Agroturystyka Nad Urwiskiem

Agroturystyka Nad Urwiskiem
Telefon
698 30...
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
8
adres
Krajno Pierwsze, Górno, świętokrzyskie
Najbliższe większe miasto: Kielce, Święta Katarzyna

O nas

Zapraszamy do Agroturystyki nad Urwiskiem położonej w miejscowości Krajno u podnóża Łysicy. Okolica obfituje w pomniki przyrody takie jak lipy i pasieki. Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku i kontaktu z naturą.

W ofercie agroturystycznej znajduje się domek z 8 miejscami noclegowymi. Domek posiada centralne ogrzewanie oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Domek został komfortowo wyposażony. Na gości czeka w pełni wyposażona kuchnia, łazienka oraz część sypialniana z kołdrami i pościelą w wyposażeniu. Dla turystów przyjeżdżających z dziećmi przygotowano plac zabaw. Na wyposażenie łazienki składa się prysznic, umywalka oraz toaleta. 

Lokalizacja obiektu umożliwia korzystanie z atrakcji znajdujących się w okolicy. W odległości 1 km znajduje się wyciąg narciarski Sabat, a 20 km wyciąg narciarski Pod Telegrafem. Inne atrakcje znajdujące się w okolicy to oddalony o 25 km zamek w Chęcinach. Obiekt znajduje się w odległości 20 km od Kielc. Zaledwie 200 metrów od obiektu zlokalizowany jest przystanek prowadzący do miasta. Do Kielc można dostać się zarówno dzięki połączeniom z dworca kolejowego jak również autobusowego.

W pobliżu znajdują się warte odwiedzenia klasztory św. Krzyża i św. Katarzyny. Ciekawym miejscem jest Park Etnograficzny mieszczący się w Tokarni koło Chęcin. Jest to skansen, który działa na rzecz zachowania budownictwa wiejskiego i małomiasteczkowego ziem kieleckich. Miejsce prezentuje zabytki w otoczeniu zbliżonym do pierwotnego. Dzięki temu można zaobserwować naturalne zespoły fragmentów wsi. O tym jak cennym terenem jest Park Etnograficzny w tokarni świadczy fakt wpisania go do rejestru zabytków nieruchomych. Miejsce poprzez odwzorowanie historycznego układu osadniczego spotykanego na Kielecczyźnie posiada wartość edukacyjną. Warto odwiedzić także znajdujące się w okolicy jaskinię Raj, zalewy Wilków, Ciekoty i Cedzyna, Park Miniatur Sabat Krajno oraz Świętokrzyski Park Narodowy.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje4 osobowe30-50/osoba
domki letniskowe230-50/osoba

Domki

Domki 4, 5-osobowe, ogrzewane. Na domek składa się: sypialnia, salon, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka. Wyposażenie łazienki: kabina prysznicowa, umywalka, WC.

Obiekt

Przed domkami plac zabaw dla dzieci.

Atrakcje w pobliżu

Atrakcje w okolicy: klasztory - Święty Krzyż, Święta Katarzyna, Skansen Wsi Kieleckiej w Tokarni, Jaskinia "Raj", Zamek w Chęcinach, wiele pomników przyrody, zalewy - Wilków, Ciekoty, Cedzyna, Świętokrzyski Park Narodowy (Puszcza Jodłowa, Gołoborza).

Położenie

Agroturystyka Nad Urwiskiem położona jest u podnóża Łysicy.
W pobliżu: pomniki przyrody (lipy, pasieki), 1 km do wyciągu narciarskiego Sabat, 20 km do wyciągu narciarskiego Pod Telegrafem, 2 km do Świętej Katarzyny, 25 km do zamku w Chęcinach, 20 km do Kielc, 20 km - dworzec kolejowy - Kielce, 20 km - dworzec autobusowy w Kielcach, 200 m - przystanek.

Atrybuty / atuty

Rodzaj oferty
pokoje czteroosobowe
domki
Obiekt
parking
W pokojach / domkach
łazienka
aneks kuchenny
Posiłki i napoje
wyżywienie w obiekcie
Rekreacja
boisko sportowe
narciarstwo
Dla dzieci
przyjazny dzieciom
plac zabaw
Oferta dla
rodziny

Ważne informacje

Zadowoleni klienci o nas


Serdecznie pozdrawiamy ,często wspominamy nasz pobyt... niestety brakuje czasu aby znowu przyjechać.Polecam kwaterę czysto,kuchnia dobrze wyposażona,pełna prywatność .Gospodarze bardzo mili .

Pobliskie miejscowości

Górno ~5.2 km
Święta Katarzyna ~2.6 km

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno ~ 916 m
- Stok Narciarski Sabat ~ 1.12 km
- Dom Pomocy Społecznej "Dom Spokojnej Starości" Górno ~ 1.72 km
- Kościół Chrystusa Króla w Górnie ~ 1.90 km