Domy Całoroczne Nad Jeziorem Niegocin na Mazurach

Widok Rydzewa gdzie posiadamy dwa atrakcyjne domy do całorocznego wynajmu
telefon
889-661-...
za nocleg od
48 PLN
liczba miejsc
21
adres
ul. Akacjowa 14, Rydzewo, Miłki, warmińsko-mazurskie
Najbliższe większe miasto: Giżycko
Obiekt czynny przez cały rok

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
dom letniskowy5 osobowy1300-400/domdrewniane,dla osób niepełnosprawnych
dom letniskowy7 osobowy1350-500/dommurowane,dla osób niepełnosprawnych
dom letniskowy7 osobowy1300-450/dommurowane,dla osób niepełnosprawnych
dom letniskowy7 osobowy1350-500/dommurowane,dla osób niepełnosprawnych

DOMY/APARTAMENTY WYPOCZYNKOWE W RYDZEWIE K/GIŻYCKA NAD J. NIEGOCIN I BOCZNE W CENTRUM MAZUR Z WŁASNYM PLACEM ZABAW DLA DZIECI KLIMATYZOWANE DO KRÓTKOTERMINOWEGO WYNAJĘCIADom I ul. Akacjowa 14
: w stylu dworkowym piętrowy z zadaszonym tarasem 7(9*) osobowy, posiadający salon z kominkiem, kuchnie, trzy sypialnie, dwie łazienki, trzy łóżka podwójne i cztery pojedyncze klimatyzację/pompę ciepła + ogrzewanie podłogowe i kominkowe. Wyposażenie stanowi m.in. kuchenka gazowa, piekarnik el., lodówka, zmywarka, żelazko. Posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Cena 350 zł do 6 lipca, 500 zł od 7 lipca do 20 sierpnia i 350 zł od 21 sierpnia. 

.

Dom II Słoneczna 11C piętrowy z zadaszonym tarasem 7(9*) osobowy posiadający salon z piecem kaflowym i aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienkę, dwa łóżka podwójne i 7 pojedynczych. klimatyzacje/pompę ciepła i ogrzewanie podłogowe i kominkowe. Wyposażenie stanowi m.in pralka, kuchnia el. indukcyjna, zmywarka, lodówka, żelazko. Posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Ceny: do 6 lipca 350 zł, od 7 lipca do 20 sierpnia 500 zł  i od 21 sierpnia 350 zł.

.

Dom III Słoneczna 11B piętrowy 7(9*) osobowy posiadający salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienkę, jedno łóżko podwójne i 7 pojedynczych. Klimatyzacje/pompę ciepła oraz ogrzewanie na podczerwień. Wyposażenie stanowi m.in. kuchenka indukcyjna, lodówka, duży profesjonalny parasol ogrodowy.  Posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Cena 300 zł do 6 lipca, 450 zł od 7 lipca do 20 sierpnia  i 300 zł  od 21 sierpnia. 

.

Dom IV Słoneczna 11 piętrowy 5(7^) osobowy: posiadający salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie na piętrze oraz duży balkon widokowy, łazienkę, jedno łóżko podwójne i 5 pojedynczych klimatyzację/pompę ciepła oraz ogrzewanie elektryczne podłogowe. Wyposażenie stanowi kuchenka indukcyjna i lodówka. Posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Cena 300 zł do 6 lipca, 450 zł od 7 lipca do 20 sierpnia, 300 zł od 21 sierpnia,OD SEZONU WAKACYJNEGO 2023 RUSZA WSPÓLNY DLA NASZYCH  DOMÓW CERTYFIKOWANY PLAC ZABAW DLA DZIECI.Domy są całoroczne/posiadają klimatyzację i ogrzewanie (uruchomiane w okresie poza wakacyjnym) i wyposażone są w kuchenkę elektryczno-gazową z piekarnikiem (na ul. Akacjowej) lub indukcyjną (wszystkie przy ul. Słonecznej), Dom przy ul. Słonecznej 11C dodatkowo posiada zmywarkę i elektryczny piekarnik. Wszystkie domy posiadają lodówki z zamrażarką, komplet naczyń i akcesoriów kuchennych. Na wyposażeniu znajdują się  grille. Położone są ok. 200-300 m od kilku plaż i wielu punktów gastronomicznych (restauracje, jadłodajnie, smażalnie ryb, bary, pizzerie, lodziarnie, W miejscowości funkcjonują trzy sklepy. Miejscowość posiada kilka portów z wypożyczalniami jachtów, skuterów, łodzi motorowych, rowerów, meleksów itd. W sezonie letnim w kilku restauracjach niemal codziennie odbywają się koncerty zespołów muzycznych.

