Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Diabla Góra

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Diabla Góra

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Wrzosowa, Ruciane-Nida, warmińsko-mazurskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
69

O nas

Zapraszamy na kompleksowo zorganizowane szkolenia i konferencje do ośrodka Diabla Góra. Oferujemy 69 miejsc noclegowych, które znajdą państwo w 28 pokojach 2- i 3-osobowych. Pokoje mają pełen węzeł sanitarny (łazienka z kabiną prysznicową, WC, umywalką), wyposażone są ponadto w telewizję, radio, telefon wewnętrzny i lodówkę. Oprócz pokoi, oferujemy nocleg w czterech apartamentach o wysokim standardzie, z aneksami kuchennymi. Posiadamy jeden pokój 1-osobowy, który jest przystosowany dla osoby niepełnosprawnej. Zajmujemy się organizacją szkoleń, sympozjów, różnych form integracji i konferencji. Można u ans liczyć także na koncert i imprezę plenerową. Do dyspozycji gości mamy salę konferencyjną z kominkiem (40-70 osób), salę wykładową (15-25 osób), salę klubową (20-30 osób) i pokój biznesowy (4-6 osób). Dodatkowo, istnieje możliwość aranżacji kawiarni i restauracji na potrzeby naszych gości. Na standardowe wyposażenie sali składa się m. in. nagłośnienie, rzutnik, projektor multimedialny i ekran, Wi-Fi, klimatyzacja, oraz zaciemnienie sal. Zapraszamy serdecznie, zorganizujemy każdą imprezę. Miłośnikom aktywnego wypoczynku polecamy wypożyczenie sprzętu wodnego, spływy kajakowe rzeką Krutynią, jazdę konną w pobliskich stadninach oraz rejsy po mazurskich jeziorach. Ośrodek Diabla Góra znajduje się w centrum Puszczy Piskiej, pomiędzy Jeziorem Nidzkim a Bełdany, w pobliżu jeziora Guzianka Wielka. O atrakcjach okolicy mogą państwo znaleźć informacje w recepcji naszego ośrodka. Polecamy Leśniczówkę Pranie, która zasłynęła dzięki pobytom polskiego poety - Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, w Praniu otwarto także muzeum artysty. W pobliskim Wojnowie znajduje się XIX-wieczny Klasztor Starowierców i Cerkiew Prawosławna. W Rezerwacie Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie zobaczyć można takie okazy jak żubry, bizony, wilki, daniele, tarpany czy rysie. Na całodniowe wycieczki polecamy oddalony nieco dalej na północ Reszel – miasto, które obok Krakowa, Zamościa i Wrocławia znalazło się w Światowym Rejestrze Zabytków. O miejscowości Gierłoż słyszał każdy turysta – to tutaj znajdował się hitlerowski Wilczy Szaniec – polowa kwatera przywódcy III Rzeszy.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
apartamenty2 pokojowe5150-190/apartament
pokoje1 osobowe180-110/pokój
pokoje2 osobowe18120-140/pokój
pokoje3 osobowe4140-160/pokój
domki letniskowe2 pokojowe2570-160/domekdrewniane,z kuchnią
domki letniskowe2 osobowe2530-40/domekdrewniane,z kuchnią

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, radio, telefon wewnętrzny, lodówka.
W naszej ofercie: pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Liczba pokoi w obiekcie 28.

Domki

Domki 3-5-osobowe, w dwóch kategoriach:
A) na domek składa się: pokój gościnny, sypialnie, łazienka i kuchnia. W domku: TV, radio, lodówka, kaloryfer, czajnik, kabina natryskowa, oraz drobne wyposażenie kuchni (brak kuchenki elektrycznej).

B) na domek składa się: pokój gościnny, sypialnie, kuchnia, umywalka i WC. W domku: TV, radio, lodówka, kaloryfer, czajnik oraz drobne wyposażenie kuchni (brak kuchenki elekt., kabiny natryskowej).

Apartamenty

4 x apartamenty dwupoziomowe z aneksem kuchennym i wc na dole, pokojem sypialnianym z łazienką z natryskiem na górze

1 x apartament małżeński - sypialnia z łożem małżeńskim, pokój dzienny

Obiekt

Na terenie obiektu: stołówka, kawiarnia, parking.

Imprezy i konferencje

Sala konferencyjna z kominkiem na 70 osób.

Wyposażenie sali: projektor multimedialny, ekran, rzutnik pisma, klimatyzacja, nagłośnienie, flipchart, Wi-Fi.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji gości: sauna, solarium. Dla aktywnych: boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, bilard, mini siłownia, tenis stołowy - ping-pong, wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego.
Dla dzieci: plac zabaw.

Gastronomia

Do dyspozycji gości: stołówka, kawiarnia. Średnia cena obiadu 25 PLN. Śniadanie 15 PLN. Kolacja 15 PLN.
Restauracja - ceny wg karty.

Położenie

Obiekt położony jest w puszczy Piskiej, wśród pieknych i stuletnich sosen na wysokiej skarpie, nad uroczym zakątkiem jeziora Guzianka Wielka, pomiędzy jeziorami: Nidzkim i Bełdan..

Ciekawe miejsca w okolicy