Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Ośrodek Turystyczno-Narciarski Mosorny Groń

Noclegi w pobliżu Ośrodka Turystyczno-Narciarskiego Mosorny Groń

Ośrodek Turystyczno-Narciarski Mosorny Groń

Ośrodek usytuowany w miejscowości Zawoja u podnóża Beskidu Żywieckiego jest idealny na każdą porę roku – w czasie ciepłych miesięcy świetny do odbywania długich spacerów, a podczas sezony zimowego – do uprawiania sportów takich jak narciarstwo czy snowboard. Każdego roku jest tu dużo turystów zarówno w zimie, jak i w lato, jakkolwiek to właśnie zimą jest najchętniej odwiedzany.

Wyciągi i trasy narciarskie

W skład bogatej infrastruktury oddanej do dyspozycji turystom wchodzą trzy wyciągi o różnym stopniu trudności – przeznaczone dla początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych osób. Wzdłuż tych wyciągów prowadzą cztery różne trasy zjazdowe, podobnie jak w przypadku wyciągów, różniące się stopniem zaawansowania. Najdłuższa trasa w ośrodku oddana do dyspozycji turystom wynosi 1420 metrów – jest ona oznaczona kolorem czerwonym. Dwie kolejne przeznaczone są dla osób jeżdżących nartami w zaawansowanym stopniu oraz snowboardzistów. Ostatnia trasa oferowana przez ośrodek liczy sobie 60 metrów długości i przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci oraz tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w trudnej sztuce, jaką jest narciarstwo.

Ośrodek dba o wszelkie aspekty związane z jazdą na nartach – trasy są regularnie naśnieżane, dzięki czemu narciarze mają pełen komfort podczas uprawiania tego sportu. Ciekawostką jest to, że na trasach tych można jeździć nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy – wszystkie trasy są odpowiednio do tego przygotowane i zaopatrzone w odpowiednie oświetlenie na każdym odcinku. Na życzenie można skorzystać z usług instruktora pozostającego do naszej dyspozycji na terenie ośrodka.

Cennik

Karnet jednodniowy normalny kosztuje 79 zł, 3-dniowy – 215 zł, jednodniowy karnet ulgowy 63 zł (ulga dotyczy dzieci między 5 a 15 rokiem życia oraz osób 65+), a 3-dniowy – 172 zł. Za skorzystanie z kolejki linowej w górę i w dół zapłacimy za bilet normalny 12 zł (za ulgowy 8 zł), a w przypadku, kiedy wybieramy się tylko w górę lub tylko w dół zapłacimy 8 zł (ulgowy – 6 zł).

Informacje kontaktowe i szczegóły dotyczące funkcjonowania Ośrodka Turystyczno-Narciarskiego Mosorny Groń znajdują się na www.mosorny-gron.skigo.pl

Polecane obiekty w pobliżu Ośrodka Turystyczno-Narciarskiego Mosorny Groń


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!