INFORMACJE DODATKOWE:

* przy każdej dodatkowej osobie (*) powyżej podstawowego limitu miejsc dodatkowa opłata 50 zł,

* klimatyzacja dostępna od temperatury 27 ^C,

* możliwość prania przy domu I Akacjowa14  na ustalonych indywidualnie warunkach.                    

*  dom II posiada pralkę,
* Wi-Fi dotyczy obiektów Słoneczna 11B i C z limitem 60 GB, a przy Akacjowej 14 światłowód bez limitu,
* parking na posesji - posesje wyłącznie do dyspozycji wynajmującego,
* pobyt dodatkowych osób i gości z obowiązkiem zgłoszenia i do 22.00.
* pobyt psa po uzgodnieniu warunków z opłatą 20 zł /doba.
* drewno do kominka/pieca płatne według zużycia,
* w każdym przypadku istnieje możliwość indywidualnego negocjowania ceny i terminów,
* cisza nocna od 22.00 do 06.00,

* obowiązuje zakaz chodzenia po schodach wewnętrznych w butach tzw. "szpilkach" - dot. każdego obiektu,
* obowiązuje zakaz strzelania z karabinków ASG, innych urządzeń miotających plastikowe kulki, petard, innych środków pirotechnicznych, gry w piłkę nożną (na plażach znajdują się boiska sportowe), palenia ognisk (na plażach są miejsca do palenia ognisk), mycia samochodów na posesji, wchodzenia na drzewa, zrywania owoców,
* doba pobytowa od 15.00 w dniu przyjazdu do 10.00 w dniu wyjazdu (istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia),
* pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 600-400 PLN - pomniejszaną o stłuczki i inne drobne zniszczenia. W przypadku wystąpienia szkody wynajmujący zobowiązany jest do jej naprawienia zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,

*Dom III osiada profesjonalny duży parasol z obowiązkiem składania podczas wiatru,

* po zakończeniu wynajmu dom należy doprowadzić do stanu przed wynajmem (posprzątać). Za nieposprzątanie pobierana jest opłata w wysokości 200 PLN. Środki czystości do sprzątania na wyposażeniu.

* od każdej osoby na rzecz gminy pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2 zł /doba.

* każde dziecko liczone jest jak osoba dorosła. Posiadamy łóżeczka dopłata 20 zł / doba.

*Pościel na wyposażeniu (nie wydajemy ręczników).

*Wszystkie domy są przyjazne dla osób niepełnosprawnych/podjazdy.

* Ceny w okresie tzw. długich weekendów, sylwestra, wynajmu okazyjnego(komunie, rocznice itd.) ustalane są indywidualnie.

Domki

DOM NR I - 7(9*)-osobowy, 120 m2, przy ul. Akacjowej 14,
Dom w stylu dworkowym, murowany, wygodny, całoroczny, ogrzewany (ogrzewanie elektryczne i kominkowe).
Parter składa się z salonu z kominkiem wyposażony w dwie podwójne rozkładane kanapy, sypialni z dużym podwójnym łóżkiem, kuchni wyposażonej w kuchenkę elektryczno-gazową, lodówkę z zamrażarką. zmywarkę, łazienki z umywalką, WC i kabiną prysznicową, na parterze znajduje się duży zadaszony taras wyposażony w meble ogrodowe oraz grilla,
Piętro składa się z dwóch sypialni wyposażonych w cztery pojedyncze łóżka (możliwe dostawki) oraz WC. Obiekt posiada światłowodowe Wi-Fi. 

.

DOM NR II - 7(9*) osobowy 90m2 przy ul. Słonecznej 11C,

Dom nowy w stylu klasycznym z dachem dwuspadowym pokryty kasztanową ceramiczną dachówką sytuowany w sąsiedztwie pozostałych naszych obiektów w tym placu zabaw dla dzieci. Posiada ogrzewanie podłogowe elektryczne, klimatyzację/pompę ciepła oraz utrzymany w starym stylu piec kaflowy na drewno. Parter składa się z salonu z dwiema rozkładanymi kanapami i aneksem kuchennym oraz łazienką. Kuchnia wyposażona jest w zmywarkę  kuchenkę indukcyjną, piekarnik elektryczny i lodówkę z zamrażarką., komplet naczyń. Łazienka posiada WC, umywalkę i prysznic. Piętro składa się z trzech sypialni z 7 pojedynczymi łóżkami oraz ekstra piankowymi antyalergicznymi materacami grubość 20cm. Dom wyposażony jest w  Wi Fi (do max limitu 60GB). Dom posiada duży zadaszony taras wyposażony w meble ogrodowe oraz grilla i jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

.

