HPR SA Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Poprzeczna, Międzywodzie, zachodniopomorskie
za nocleg od
75 PLN
liczba miejsc
320

O nas

Ośrodki rehabilitacyjno-wypoczynkowe HPR to budynki, które zlokalizowane są na dużym terenie 2,6 ha w centrum Międzywodzia. Z dotarciem do wszystkich atrakcyjnych miejsc nie będzie więc problemu, tym bardziej, że od morza dzieli nas 50-200-metrowy spacer przez malowniczy, sosnowy las. Dzięki temu, że jesteśmy oddaleni od głównej przelotowej drogi, nasi Goście mogą odpoczywać w komfortowych i spokojnych warunkach.

W naszym ośrodku znajdą Państwo nie tylko zakwaterowanie w wygodnych pokojach, ale także pełny pakiet dodatkowych usług. Świadczymy pobyty w ramach turnusów rehabilitacyjnych (odpłatne lub z dofinansowaniem z PFRON-u) czy wypoczynkowych. W swoim asortymencie mamy budynki hotelowe, takie jak „Morskie Oko”, „Spokojna”, „Neptun” czy „Jantar” oraz domki letniskowe bungalow. Nasi Goście mogą korzystać z ogólnodostępnych pomieszczeń, takich jak duża stołówka, w której można zjeść pyszne śniadania czy obiady. Imprezy rozrywkowe i taneczne odbywają się w kawiarni, dzieci mogą swobodnie bawić się na placu zabaw, a dorośli, którzy lubią spędzać aktywnie czas, mogą skorzystać z boisk do siatkówki, tenisa i koszykówki. Dysponujemy także placem, na którym jest specjalne miejsce na grilla i rozpalenie ogniska, przy którym można miło spędzić wieczór i zjeść pyszną kiełbaskę. Obiekty noclegowe są przystosowane do przyjmowania osób niepełnosprawnych – są windy osobowe i pokoje dla osób, które poruszają się na wózkach.

„Neptun”, „Morskie Oko” i „Jantar” posiadają pokoje dla dwóch osób i studio czterech osób, w postaci dwóch pokoi i łazienki. Pokoje zapewniają dostęp do pełnego węzła sanitarnego (tj. umywalka, kabina prysznicowa i WC), a także sprzętów, takich jak telewizor, radio oraz bezprzewodowy czajnik. W każdym pokoju jest też balkon, leżak i parawan. „Spokojna” to jednopiętrowy obiekt z 12 wyremontowanymi pokojami, także zapewniającymi dostęp do pełnego węzła sanitarnego, a także radia, telewizora, czajnika i parawana oraz leżaka. Nasze domki to budynki z dwom pokojami, w którym może spokojnie wypoczywać od 4 do 6 osób. Domki mają pełny węzeł sanitarny i nowe, komfortowe wyposażenie. Prowadzimy turnusy rehabilitacyjne, podczas których zapewniamy wiele atrakcji, takich jak biesiady, turnieje, konkursy, ognisko z kiełbaskami, wieczorki: powitany i pożegnalny oraz wycieczka po wyspie Wolin.

W Międzywodziu oprócz czystej i szerokiej piaszczystej plaży są także inne atrakcje. Nad Zalewem Kamieńskim można uprawiać sporty wodne oraz wędkować, rowerzyści mają tu do wybory wiele tras rowerowych, a miłośnicy spacerów szlaki nad Jezioro Martwe i zalew. Z miejscowości jest także blisko do Dziwnowa z portem i przystanią czy Kamienia Pomorskiego z zabytkową katedrą.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe75-113/osoba
pokoje3 osobowe75-113/osoba
pokoje4 osobowe75-113/osoba
domki letniskowe2 pokojowe75-113/osoba

W cenie noclegu: pełne wyżywienie, uzgodnione zabiegi.

Pokoje

Pokoje: z łazienkami. W pokojach: TV, radio, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy. Niektóre pokoje: z balkonami.

Domki

Domki: 4-6-osobowe, 2-pokojowe, z pełnym węzłem sanitarnym.

Obiekt

Na terenie obiektu także: miejsce na ognisko, możliwość grillowania. Obiekt jest: przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Zabiegi

Baza zabiegowa obejmuje: hydroterapię, kinezyterapię, krioterapię.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: ogniska z pieczeniem kiełbasek. Dla zainteresowanych organizujemy: dyskoteki, wycieczki.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: boisko do siatkówki, kort tenisowy, bilard. Dla dzieci plac zabaw.

Gastronomia

Obiad 20 PLN. Możliwość pełnego wyżywienia w cenie 40 PLN. Prowadzimy działalność rozrywkową.

Położenie

Do morza 100 m.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.