Pensjonat Za Lasem

Pensjonat Za Lasem

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

adres
ul. Poznańska 27, Napachanie, Rokietnica, wielkopolskie
za nocleg od
60 PLN
liczba miejsc
8

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe460-80/osoba

Pokoje

Oferujemy trzy pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz salon 2-osobowy.

Obiekt

Do dyspozycji gości kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Na terenie obiektu: miejsce na ognisko, możliwość grillowania.

Obiekt jest na terenie ogrodzonym.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne, boisko sportowe, ścieżki rowerowe.

Do dyspozycji gości plaża.

Położenie

Obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy.

Zapraszamy

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pobytu spełni Państwa oczekiwania.

hobby

rowery
W obiekcie jest możliwość rezerwacji rowerów, można też przechować własne. Z pensjonatu prowadzi ścieżka rowerowa, asfaltowa. W pobliżu są też ścieżki rowerowe w lesie, wokół jeziora Kierskiego. W pobliżu znajduje się sklep rowerowy i punkt serwisowy.

sporty wodne
W pobliżu leży jezioro Kierskie, gdzie są doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu i kajakarstwa. Znajduje się tam przystań jachtowa oraz klub żeglarski, gdzie można korzystać z indywidualnych lekcji.

lokalizacja

blisko jeziora
W odległości czterech kilometrów znajduje się jezioro Kierskie, z ośrodkiem żeglarskim oraz plażą. Nieco dalej są popularne ośrodki Strzeszynek i Rusałka. Na jeziorze Kierskim są doskonałe warunki do wędkowania z brzegu jak i z łodzi.

blisko lasu
Pensjonat położony jest przy lesie. Dojazd przez las ścieżką o długości 150 m. W lesie o powierzchni kilku hektarów można zbierać grzyby oraz spacerować.

położony ustronnie
Obiekt położony jest w ustronnym miejscu. Pomimo tego, że leży 300 m od obwodnicy Poznania, przez to, że jest oddzielony od niej lasem, jest miejscem cichym i spokojnym. Cały teren jest ogrodzony i ma zamykaną bramę. Na terenie obiektu znajdują się ścieżki spacerowe i do joggingu o długości ok. 500m.

udogodnienia

akceptacja zwierząt
Na terenie obiektu mogą przebywać zwierzęta, pod opieką właścicieli. Istnieje możliwość przetrzymania dużych psów w zadaszonym kojcu o powierzchni 15m2. W pobliżu pensjonatu znajduje się gabinet weterynarii.

boisko sportowe
W odległości 1 km położone jest boisko wielofunkcyjne, a na terenie obiektu jest plac do gier i zabaw.

grill
Na terenie obiektu znajduje się specjalnie wyznaczone miejsce do grillowania oraz rozpalenia ogniska dla kilkunastu osób. Grill posiada zadaszenie chroniące przed deszczem.

parking strzeżony
Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking strzeżony dla gości pensjonatu.

programy animacyjne
Na terenie obiektu jest możliwość przeprowadzenia imprez integracyjnych, połączonych z organizacją ogniska, w ciągu całego roku oraz zajęć animacyjnych dla dzieci w grupach do 20 osób, prowadzonych przez profesjonalnych animatorów.

wyżywienie w obiekcie
Po wcześniejszym uzgodnieniu jest możliwość podania śniadania, za dodatkową opłatą oraz obiadu (catering z restauracji regionalnej).

wyślij e-mail

Zadowoleni klienci o nas


Polecam, starannie zrobione nowe pokoje z łazienkami, salon i wyposażona kuchnia, wszystko nowe i estetyczne, warto przejechać kilkadziesiąt metrów gruntową drogą przez lasek