Dom Małego Księcia

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Lędzian, Lublin, lubelskie
za nocleg od
45 PLN
liczba miejsc
80

O nas

Dom Małego Księcia znajduje się na północno-zachodnich peryferiach Lublina – klimatycznego i historycznego miasta na przepięknych wschodzie Polski. Dom Małego Księcia oferuje wygodne i przytulne noclegi, łącznie dysponuje 53 miejscami noclegowymi.

Dom Małego Księcia oferuje pokoje gościnne umieszczone na pierwszym piętrze, budynek jest całkowicie przygotowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i nie ma żadnych barier architektonicznych. Obiekt posiada pokoje 1, 2 i 3 osobowe z opcją dostawki dla dziecka. Dom Małego Księcia posiada pokoje typu studio, pokoje połączone są w pary za pomocą niewielkich wewnętrznych korytarzyków, na końcu których mieści się toaleta i łazienka. Jedna z łazienek ma specjalistyczne kąpielowe łóżko. Do podstawowego wyposażenia każdego pokoju należy: łóżko i pościel, stolik z krzesłami, lodówka, biurko z krzesłem, szafa i półki. Do wspólnej dyspozycji gości jest sala jadalniana z telewizją, aneks kuchenny z czajnikiem i kuchenką mikrofalową oraz żelazko. Zmotoryzowani goście swoje pojazdy mogą zaparkować na płatnym podziemnym garażu lub na darmowym parkingu na terenie obiektu. Obiekt współdziała przy dziecięcym hospicjum, a całkowity dochód z noclegów w Domu Małego Księcia przekazywany jest na Lubelskie Hospicjum dla Dzieci.

Dom Małego Księcia posiada też dużą salę konferencyjną o powierzchni 126 m2, sala jest klimatyzowana i ma aneks kawowy z kominkiem. Jest wyposażona w sprzęt audiowizualny i techniczny potrzebny do konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych – flipchart, projektor, ekran, możliwość zaciemnienia sali, wskaźnik laserowy, system nagłośnienia oraz mikrofony. Dom Małego Księcia mieści się przy trasie Lublin – Nałęczów.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe285/pokój
pokoje2 osobowe3845/osoba

Pokoje

W pokojach: lodówka, szafki nocne.

Obiekt

Do dyspozycji gości: świetlica z TV, dostęp do internetu, kuchnia z pełnym wyposażeniem. Na terenie obiektu: parking, garaż.

Zapraszamy

Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę.

podobne w okolicy
hostele w okolicy
noclegi w okolicy