Zespół Uzdrowisk Kłodzkich - Korab

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Kryniczna, Polanica-Zdrój, dolnośląskie
za nocleg od
66 PLN
liczba miejsc
77

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe7
pokoje2 osobowe20
pokoje3 osobowe10

Pokoje

Pokoje: z łazienkami. W pokojach: telefon.

Zadowoleni klienci o nas


Bardzo mile wspominam pobyt w Korabie i chętnie pojechałabym tam znowu.Polanica godna polecenia. Zabiegi bardzo pomocne,warunki pobytu i kuchnia na poziomie.Personel przemiły.Dziewczyny ,amazonki /i nie tylko/przesympatyczne.Pobyt na 6.
Nowoczesny budynek, po gruntownym remoncie, przyjazny osobom niepełnosprawnym, winda. Na każdym piętrze aneks kuchenny. Duże ładne pokoje wyposażone w TV, radio, telefon, balkon. Posiłki bardzo smaczne. Wspaniała i kompetentna Pani Kierownik podobnie jak i cały personel,fachowy, co najważniejsze życzliwie odnoszący się do kuracjuszy, służący pomocą. Zabiegi wykonywane na miejscu oraz w pobliskiej Wielkiej Pieniawie. Okolica mimo braku zieleni i czynnych fontann o tej porze roku bardzo ładna. Sąsiedztwo Parku Szachowego, Parku Zdrojowego, Wielkiej Pieniawy, Pijalni Wód, Deptaku. Mimo przykrych doświadczeń jakie nas spotkały wcześniej w innym obiekcie i w innej miejscowości należącej do Uzdrowisk Kłodzkich, miło wspominamy nasz pobyt w Polanicy Zdrój i wszystkich, którzy przyczynili się do poprawy naszego zdrowia. Z czystym sumieniem możemy polecić Korab.