Hotel Hawana **

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Boczna, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
za nocleg od
70 PLN
liczba miejsc
30

O nas

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje urządzone nowocześnie i wygodnie. W naszej ofercie znajdują się pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe. W każdym pomieszczeniu jest telewizor plazmowy z wieloma kanałami, możliwość połączenia się z internetem przez wi-fi i przewód sieciowy oraz łazienka. W naszym obiekcie jest także bezpieczny, bezpłatny parking. Można domówić śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Dla Państwa wygody posiłki możemy wydawać całą dobę. Akceptujemy karty płatnicze.

Chcąc spędzić miły wieczór w mieście, mogą się Państwo wybrać do znajdujących się obok naszego obiektu atrakcji, takich jak kino, kręgielnia czy hala sportowo-widowiskowa „Łuczniczka”. Natomiast na całodniowe wycieczki, polecamy jak najbardziej zwiedzanie miasta. Warto obejrzeć zabytkowe budowle sakralne i świeckie, takie jak kościół klarysek czy bydgoskie spichrze. Całe Stare Miasto jest godne odwiedzenia, a także Wenecja Bydgoska, Śródmieście i zielona Wyspa Młyńska. Nie można nie wspomnieć o najstarszym w kraju Kanale Bydgoskim, wpisanym na listę zabytków czy największym w Polsce parku miejskim, Myślęcinku, który znajdziecie Państwo tylko 3 km od samego centrum miasta. Wizytówką miasta jest oświetlony w nocy i przestronny gmach bydgoskiej bazyliki. Chcąc zaznać nieco kultury, warto udać się do Filharmonii Pomorskiej czy opery. Natomiast w celu poszerzenia swojej wiedzy, opłaca się wstąpić do takich obiektów, jak: Exploseum, czyli Centrum Techniki Wojennej DAG Fabrik Bromberg. Jest to dawna pohitlerowska fabryka zbrojeniowa. Ciekawych informacji można także zasięgnąć w Muzeum Wodociągów czy Muzeum Mydła i Historii Brudu. A po całym dniu aktywnego zwiedzania, warto obejrzeć miasto z nieco innej perspektywy i udać się na rejs tramwajem wodnym. 

Tylko 4 km dzieli nasz hotel od ścisłego centrum miasta, dzięki czemu załatwienie spraw służbowych czy zwiedzanie Bydgoszczy nie stawi żadnego problemu. Znajdujemy się także niedaleko dróg wylotowych do Gdańska, Torunia-Warszawy oraz Poznania. Z naszego obiektu szybko dotrzecie Państwo na każdy autobus i pociąg na dworcu. Nasze położenia sprawia, że niczego Państwu u nas nie zabraknie – w pobliżu znajduje się bowiem centrum handlowe Galeria Pomorska. Co najważniejsze, u nas można odpocząć w ciszy i spokoju – hotel jest otoczony zielenią, co gwarantuje komfortowy wypoczynek.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe2150/pokój
pokoje2 osobowe8170/pokój
pokoje3 osobowe4220/pokój

Oferujemy atrakcyjne zniżki: dla grup zorganizowanych, przy dłuższych pobytach.

Pokoje

Pokoje: z łazienkami. W pokojach: TV-SAT, dostęp do internetu.

podobne w okolicy
hotele w okolicy
noclegi w okolicy