytu w apartamencie trwa od godziny 16:00 do godziny 10.00., a możliwość wcześniejszego przyjazdu do apartamentu przed godziną 16.00 należy uzgodnić z Zarządcą.
* Zatrzymanie apartamentu bez uzgodnień z Zarządcą po godzinie 10.00 będzie traktowane, jako przedłużenie pobyt.
* Klient zobowiązuje się do eksploatacji apartamentu zgodnie z jego przeznaczeniem, nieusuwania z apartamentu jakichkolwiek elementów jego wyposażenia i dekoracji.
* Palenie w apartamentach i na balkonach jest całkowicie zabronione. Klient niestosujący się do zakazu zostanie obciążony opłatą PLN 200 za odświeżenie pomieszczeń, sprzętu oraz pranie firan.
* Klient jest zobowiązany każdorazowo zabezpieczyć apartament w przypadku jego opuszczenia poprzez zamknięcie okien oraz drzwi wejściowych na klucz i staranną pieczę nad kluczem.
* Klient zobowiązuje się do nieprzekraczania liczby osób przebywających z nim w apartamencie ponad tę, która została zgłoszona. 
* W przypadku naruszenia zasad określonych w punkcie 7, Zarządca jest uprawniony do pobrania należnego wynagrodzenia za pobyt osoby niezgłoszonej.
* W przypadku wyjątkowo rażącego lub chuligańskiego naruszenia zasad, Zarządca jest uprawniony do odstąpienia od umowy ze skutkiem natychmiastowym i usunięcia Klienta wraz z osobami mu towarzyszącymi z apartamentu w asyście Policji.
* Klient, jest zobowiązany do przestrzegania zasad dobrego sąsiedztwa, w tym do przestrzegania godzin ciszy nocnej (od 22.00 do 7.00).
* Organizowanie imprez towarzyskich w apartamencie jest zabronione. Za zorganizowanie imprezy towarzyskiej, uciążliwej dla innych lokatorów, Zarządca może pobrać opłatę dodatkową w wysokości 500 zł.
*W przypadku zgubienia kluczy do apartamentu, drzwi wejściowych jak i furtki, Klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł za zakup i wymianę zamka.
*Klient zobowiązany jest do dbania o zachowanie zasad dobrego sąsiedztwa i utrzymywania obiektu w stanie takim, jaki zastał po odebraniu kluczy. Do obowiązków Klienta należy również pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych przed wyjazdem.
* Wynajęty apartament należy pozostawić w takim stanie, w jakim był w dniu przyjazdu.
* W przypadku przyjazdu z psem właściciel zwierzęcia powinien ze sobą posiadać książeczkę zdrowia bądź paszport z aktualnym wpisem o szczepieniu przeciwko wściekliźnie. Prosimy również o zabranie ze sobą kagańca, a psy na ternie obiektu wyprowadzamy na smyczy. Nieczystości sprząta właściciel zwierzęcia.

Zmiana oraz anulowanie rezerwacji:
* Zmiana rezerwacji jest możliwa wyłącznie, gdy w nowo proponowanym terminie przez Klienta apartament nie został już zarezerwowany. W takim przypadku zmiana nie podlega dodatkowej opłacie.
* Gdy zmiana rezerwacji nie jest możliwa, a Klient odstąpił od umowy, anulował rezerwację, bądź nie wykonał umowy (brak przyjazdu), właściciel uprawniony jest do potrącenia wpłaconej zaliczki.
* Do 14 dni przed planowanym przyjazdem jest możliwość bez kosztowej zmiany terminu rezerwacji pod warunkiem dostępności apartamentów.
* Jeśli Klient odstępuje od umowy z własnej winy ponosi całkowity koszt rezerwacji.
* Zmiana rezerwacji przez właściciela jest możliwa wyłącznie w przypadku wystąpienia siły wyższej, uniemożliwiającej spełnienie świadczenia. Przez siłę wyższą rozumie się: kataklizmy przyrody, zajęcie apartamentu przez jakikolwiek organ władzy państwowej w jakimkolwiek celu, strajki, wojny i zamieszki oraz pozbawienie przez dostawcę Apartamentu prądu, gazu, energii grzewczej lub wody. Wówczas mamy obowiązek zaproponować inny termin Klientowi, a gdy Klient nie wyraża na to zgody odstąpić od umowy zwracając Klientowi wpłaconą zaliczkę (anulacja rezerwacji).
* Zastrzegamy sobie możliwość w wyjątkowych sytuacjach (awarii w apartamencie lub innego zdarzenia losowego) udostępnienia lokalu zamiennego o parametrach i powierzchni podobnej do zarezerwowanego apartamentu. W wypadku braku zgody Klienta na substytucyjny apartament umowa ulega rozwiązaniu i zwracamy Klientowi wpłaconą przez Niego zaliczkę.
Życzymy miłego pobytu.

