Pensjonat Cora Camping

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Wojska Polskiego, Pogorzelica, zachodniopomorskie
za nocleg od
30 PLN

O nas

Camping "Cora" jest ośrodkiem domków kempingowych i jednocześnie pensjonatem, który znajduje się nad Morzem Bałtyckim w kameralnej miejscowości Pogorzelica. Ośrodek został wyróżniony prestiżową nagrodą w postaci statuetki "Konik Morski", która w Gminie Rewal ma takie znaczenie jak Oscar w świecie filmowym. Ośrodek położony jest w w lesie sosnowym, dzięki czemu pobyt w nim pośrednio wpływa na oczyszczanie dróg oddechowych za pomocą olejków eterycznych wydzielanych przez sosny. Obiekt dysponuje własnym zejściem na plażę, która jest niezwykle szeroka i piaszczysta. "Cora" jest przyjazna dla zwierząt domowych - za dodatkową opłatą można przyjechać na wypoczynek z psem. Ośrodek jest atrakcyjny dla rodzin z dziećmi - rodzice nie płacą za pobyt dzieci do czwartego roku życia, a dwoje dzieci do czternastego roku życia traktuje się cennikowo jako jedną osobę pełnoletnią. "Cora" zajmuje powierzchnię 2, 2 ha. Na wczasowiczów czekają domki dwuosobowe i trzyosobowe, w opcji z łazienką, w której jest kabina prysznicowa, umywalka i WC. W wersji ekonomiczniejszej można zdecydować się na pokój bez łazienki. W niektórych pokojach na wyposażeniu jest lodówka i telewizor. Ośrodek dysponuje także przestrzenią dla namiotów i przyczep kempingowych. Jest przyłącze elektryczne i sanitariaty. Na terenie ośrodka goście mogą korzystać z bezprzewodowego internetu. Jest też sala telewizyjna, plac zabaw dla dzieci oraz wypożyczalnia akcesoriów plażowych typu parawany. Pogorzelica to kąpielisko morskie uwielbiane zwłaszcza przez rodziny z dziećmi. Okolica tętni życiem podczas sezonu wakacyjnego - po kąpielach morskich i słonecznych można korzystać z atrakcji kulinarnych, spacerować po malowniczych uliczkach Pogorzelicy, jeździć na wycieczki - rowerowe lub samochodowe do sąsiadujących popularnych kurortów. Przez miejscowość przebiega Szlak Liwiej Łuży oraz trasa Gryfickiej Kolei Wąskotorowej (można zdecydować się na przejazd "Ciuchcią Retro"). Dla miłośników przyrody atrakcją jest sosnowy bór bażynowy.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
pokoje2 osobowe90-160/pokójtypu lux
pokoje2 osobowe70-140/pokój
pokoje3 osobowe90-200/pokój
pokoje4 osobowe150-260/pokójtypu lux
domki kempingowe2 osobowe60-140/domek
domki kempingowe3 osobowe100-175/domek

Ceny na kempingu - informacja dodatkowa

Opłaty na polu kempingowym za dobę: osoba 11-14 PLN, rozbicie namiotu 10-15 PLN, samochód osobowy 8-10 PLN, pies 10 PLN.

Pokoje

Niektóre pokoje z łazienkami, o wysokim standardzie.