Noclegi Willa Szwadron

Noclegi Willa Szwadron
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Mickiewicza, Łańcut, podkarpackie
za nocleg od
43 PLN
liczba miejsc
26

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe490/pokój
pokoje2 osobowe6120/pokój
pokoje3 osobowe3130/pokój

Zadowoleni klienci o nas


Villa Szwadron to miejsce magiczne, otoczone aurą tajemniczości ponad 100 – letniej rezydencji mieszczańskiej i historią rodzinną - w tym 10 Pułku Strzelców Konnych. Pasje Pana Pawła Fangora oraz doskonała kuchnia zachęcają gości do kolejnych odwiedzin. Z okazji święta pułkowego 10 Pułku Strzelców Konnych najlepsze życzenia i pozdrowienia przesyła dr Zdzisław Kościański z rodziną . Pułk od 1918 roku do 1947 a następnie poprzez Koło Pułkowe zapisał się złotymi zgłoskami w historii zgodnie z dewizą zapisaną na odznace pamiątkowej - BOG HONOR I OJCZYZNA. Nowy Tomyśl , 23 kwietnia 2017 r.
Bardzo przyjemnie.Villa ma już 102 lata.Mieszkałam w pokoju cioci Dory,ciotki właściciela.Miałam szczęście,super trafiłam.Przytulnie i rodzinnie!!! :)
Jedyny w swoim rodzaju. Niepowtażalny klimat hotelu. Atmosfera i jedzenie wyśmienite. Polecam każdemu kto szuka czegoś niestandardowego.
Niepowtarzalny klimat miejsca. Czujesz się niemal jak w domu u znajomych. Pomimo położenia przy ruchliwej trasie i małej dbałości właściciela o otoczenie hotelu (ogród z grillem powinien być jednak przystosowany dla gości)zaletą jest fantastyczny personel - Panie starają się zapewnić wszelkie udogodnienia, fantastycznie gotują i wprowadzają ciepłą, domową atmosferę. Pokoje w standardzie podstawowym, ale schludne i czyste (radzimy jednak zabrać własne ręczniki). Pomimo krótkiego pobytu będziemy ten nocleg wspominać najmilej na całej trasie naszej podróży.
Wspaniały lokal, przemili właściciele, niepowtarzalny klimat hoteliku

Ciekawe miejsca w okolicy