Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Kościoła Najświętszego Serca Jezusowego w Bukowinie Tatrzańskiej

Kościół Najświętszego Serca Jezusowego w Bukowinie Tatrzańskiej

Turyści przybywający do Bukowiny Tatrzańskiej często poszukują innych atrakcji niż piesze wycieczki po górach. Ta wyjątkowo atrakcyjna turystycznie miejscowość jest pełna ciekawych obiektów i miejsc, w które powinien zajrzeć każdy przybysz. Znajdą się tu ciekawe miejsca zarówno dla miłośników relaksu w spa, jak i poszukujących innych wrażeń. Jednym z absolutnie wyjątkowych miejsc, do którego warto zajrzeć przebywając w Bukowinie Tatrzańskiej jest Kościół Najświętszego Serca Jezusowego.

Najważniejsze informacje

Rzymskokatolicki kościół parafialny w Bukowinie Tatrzańskiej jest zlokalizowany przy ul. Kościuszki 1. Chociaż architektonicznie jest on dobrze dopasowany do tutejszych budynków to jednak dość łatwo można go znaleźć nawet wtedy, gdy po raz pierwszy przebywamy w Bukowinie Tatrzańskiej. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bukowinie Tatrzańskiej gromadzi nie tylko miejscowych wiernych. Ten wyjątkowy kościół chętnie odwiedzają również turyści przyjeżdżający w góry. Dwukrotnie można uczestniczyć tu w odpuście parafialnym - pierwszy z nich odbywa się w najbliższą niedzielę po uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z kolei drugi odpust (Matki Boskiej Anielskiej) przypada w niedzielę po 2 sierpnia.

Godziny otwarcia, Msze Święte

W soboty odbywają się tu Msze Święte o godzinie 19, a w sezonie od października do kwietnia o godz. 17. Z kolei w niedziele wierni mogą uczestniczyć w nabożeństwie o godz. 8, 9. 30, 11 i 19. Msza Święta wieczorna w niedziele w okresie od października do marca odbywa się o 17, a w styczniu i lutym o godz. 20. Tutejsza kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku po Mszach Świętych porannych i wieczornych.

Gdzie szukać bieżących informacji o wydarzeniach z parafii?

Szczegółowe wiadomości na temat Kościoła Najświętszego Serca Jezusowego w Bukowinie Tatrzańskiej można znaleźć odwiedzając stronę internetową parafii. Znajdują się tam informacje nie tylko o porządku nabożeństw, ale także aktualności, i wpisy dotyczące życia parafii (często materiały filmowe i zdjęcia), poszczególnych grup parafialnych i pisma parafialnego.

Oficjalna storna: : http://www.parafia-bukowinatatrzanska.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Kościoła Najświętszego Serca Jezusowego w Bukowinie Tatrzańskiej