Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Park Linowy Wiewiórka w Giżycku

Noclegi w pobliżu Parku Linowego Wiewiórka w Giżycku

Park Linowy Wiewiórka w Giżycku

Spędzanie wakacji na Mazurach to dla wielu wyjątkowy czas, na który czekają przez cały rok. Kraina Wielkich jezior zapewnia niesamowitą atmosferę i wyjątkowe atrakcje. Tu znajdują się także kameralne ośrodki wypoczynkowe, które położone są w malowniczych miejscach. Szczególnie lubianym kurortem na Mazurach jest Giżycko -nieduże miasto, malowniczo położone nad jeziorami Kisajno, Tajty i Niegocin. Miejsce to zachwyca przyjezdnych i pozwala na prawdziwy wypoczynek, połączony z niecodzienną zabawą. Atrakcji jest tu co niemiara, a jedną z najpopularniejszych, zaraz obok wodnych uciech, jest Park Linowy Wiewiórka.

Największy Park Linowy na Mazurach

Tu przygotowano wyjątkową rozrywkę, a jej głównymi atutami są przede wszystkim 4 trasy, o różnym stopniu trudności. W ten sposób korzystać z nich mogą tak dzieci, jak i dorośli spragnieni adrenaliny. Nie ma tu mowy o nudzie, choć bezpieczeństwo jest zagwarantowane w 100%. Dużym atutem jest aż 58 przeszkód, zainstalowanych w taki sposób, aby zapewnić nam ogrom emocji. Wysokość torów waha się od 3 do 12 metrów nad ziemią. To wyjątkowe chwile, które sprawdzą naszą wytrzymałość. Dodatkowym przeżyciem, które głęboko zapadnie nam w pamięć jest 10 zjazdów tyrolkowych, spośród których aż 4 prowadzą nad jeziorem.

Oferta parku linowego przygotowana została w taki sposób, aby każdy znalazł tu coś dla siebie i dostosował poziom trudności trasy, do własnych umiejętności. Atrakcja dostępna jest dla wszystkich, którzy przekraczają 120 cm wzrostu. Giżycko może pochwalić się jedną z największych ofert zabaw na świeżym powietrzu, a Park Linowy Wiewiórka jest jej istotną częścią. Spędzając wakacje w Giżycku, z pewnością powinniśmy odwiedzić to miejsce, bowiem nigdzie indziej nie znajdziemy tak malowniczych tras i dużego ich wyboru. Park Linowy to wspaniała zabawa dla całych rodzin.

Informacje dla odwiedzających

Godziny otwarcia:

  • W sezonie letnim codziennie 11:00 -18:00
  • poza sezonem w wybrane dni w godzinach 11:00 – 18:00

Cennik:

  • trasa niska - 20 złotych/przejście
  • trasa średnia - 25 złotych/przejście
  • trasa wysoka - 30 złotych/przejście
  • trasa zjazdowa - 30 złotych/przejście

Szczegółowe informacje dostępne sa na oficjalnej stronie parku linowego, pod adresem http://parkwiewiora.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Parku Linowego Wiewiórka w Giżycku