Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Magicznego Domku w Pobierowie

Magiczny Domek w Pobierowie

Podczas wakacyjnych wyjazdów i urlopowych podróży często poszukujemy ciekawych, nietypowych atrakcji i miejsc, które zupełnie nas zaskoczą swoją unikatowością. Doświadczonych podróżników niełatwo zaskoczyć czymś, z czym jeszcze nie mieli do czynienia, jednak jedną z rzeczy, które z pewnością wywołają u nich takie właśnie wrażenie, jest Magiczny Domek w Pobierowie.

Niezwykły dom

Czym jest Magiczny Domek? Otóż jest to zupełnie zwykły dom... pomijając jeden, istotny fakt - dom ten jest odwrócony do góry nogami. W środku znajdują się normalne, jak w każdym innym domu, pomieszczenia i sprzęty oraz meble - łóżka, kanapy, szafy, jednak wszystko odwrócone jest o sto osiemdziesiąt stopni.

Odkrywanie odwróconego świata może być nie lada frajdą, szczególnie dla najmłodszych - dla dzieci ta atrakcja może być niemalże przejściem do innego, baśniowego świata, w którym niemożliwe staje się możliwe, a ludzie jak gdyby nigdy nic mogą sobie wesoło pospacerować po suficie. Na tym właśnie polega jego zawarta w nazwie "magia" - odwrócenie perspektywy sprawia, iż zmysły wariują, poczucie równowagi zaczyna żyć swoim własnym życiem, a siły grawitacji zdają się przeczyć wszelkim prawom fizyki. Spacerując po wnętrzu Domku, można oderwać się od codzienności i wrócić myślami do czasów dzieciństwa - któż z nas nie marzył o możliwości chodzenia po suficie?

Pamiątka z wakacji

Ta wyjątkowa, oryginalna atrakcja przyciąga licznych turystów i zapewnia niezapomniane wrażenia. Wewnątrz Magicznego Domku w Pobierowie nie ma zakazu robienia zdjęć - zwiedzający mogą więc zrobić sobie wyjątkowe, niepowtarzalne zdjęcia na pamiątkę. Jest to jedyna tego typu atrakcja na Wybrzeżu Rewalskim i jedna z nielicznych w całej Polsce, dlatego też cieszy się ogromnym i niesłabnącym zainteresowaniem. Warto wykorzystać część swojego czasu na wyprawę do Magicznego Domku - niezapomniane wrażenia pozostaną nam w pamięci jeszcze przez długi czas.

Zwiedzanie

Bilety wstępu:

  • Osoba dorosła – 15zł
  • Bilet ulgowy - 13zł
  • Dzieci do 100 cm wzrostu - wstęp wolny

Strona internetowa: http://magicznydomek.com

Dom, który stanął na głowie - czyż nie brzmi to interesująco? Tymi właśnie słowami można określić Magiczny Domek w Pobierowie - ciekawą i oryginalną atrakcję zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Polecane obiekty w pobliżu Magicznego Domku w Pobierowie