Hotel Joanna

Hotel Joanna

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Kasztanowa, Szczawno Zdrój, dolnośląskie
za nocleg od
75 PLN
liczba miejsc
42

O nas

W Szczawnie-Zdroju, uzdrowiskowej miejscowości Dolnego Śląska, na ulicy Kasztanowej 11 położony jest Hotel Joanna. Mieści się zaledwie 700 metrów od centrum, niedaleko parku Szwedzkiego, zapewniając Gościom spokojny wypoczynek w mieście, zlokalizowanym w Górach Wałbrzyskich. Pensjonat funkcjonuje od początków XX wieku – już wtedy przyjmował kuracjuszy i turystów. W obiekcie znajdują się komfortowo urządzone pokoje z łazienkami, pokoje deluxe i apartamenty. Posiadamy pokoje jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, piecio- i sześcioosobowe z telewizją satelitarną i z dostępem do interentu. W obiekcie działa restauracja, która słynie z pysznie przyrządzonych dań kuchni regionalnej. Goście mogą korzystać ze strefy mini SPA, w której znajduje się sauna fińska z fototerapią i turecka. Można u nas skorzystać także z masażu. Przed domem jest ogród z miejscem do zorganizowania grilla oraz miejsca parkingowe. Akceptujemy zwierzęta domowe. Szczawno-Zdrój to malownicza miejscowość z zabytkami wartymi obejrzenia. Ciekawy jest zespół zabudowań zdrojowych, pochodzący z XIX wieku, w skład którego wchodzi pijalnia wód, muszla koncertowa, pawilon handlowy, teatr zdrojowy, hala spacerowa czy altana nad źródłem. Warto też udać się do Parku Szwedzkiego czy na wieżę widokową z XIX wieku, znajdującą się na Wzgórzu Gedymina. Ciekawy jest też hotel zdrojowy – obecnie sanatorium uzdrowiskowe – czy dawne pensjonaty i wille. Opłaci się także wybrać na spacer do parku zdrojowego im. H. Wieniawskiego, w którym odnajdziemy wieżę zegarową, reprezentującą styl neogotycki. Jednak zabytki to nie jedyna atrakcja miejscowości. W Szczawnie-Zdroju i jego okolicach mamy wiele szlaków turystycznych, którymi warto się wybrać na dłuższe i krótsze wycieczki. Jednym z nich jest niebieski europejski szlak długodystansowy E3, który w Polsce na odcinku sudeckim przebiega przez Szczawno, a dalej Wałbrzych czy Ptasią Kopę. Można tez udać się na wycieczkę zielonym szlakiem, prowadzącym z Marciszowa Górnego czy żółtym z Bolkowa.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty320/apartament
pokoje1 osobowe110/pokój
pokoje2 osobowe180-210/pokój
pokoje3 osobowe230/pokój
pokoje4 osobowe300/pokój

W cenie noclegu: śniadanie.

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, telefon, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi).

Zadowoleni klienci o nas


Cudownie urządzony hotel z przemiłą obsługą i smaczną kuchnia. Bardzo polecam, na miejscu sauna fińska i parowa, no i piękny gabinet masażu z niezapomnianym relaksem.
Wspaniały klimat, pięknie urządzony z przemiła obsługa i przepysznym jedzeniem domowym. Polecam.