DOM NR III - 7(9) osobowy 75m2 przy ul. Słonecznej 11B
Dom nowy w stylu klasycznym z dachem dwuspadowym pokryty kasztanową ceramiczną dachówką sytuowany w sąsiedztwie pozostałych naszych obiektów w tym placu zabaw dla dzieci.  Dom jest ogrzewany (podczerwień) oraz pompą ciepła/klimatyzacja. Parter skalda się z salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę oraz kuchenkę indukcyjną. oraz łazienki z wc umywalką i kabiną prysznicową. Salon wyposażony jest w rozkładaną podwójną rogówką. Na wyposażeniu znajduje się komplet naczyń. Piętro składa się z trzech pokoi z 7 pojedynczymi łóżkami wyposażonymi w ekstra 20 cm wysokości antyalergiczne materace piankowe.  Dom wyposażony jest w Wi-Fi. (do wysokości limitu 60 GB) Dom na zewnątrz posiada częściowo osłonięty taras i jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

.

DOM IV - 5 (7) osobowy 75m2 przy ul. Słonecznej 11

Dom z 2018r. zbudowany z drewnianych bali z dachem dwuspadowym pokryty miedzianą ceramiczną dachówką sytuowany w sąsiedztwie pozostałych naszych obiektów w tym placu zabaw dla dzieci. Dom posiada ogrzewanie elektryczne podłogowe oraz klimatyzację/pompę ciepła. Parter składa się z salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę oraz kuchenkę indukcyjną oraz łazienki z WC umywalką i kabiną prysznicową. Salon wyposażony jest w rozkładaną podwójną rogówkę. Na wyposażeniu znajduje się komplet naczyń. Piętro składa się z trzech pokoi z 7 pojedynczymi łózkami z grubymi 20cm  antyalergicznymi piankowymi materacami. Dom na zewnątrz posiada częściowo osłonięty taras i jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Apartamenty

Nowe, zadbane, czyste i dobrze wyposażone.

Obiekt

Wszystkie nasze obiekty są samodzielne, ogrodzone z miejscami parkingowymi i dużą ilością zieleni, drzew, krzewów i kwiatów.

Imprezy i konferencje

Wielka Majówka impreza cykliczna promująca Region Mazur oraz samą miejscowość Rydzewo o charakterze rozrywkowym z występami zespołów muzycznych oraz tanecznych z konkursami i wieloma atrakcjami towarzyszącymi jak pokazy prehistorycznej kultury Prus w tym plemion Galindów. Imprezie towarzyszą wystawy rękodzieła sztuki dawnej Mazurów promujące ekologię i ekosystem  Krainy Wielkich Jezior Mazurskich a także kuchnię dawną i współczesną.

Atrakcje w obiekcie

Nasz Plac zabaw dla dzieci położony w bezpośrednim sąsiedztwie domów przy ul. Słonecznej/Galindów. Plac zabaw certyfikowany bezpieczny ogrodzony przyjazny środowisku w otoczeniu zieleni.

Atrakcje w pobliżu

W pobliżu 250-300 m: kilka dużych, czystych, ogrodzonych plaż z ogródkami zabawowymi dla dzieci, boiska sportowe przy szkole i plażach, wypożyczalnie sprzętu wodnego, quadów, rowerów, żeglarskie mariny - Marina Lester Club (przystań-restauracja-klub motocyklowy Harley Davidson), Natangia. W pobliżu funkcjonuje także pływająca sauna, stadnina koni i parki linowe. 8 km od Rydzewa funkcjonuje trawiaste lotnisko.
W miejscowości funkcjonują całoroczne punkty gastronomiczne - restauracje, bary, pizzeria, jadłodajnia.
Duża liczba atrakcyjnych tras biegowych, rowerowych oraz do Nordic Walking.
Od 10 do 30 km: ośrodki SPA, baseny, aquaparki, zamki oraz wiele innych atrakcji w Wilkasach, Giżycku, Ogonkach, Mikołajkach i Mrągowie.
W pobliżu: Kwatery Hitlera, Lammersa, Goeringa i Himmlera, Twierdza Boyen, Święta Lipka, Galindia, Park Zwierząt w Kadzidłowie i Popielnie, Park Linowy Tajty, spływ kajakowy Krutynią i Łyną, Kanał Mazurski ze śluzami, przeprawy promowe Wierzba i Kiersztanowo, regularna trasa statków Żeglugi Mazurskiej (przystanek w Rydzewie) itd.
Zimą funkcjonują 3 wyciągi narciarskie o długości tras 400-800 m: Okrągłe 15 km, Góra Wiatrów k. Mrągowa 38 km, Gołdap 60 km.
W sezonie wypoczynkowym w miejscowości i okolicy organizowane są liczne imprezy: Wielka Majówka, Mistrzostwa Świata w Rajdach Samochodowych WRC, jeden z największych w Polsce - Festyn Lotniczy Mazury Air Show, Hip Hop Festiwal, Mistrzostwa Polski na skuterach wodnych, Festiwal Szant, Regaty o Puchar Prezesa Rady Ministrów, Bojerowe Mistrzostwa Świata i wiele innych atrakcji.

