Hotel Świeradów ***

Hotel Świeradów

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Piłsudskiego, Świeradów Zdrój, dolnośląskie
za nocleg od
110 PLN
liczba miejsc
54

O nas

Hotel Świeradów jak sama nazwa wskazuje zlokalizowany jest w Świeradowie-Zdroju, a więc w miejscowości do której warto przyjechać o każdej porze roku. Obiekt jest pięknie przystrojony, znajduje się w nim stylowa restauracja, gdzie można bez problemów skosztować lokalnych przysmaków i wspaniałych napojów. Dodatkowo na terenie hotelu można zorganizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym konferencje i bankiety. Hotel jest niezwykle przestronny, więc zdoła pomieścić za jednym zamachem wiele osób, a goście będą mieli zapewnione najlepsze warunki do skutecznego wypoczynku, a więc to na co turysta liczy najbardziej. Goście zarezerwować mogą dla siebie następujące opcje noclegowe: - pokoje 1-osobowe, - pokoje 2-osobowe, - pokoje 3-osobowe. W pokojach znajdują się łazienki z prysznicem, telewizory, bardzo wygodne łóżka, a część pokojów przystosowana jest do wizyt inwalidów, co wyróżnia obiekt spośród tłumu innych. Liczyć można także na kosmetyki, ręczniki, telefony, ale też suszarki do włosów. W pokojach można skorzystać również z szafek, pięknych krzeseł, ale w środku znajdują się również stylowe obrazy. Jak widać wyraźnie turyści nie muszą obawiać się o wyposażenie, ponieważ jest ono kompletne i każdy będzie mógł liczyć na cudowny wypoczynek w pięknie położonej miejscowości. W Świeradowie-Zdroju nie można narzekać na brak atrakcji turystycznych. Przede wszystkim można udać się na stoki narciarskie, gdzie można spróbować swoich sił w sportach zimowych. Dobrym wyborem będzie też Uzdrowisko Świeradów, ale również Izerski Park Ciemnego Nieba. Zwolennicy mocniejszych wrażeń powinni udać się na Wodospad Kwisa, jest to idealna atrakcja dla całej rodziny, więc warto to wziąć pod uwagę podczas planowania wycieczki. W pobliżu hotelu znajduje się też Grota Czerniawa oraz Rezerwat Przyrody Torfowiska, w którym zapoznać można się z okoliczną fauną oraz florą, a jest ona naprawdę bogata. Jak widać coś dla siebie znajdzie każdy turysta, więc atrakcji jest w tym regionie pod dostatkiem.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe110-140/osoba
pokoje2 osobowe110-140/osoba
pokoje3 osobowe110-140/osoba

Doba pobytowa od 14.00 do 12.00 w dniu wyjazdu. W cenie noclegu śniadanie. Dzieci w wieku do 6 lat bez oddzielnego spania i wyżywienia - bezpłatnie (gratis!).

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV-SAT, telefon. W naszej ofercie pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zabiegi

Zapraszamy na wczasy lecznicze. Dla gości kuracyjnych osobny cennik

Gastronomia

Nasza specjalność to kuchnia polska, tradycyjna.