Dom Przyjęć Hoga

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Jasińskiego, Mysłowice, śląskie

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: chrzciny, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, bale.

Zadowoleni klienci o nas


29.09.2012r to Ja Damian i to Ja Sabina, którzy powiedzieli sobie przed chwila "TAK" na całe życie chcą przeprosić, że tak późno piszą (zawsze lepiej późno niż wcale) ale chcemy podziękować jak tylko potrafimy. W taki sam sposób jaki nam się pomogło zorganizować naszą uroczystość weselną dla Nas i dla naszych gości. Dziękujemy za te chwile spędzone z Nami oraz za pełny Kosz starań by wszystko był zapięte na ostatni guzik. Jesteśmy mile zaskoczeni tym, że choćby, że rosół podany był gorący - jak to było zapowiedziane przez Właścicieli. Szefostwo kontaktowi i bardzo otwarci na propozycje. Pomocni i życzliwi. Do takiego domu chce sie wracać - nawet by tylko na kawę ;) ale to prawie jak do "rodziny" W takim domu weselnym jest tradycja i DUSZA i to się czuje i oraz chciałoby się przeżyć to drugi raz ! to jest ta chwila i to miejsce... Pozdrawiają nowożeńcy z 3 m-cznym stażem - z Katowic Damian i Sabina
Otylia i Tomasz Spędziliśmy w tym lokalu niezapomniane chwile. Zorganizowano nam cudowne wesele w sierpniu. Żadnych stresów i przykrych niespodzianek. Wspaniała atmosfera, zadowoleni goście. Obsługa doskonała do samego końca. Jedzenie wyśmienite. No i cudowna orkiestra aż z wielkopolskiego polecona nam przez szefostwo.Ale warto było.
W czerwcu 2009 miałem pożegnanie z załogą. Tak pięknie to zorganizowano, jak by to było wesele. Sala o niepowtarzalnym wystroju. Znakomite jedzenie, sympatyczna obsługa.
MOGE kazdemu polecić ten lokal dużo tam sie ostatnio zmieniło na dodre szczególnie wystrój i kuchnia Byłam gościem i było super.

Ciekawe miejsca w okolicy