Agroturystyka Koński Gaj

adres
ul. Gunicka, Tanowo, zachodniopomorskie
za nocleg od
40 PLN
liczba miejsc
20

O nas

Koński Gaj oferuje zakwaterowanie w czystych, jasnych pokojach, które mogą pomieścić od dwóch do sześciu osób. Każde z pomieszczeń posiada dostęp do prywatnej łazienki z natryskiem. Obiekt oferuje 20 miejsc noclegowych. Dodatkowo goście mają możliwość wykupienia śniadań lub pełnego wyżywienia, które przygotowywane jest z lokalnych składników. Na terenie obiektu znajduje się także sala kominkowa.

Koński Gaj to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach jazdy konnej i osobach, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z jeździectwem. Obiekt oferuje obozy konne oraz półkolonie jeździeckie, na których przekazywana jest wiedza teoretyczna i praktyczna przy wsparciu wykwalifikowanej kadry z bogatym doświadczeniem. Można tutaj rozpocząć naukę jazdy konnej lub skorzystać z programu dla osób zaawansowanych w tym wymagającym sporcie. Ośrodek od lat szkoli także uczestników zawodów jeździeckich i odnosi w tym obszarze niemałe sukcesy. W Końskim Gaju istnieje możliwość zorganizowania wesela, uroczystości zaślubin i sesji zdjęciowych. Szczególną popularnością cieszą się dziecięce urodziny, podczas których jest możliwość przejażdżki na koniu lub kucu, przejazdu bryczką (a w miesiącach zimowych również kuligiem), a imprezę wieńczy wspólne ognisko.

Nasz hotel znajduje się w Tanowie - niewielkiej miejscowości położonej tuż przy polsko-niemieckiej granicy. Mnogość lasów pozwala na aktywny wypoczynek oraz długie spacery w bliskim towarzystwie natury. Przez wieś przechodzi Szlak Puszczy Wkrzańskiej oraz Szlak Leśno Górne-Tanowo, które łączą tereny puszczy z pobliskimi, urokliwymi wioskami. Pobliska rzeka Gunica to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy pragną spróbować swych sił podczas spływu kajakiem.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe1120/pokój
pokoje3 osobowe1140/pokój
pokoje4 osobowe2160/pokój
pokoje5 osobowe200/pokój
podobne w okolicy
Park Pokoje
za nocleg od 30 PLN
~5.2 km
Hostel Retro
za nocleg od 50 PLN
~6.8 km
Zajazd Pod Lipami
za nocleg od 65 PLN
~7.4 km
Pokoje Gościnne Na Słonecznej
za nocleg od 40 PLN
~8.0 km
agroturystyka w okolicy
Gospodarstwo Agroturystyczne Borzysławiec
za nocleg od 40 PLN
~17.2 km
noclegi w okolicy
Andromeda Dom Studencki ZUT Szczecin
za nocleg od 17 PLN
~10.9 km
Apartamenty SEDINUM
za nocleg od 30 PLN
~13.5 km
Noclegi - Restauracja Portowa
za nocleg od 40 PLN
~13.6 km
Noclegi u Grażyny
za nocleg od 40 PLN
~13.6 km