Gastronomia

W miejscowości: trzy sklepy w tym dwa całoroczne, smażalnie ryb, kilka barów restauracji, dwie pizzerie, dwie jadłodajnie  restauracja sushi.oraz punkt sprzedaży wyrobów wędzarniczych w tym ryb. 

Położenie

Domy są atrakcyjnie położone w centrum Mazur, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich na półwyspie oddzielającym Jeziora Niegocin i Boczne dalej Jagodne.
Do najbiższych plaż, przystani żeglarskich i punktów gastronomicznych 150 m-250 m. W miejscowości przystań dla statków pasażerskich kursujących do Mikołajek, Rucianego-Nidy, Giżycka i Węgorzewa.

Atuty

NA SEZON WAKACYJNY 2023 BĘDZIE URUCHOMIONY PRYWATNY PROFESJONALNY CERTYFIKOWANY BEZPIECZNY PLAC ZABAW DLA DZIECI

Domy do całorocznego wypoczynku, atrakcyjnie położone w pobliżu jezior Niegocin i Boczne, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, w samym centrum Mazur, w miejscowości typowo turystycznej. Nadto cicha i spokojna okolica z pobliskim lasem iglastym, co umożliwia spacery, wycieczki rowerowe, wybieganie się psów. W pobliżu wakacyjne centra, jak Mikołajki, Giżycko, Mrągowo. W miejscowości znajduje się przystanek dla statków regularnej żeglugi mazurskiej. W miejscowości między innymi ponad 100-metrowe molo dla spacerowiczów i żeglarzy, jedne z najdłuższych na Mazurach przy barze Marina Lester Club (klub motorowy miłośników Harley-Davidson). Czyste i piaszczyste plaże z atrakcjami dla dzieci. Dobry dojazd z Warszawy - ok. 3 godz., Białegostoku - ok. 1,5 godz., Olsztyna - ok. 1 godz. Około 50 km do przejścia granicznego z Rosją i 100 km do granicy z Litwą.
Domy są wygodne - do swobodnego grupowego/rodzinnego wypoczynku. Położone obok lub blisko siebie. Nowe, zadbane, czyste, komfortowo wyposażone w otoczeniu zieleni, lasu i jezior z gwarantującym bezpieczeństwo ogrodzeniem. Dodatkowe atuty to spokój, cisza a jednocześnie bliskość centrum miejscowości (200-300 m) i jezior Niegocin i Boczne (200-300 m).

