Pokoje Gościnne Stefankowo

Pokoje Gościnne Stefankowo

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

adres
ul. Leszczynowa 11, Czeremcha, podlaskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
6

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe130-40/osoba
pokoje4 osobowe130-40/osoba
domki letniskowe6 osobowe130-40/osoba

Pokoje

Do dyspozycji gości mamy 2 pokoje: 2- oraz 4- osobowy, o podwyższonym standardzie. W pokojach TV oraz internet.
Możliwość wynajęcia całego domku lub pojedynczych pokoi.

Obiekt

Na terenie posesji czeka na gości altana z murowanym grillem. Znajduje się tu również piękny ogród z oczkiem wodnym, drzewkami ozdobnymi, jak i meblami ogrodowymi (huśtawka, hamak itp.), na których można w ciszy odpocząć.
W domku do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia. Istnieje również możliwość wykupienia posiłków.
Jest to miejsce idealne zarówno dla przyjaciół, rodzin z dziećmi, jak i par. Zapraszamy do nas przez cały rok. Latem można tu odpocząć na świeżym powietrzu, słuchając śpiewu ptaków, zimą zaś wygrzewając się przy kominku.

Atrakcje w pobliżu

Czeremcha jest to piękna miejscowość położona w niedalekiej odległości od Białowieskiego Parku Narodowego oraz Obszaru Natura 2000. Otoczona jest ona wieloma lasami, pełnymi grzybów i jagód.
Jest to miejsce idealne do odpoczynku, jak i baza wypadowa do zwiedzania okolicznych atrakcji. W pobliskich wsiach znajdują się urokliwe cerkiewki, a także sanktuarium w Grabarce, które jest odwiedzane przez tysiące turystów.
Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy aktywnego odpoczynku, jak i osoby pragnące odpocząć w ciszy i spokoju, w otoczeniu natury. Przebiegają tędy liczne szlaki rowerowe, w tym znany Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. W pobliżu znajduje s ię zalew z piaszczystą plażą, placem zabaw dla dzieci oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego. Zalew ten przyciąga także wędkarzy, którzy mają okazję do wypróbowania swoich umiejętności.
Czeremcha jest również znana z odbywających się tu co roku imprez folklorystycznych, podczas których można posłuchać muzyki, obejrzeć tańce ludowe, podziwiać rękodzieło ludowe, a nawet wziąć udział w warsztatach, np. wyplatania ze słomy czy garncarstwa.

Gastronomia

Oferujemy możliwość wyżywienia.

Atuty

Naszym atutem jest przede wszystkim cisza i spokój, jaki u nas panuje. Można tu odpocząć od zgiełku miasta, będąc blisko natury.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do nas przez cały rok.

wyślij e-mail