Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Pole golfowe Tokary Golf Club

Noclegi w pobliżu Pola golfowego Tokary Golf Club

Pole golfowe Tokary Golf Club

Golf był przez lata uważany za dyscyplinę zarezerwowaną dla najbogatszych. Na szczęście to się bardzo szybko zmienia i wielu ludzi przekonuje się do tej bardzo ciekawej formy spędzania wolnego czasu. Jeśli jesteśmy akurat na Kaszubach możemy odwiedzić do Tokary Golf Club, mieszczący się we wsi Tokary przy ulicy Przodkowskiej 63. Sezon trwa tutaj zazwyczaj od początku maja do końca października. W tych miesiącach odbywa się tutaj także kilkanaście interesujących turniejów.

Początki

Budowa pola rozpoczęła się w 2001 roku z inicjatywy gdyńskiego przedsiębiorcy. Dwa lata później otwarto 9-dołkowe pole o powierzchni 45 hektarów. Dodatkowo znajdowało się tu jedno pomieszczenie techniczne, a driving range składało się z kilku mat. W międzyczasie zaczął działać także klub o nazwie „Tokary Golf Club”, który na początku liczył 20 członków. Z roku na rok jednak przybywa i infrastruktury i członków klubu.

Pole golfowe w Tokarach

Obecnie klub w Tokarach stara się przyciągnąć do siebie nowych graczy z różnych miast i grup wiekowych. Niewątpliwą zaletą jest doskonałe położenie oraz bardzo rozbudowana oferta szkoleniowa. Organizowane są także różnego typu zawody, które pozwalają nowym graczom konkurować między sobą i sprawdzać swoje umiejętności na bieżąco.

Plany rozwoju są bardzo ambitne. Na cały kompleks ma się w przyszłości składać aż 27 dołków, z czego 18 będzie tworzyć pole pełnowymiarowe, a reszta dołków będzie służyć mniej zaawansowanym graczom do ćwiczeń. Dodatkowo właściciele chcą wykorzystać bliskość lotniska i organizować w przyszłości zawody międzynarodowe. Może więc warto już dzisiaj zdecydować się na rozgrywkę golfową w Tokarach.

Nauka gry w golfa

W Tokarach możemy nauczyć się gry w golfa od podstaw, a pomaga w tym doskonale wyszkolony instruktor. Pod jego czujnym okiem można nauczyć się wszystkich niezbędnych technik i ustrzec się podstawowych błędów. Na program kursu składa się także nauka przepisów gry oraz teorii, a całość kończy egzamin na „zieloną kartę”. Uzyskanie takiej karty pozwala nam na grę bez przeszkód na każdym polu golfowym na świecie.

Tokary Golf Club otwarte jest codziennie w godzinach 9:00-20:00. Dokładniejsze informacje można znaleźć na stronie: www.tokarygolf.pl

Polecane obiekty w pobliżu Pola golfowego Tokary Golf Club


Byłeś tam? Podziel się wrażeniami!