Domki na Morzem Radawka

Domki na Morzem Radawka

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
Radawka, Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
za nocleg od
20 PLN
liczba miejsc
21

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
domki letniskowe5 osobowe1100-220/domekdrewniane,z kuchnią
domki całoroczne8 osobowe2260-380/domekdla niepalących,z kuchnią

Domki

Domki z łazienkami i aneksami kuchennymi.

W domkach: TV-SAT, sprzęt AGD, pościel, parawany.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

hobby

grzybobranie
W czasie jesieni jest możliwość zbierania runa leśnego w pobliskim lesie, który znajduje się w odległości 500 m od obiektu. Grzyby można ususzyć korzystając z suszarki do grzybów znajdujących się w obiekcie.

rowery
W obiekcie do dyspozycji gości są rowery (w cenie pobytu). Istnieje możliwość przechowywania swoich własnych pod zadaszonym pomieszczeniem. Trasy rowerowe przebiegają przez las w pobliżu brzegu morskiego. Trasa rowerowa wiedzie także do Kamienia Pomorskiego.

wędkowanie
W odległości 2 km od obiektu znajduje się akwen morski (obowiązuje inna opłata wędkarska, którą można opłacić w punkcie PZW, w Kamieniu Pomorskim) oraz Zatoka Wrzosowska. Natomiast w odległości ok. 8 km od obiektu znajduje się Zalew Kamieński oraz rzeka Świniec. Wędkarze muszą posiadać swój sprzęt wędkarski. Sprzęt oraz części zamienne można kupić w sklepie wędkarskim w Kamieniu Pomorskim. W akwenie morskim występują różne gatunki ryb takie jak: flądry, torbuty, węgorze, dorsze, belona, a w innych akwenach są okonie, leszcze, węgorze, ukleje i inne. Ryby można sprawić na terenie obiektu, a następnie je usmażyć, korzystając z kuchenki przeznaczonej do tego celu.

Ciekawe miejsca w okolicy