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe
domki
Obiekt
akceptacja zwierząt
Akceptujemy pobyt zwierząt (psy). Przy rezerwacji należy ten fakt zgłosić. Pobyt 1-2 zwierząt bezpłatny. W okolicy istnieją warunki do swobodnego wypr... pokaż więcej
pies (za dodatkową opłatą 20 PLN)
rehabilitacja - poza obiektem
parking
parking prywatny
parking prywatny ogrodzony
W pokojach / domkach
łazienka
W obiekcie znajdują się dwie łazienki. Jedna w pełni wyposażona. Druga na piętrze to WC i umywalka.
aneks kuchenny
Kuchnia w obiekcie wyposażona w podstawowe urządzenia tj. lodówka, kuchenka gazowo-elektryczna, naczynia i sztućce.
piekarnik
płyta grzewcza
balkon
szafa
telewizor
radio
czajnik elektryczny
żelazko
suszarka do prania
Ogólnodostępne
kominek
W salonie znajduje się kominek. Pierwszy wkład do kominka bezpłatny. Większą ilość drewna wymaga dopłaty.
taras
ogród
meble ogrodowe
grill
Posesja jest wyposażona w przenośny grill do stosowania paliwa węglowego - opcja bezpłatna.
Wyposażenie łazienek
prysznic
Posiłki i napoje
wyżywienie w pobliżu (~150 m)
Rekreacja
wypożyczalnia rowerów (~200 m)
wypożyczalnia quadów (~200 m)
wypożyczalnia kijków (~200 m)
trasy rowerowe - poza obiektem
trasy dla quadów - poza obiektem
spływy kajakowe - poza obiektem
park wodny - poza obiektem
sporty wodne
W pobliżu posesji funkcjonuje kilka marin żeglarskich z wypożyczalniami sprzętu do uprawiania sportów wodnych, w tym żeglarstwa.
windsurfing - poza obiektem
wędkowanie - poza obiektem
Posesja znajduje się w centralnej części Mazur, na cyplu pomiędzy jeziorami Niegocin i Boczne. Jeziora słyną z dobrych warunków do wędkowania, a będąc... pokaż więcej
jazda konna - poza obiektem
narciarstwo
W rejonie funkcjonuje kilka wyciągów narciarskich. Okrągłe ze stokiem ok. 600 m - 15 km od posesji, Góra Czterech Wiatrów koło Mrągowa ze stokiem ok.... pokaż więcej
narciarstwo biegowe - poza obiektem
piesze wycieczki / nordic walking - poza obiektem
grzybobranie - poza obiektem
Las świerkowo-sosnowy zaczyna się ok. 100 m od posesji. Bogaty w grzyby borowiki, kurki, kozaki, rydze i maślaki oraz maliny, poziomki i jagody.
polowanie
organizacja wycieczek jednodniowych - poza obiektem
Basen i odnowa biologiczna
spa i odnowa biologiczna - poza obiektem
zabiegi kosmetyczne - poza obiektem
jacuzzi - poza obiektem
wanna z hydromasażem - poza obiektem
sauna - poza obiektem
sauna parowa - poza obiektem
sauna sucha - poza obiektem
masaż - poza obiektem
fotel do masażu - poza obiektem
jaskinia solna - poza obiektem
solarium - poza obiektem
kąpiele termalne / gorące źródła - poza obiektem
łaźnia turecka/parowa
fitness - poza obiektem
siłownia - poza obiektem
fryzjer - poza obiektem
Dla dzieci
przyjazny dzieciom
Obiekt znajduje się na posesji ogrodzonej w otoczeniu zieleni. Niedaleko posesji znajdują się place zabaw dla dzieci.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
przyjazny niepełnosprawnym
dostęp dla wózków inwalidzkich
pokoje na parterze dla niepełnosprawnych
miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych
Organizacja imprez
kulig - poza obiektem
Lokalizacja
położony ustronnie
Obiekt znajduje się ok. 200 m od centrum miejscowości, a jednocześnie w części miejscowości gwarantującej ciszę i spokój. Posesja jest ogrodzona osłon... pokaż więcej
położony w centrum
blisko plaży na miejscu
blisko jeziora na miejscu
Jeziora Niegocin i Boczne znajdują się ok. 200m od posesji. W miejscowości funkcjonuje kilka czystych, dużych, piaszczystych z atrakcjami dla dzieci i... pokaż więcej
blisko lasu na miejscu
Zdrowie
dezynfekcja
dezynfekcja innymi technologiami
Widok
widok na las
widok na ogród
Akceptowane waluty
złoty – PLN
euro – EUR
Forma płatności
płatność gotówką
płatność przelewem
Przelewy24
Języki
angielski
rosyjski
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
Praca zdalna
dobry zasięg sieci GSM
dobry zasięg sieci Orange
dobry zasięg sieci Play
dobry zasięg sieci Plus
dobry zasięg sieci T-Mobile
zniżka na długi pobyt
opłata klimatyczna
2 PLN
zameldowanie
możliwe od godziny 15:00
wymeldowanie
możliwe do godziny 10:00
obiekt całoroczny

wyślij e-mail

Zadowoleni klienci o nas


Bardzo podobał nam się domek, który mieliśmy wynajęty u pana Sławka, czyściutki i było w nim wszystko co potrzeba. A i właściciel z wielką życzliwością podpowiedział nam miejsca, z których warto skorzystać. Polecam z całego serca.
Polecam w 100% domki w Rydzewie. Domek w pełni wyposażony .Dookoła lasy i piękne jezioro Byłam pierwszy raz i już wiem że nie ostatni.
Drugi raz z rzędu spędzamy wakacje w malowniczym Rydzewie, ale na pewno nie ostatni raz. Domek jest komfortowy wyposażony, idealny dla dwóch rodzin z dziećmi. Doskonała lokalizacja, niedaleko piękne czyste jezioro i świetna restauracja z dostępnymi cenami, to atuty tego miejsca.

Pobliskie miejscowości

Giżycko ~8.6 km
Miłki ~7.7 km
Wrony ~8.8 km
Spytkowo ~13.3 km
Wilkasy ~5.7 km
Piękna Góra ~7.8 km
Jagodne Wielkie ~3.3 km