Hotel SPA & Wellness Marena

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Turystyczna, Międzywodzie, zachodniopomorskie
za nocleg od
75 PLN
liczba miejsc
300

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty15270-350/apartament
pokoje1 osobowe2220-260/pokój
pokoje2 osobowe60240/pokój
pokoje4 osobowe37300/pokój

Pokoje

nocleg 75-260 PLN,

pokoje z łazienkami

Zadowoleni klienci o nas


Chcielibyśmy raz jeszcze Wam bardzo podziękować za miłą i profesjonalną obsługę. Nie pamiętam kiedy byłam taka wypoczęta i zrelaksowana. Żal było odjeżdżać bo w oczach zakręciła się nie jedna łza kiedy poszłam do Pracowników pożegnać się chcąć podziękować za mile spędzone chwile. Pozwolę sobie na małą prywatę. Nie myślałam, że po tylu latach spotkam się ze znajomym z lat studenckich i, że będziemy mogli powspominać czasy praktyk na wyspie Lemnos w Grecji. Pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce Luiza & Adrian R
Właśnie wróciliśmy z Mareny i jesteśmy bardzo zadowoleni. Cały hotel jest bardzo ładny i nastrojowy, personel bardzo dba o nastrój, wszędzie rozstawiając malutkie świeczuszki i pachnidełka, których jestem wielką fanką, więc od razu podbiło to moje serce. Pokoje i w ogóle cały hotel jest niezwykle czysty, co nie w każdym hotelu tej klasy ma miejsce. Baseny i spa są także ok, aczkolwiek niektórym może przeszkadzać fakt, że na basen wchodzą też ludzie z zewnątrz co oznacza tłok w godzinach wieczornych, zwłaszcza w saunach i jacuzzi. Jedzenie także w porządku. Cały wyjazd zaliczam do bardzo udanych, mimo, iż Międzywodzie zimą wygląda jak jedno z tych opuszczonych miasteczek z westernów:) Życzę miłego pobytu wszystkim, którzy chcą pojechać do Mareny:) Warto!
Jesteśmy zachwyceni Mareną. SHotel położony 100m od plaży, z dala od centrum ( co dla mnie jest ogromnym plusem ) spędziliśmy tam ostatni weekend lutego i wróciliśmy zrelaksowani, wymasowani i pozytywnie naładowani. wracamy tam w swięta wielkanocne. tłoku na basenie nie zauważyłam, bo zamknięty był dla ludzi z zewnatrz. jedzenie wyśmienite, obsługa miła i kompetentna. brakuje mi tylko opcji "śniadanie do pokoju". serdecznie polecam.