Atrakcje w pobliżu

W pobliżu: plaża miejska ze strzeżonym kąpieliskiem nad jeziorem Niegocin, przystań jachtowa, Kanał Giżycki z mostem obrotowym, port Żeglugi Mazurskiej, amfiteatr w Twierdzy Boyen.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszam, do zobaczenia w Giżycku.

Atrybuty / atuty

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe
pokoje wieloosobowe
Obiekt
zakaz zwierząt
całkowity zakaz palenia
pokoje dla niepalących
parking
parking przy ulicy na miejscu (w cenie)
W pokojach / domkach
łazienka
aneks kuchenny
płyta grzewcza
balkon
łóżko małżeńskie
pościel
szafa
lodówka
telewizor
czajnik elektryczny
żelazko
ręczniki
suszarka do prania
Ogólnodostępne
kuchnia ogólnodostępna
czajnik
kuchenka mikrofalowa
lodówka
naczynia i sztućce
piekarnik
płyta grzewcza
zmywarka
łazienka
sprzęt do prasowania
sala TV
wspólny salon
taras
ogród
meble ogrodowe
grill na miejscu
Wyposażenie łazienek
prysznic
mydło
ręczniki
suszarka do włosów
pralka
Posiłki i napoje
sklep spożywczy - poza obiektem
Dodatkowe usługi
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Rekreacja
trasy rowerowe (~50 m)
Dla dzieci
przyjazny dzieciom
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
przyjazny niepełnosprawnym
Lokalizacja
położony ustronnie
blisko plaży (~2.1 km)
blisko jeziora (~2.1 km)
blisko lasu (~2.3 km)
Zdrowie
dezynfekcja
dezynfekcja powierzchni wspólnych
zakaz wstępu dla osób niezakwaterowanych
Widok
widok na jezioro
widok na las
widok na ogród
Akceptowane waluty
złoty – PLN
Forma płatności
płatność gotówką
płatność przelewem
Oferta dla
grupy
zniżka dla uchodźców z Ukrainy
rodziny
pary
single
Praca zdalna
dobry zasięg sieci GSM
dobry zasięg sieci Orange
dobry zasięg sieci Play
dobry zasięg sieci Plus
dobry zasięg sieci T-Mobile
zniżka na długi pobyt - wymaga dodatkowych ustaleń

Ważne informacje

przedpłata
zadatek w wysokości 30% opłaty za cały pobyt , który należy wpłacić w ciągu 3 dni od złożenia rezerwacji
opłata klimatyczna
brak
zameldowanie
możliwe od godziny 15:00 do 21:00. Telefoniczna informacja o godzinie przyjazdu.
wymeldowanie
możliwe od godziny 07:00 do 10:00
obiekt czynny w terminach

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Kościół Św. Brunona z Kwerfurtu w Giżycku ~ 538 m
- Kościół Św. Kazimierza Królewicza w Giżycku ~ 538 m
- Kościół Św. Anny w Giżycku ~ 593 m
- Kościół Matki Bożej Królowej Pokoju w Giżycku ~ 663 m
- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Giżycku ~ 951 m
- Cmentarz Katolicki w Giżycach ~ 956 m
- Kościół Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Giżycku ~ 957 m
- Dom Pomocy Społecznej Giżycko ~ 981 m
- Sąd Rejonowy w Giżycku ~ 1.04 km
- Parafia ewangelicko-augsburska w Giżycku ~ 1.15 km
- Stacja Kolejowa Giżycko ~ 1.51 km
- Zamek w Giżycku ~ 1.59 km
- Kościół grekokatolicki Świętej Trójcy w Giżycku ~ 1.99 km