Karczma Jandura

Karczma Jandura
adres
ul. Gorzycka, Trześń, podkarpackie
za nocleg od
60 PLN
liczba miejsc
12
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170

O nas

Karczma Jandura to obiekt nawiązujący swoją stylistyką do góralskich klimatów zlokalizowany w miejscowości Trześń blisko Sandomierza. Karczma jest wybornym miejscem noclegowym dla osób, które chcą zwiedzić to zabytkowe miasto. Jest też wspaniałą propozycją do organizacji nietuzinkowych wesel i wszelkiego rodzaju imprez o charakterze nie tylko rodzinnym. Można tutaj także z powodzeniem aranżować konferencje i szkolenia. Komfortowy obiekt z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Wizytówką Karczmy są nie tylko piękne wnętrza, ale i wyśmienita kuchnia.

Karczma może pochwalić się ogromną przestrzenią, dzięki której goście będą czuć się tu swobodnie. Cztery sale zlokalizowane są na oddzielnych kondygnacjach, przy czym każda z nich ma osobne wejście. Dzięki temu można utrzymać klimat kameralny i sprawić, że żadna z trwających imprez wzajemnie sobie nie przeszkadza. Goście mogą korzystać z sali kominkowej.

Proponowane gościom pokoje są gustownie urządzone i dobrze wyposażone. Na terenie obiektu można rezerwować cztery pokoje dwuosobowe z opcją dostawek, z pełną infrastrukturą hotelową oraz z dostępem do bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Odpocząć można na terenie zielonym, na którym wyznaczone jest miejsce do grillowania, są alejki spacerowe oraz urocze oczko wodne. Karczma jest przygotowana na przyjazd również najmłodszych gości - jest tu atrakcyjny plac zabaw, dla bezpieczeństwa objęty monitoringiem. Pod nadzorem jest także parking zabezpieczony ogrodzeniem. W karczmie akceptowane są karty płatnicze.

Obiekt znajduje się przy trasie 77 pomiędzy Sandomierzem a Stalową Wolą. Stanowi wymarzoną bazę wypadową dla amatorów zabytków, którzy licznie przybywają do "Małego Rzymu". Położone na siedmiu wzgórzach miasto, przeplatane wodami rzeki Wisły to turystyczne marzenie nie tylko rodzimych turystów. W Sandomierzu nie ma chwili na nudę, nawet w razie braku słonecznej pogody. Miasto można zwiedzać o każdej porze roku. Można tutaj podziwiać bogaty przekrój architektoniczny - od architektury romańskiej do zabytków z XIX wieku. Sandomierz stał się pomnikiem historii - Stare Miasto to nie tylko zachwycające obiekty sakralne, ale i atrakcje typu sandomierskie lochy. Podziemna trasa to atrakcja, która obejmuje dawne kupieckie składy i magazyny, ale turyści z wyobraźnią mogą podczas zwiedzania przenieść się w czasie do średniowiecznego Sandomierza. Miasto oferuje też specjalną wędrówkę śladami serialowego "Ojca Mateusza".

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
pokoje2 osobowe4120-140/pokójmożliwość dostawek

Obiekt

Obiekt w stylu góralskim.

Do dyspozycji gości sala kominkowa.

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji: 4 sale na oddzielnych kondygnacjach, z oddzielnymi wejściami.

Doskonale organizujemy: wesela, konferencje, przyjęcia okolicznościowe, dancingi.

Atrakcje w pobliżu

Do dyspozycji gości teren zielony z zadaszonym miejscem na grilla oraz otwartym krągiem na ognisko, oczko wodne, wybrukowane ścieżki spacerowe.

Dla dzieci oświetlony i monitorowany plac zabaw.

Gastronomia

Nasza specjalność to kuchnia polska.

W lokalu miejsca i stoły przeznaczone dla najmłodszych gości.

Położenie

Obiekt zlokalizowany przy trasie 77 - na odcinku: Sandomierz - Stalowa Wola.

Atuty

Nasze atuty: niepowtarzalne wnętrza, wyjątkowa atmosfera, smaczna kuchnia.

Zapraszamy

Nasz profesjonalny i kompetentny personel zapewni obsługę na wysokim poziomie.

Pobliskie miejscowości

Sandomierz ~4.0 km
podobne w okolicy
pokoje gościnne w okolicy
noclegi w okolicy