Gospodarstwo Agroturystyczne U Ewy

adres
m. Rusinowo, Jarosławiec, zachodniopomorskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
28

O nas

Gospodarstwo Agroturystyczne U Ewy proponuje gościom nocleg w 4 osobowych pokojach lub domkach kempingowych dla 4 osób (maksymalnie mogą pomieścić 8 osób). Wokół agroturystyki jest dużo terenów zielonych, gdzie można spacerować.

Domki posiadają łazienki i aneksy kuchenne wyposażone w czajnik, kuchenkę, lodówkę i naczynia. W obiekcie do dyspozycji gości są mieszczące się w murowanym domu jednorodzinnym pokoje gościnne. Goście mogą korzystać ze wspólnej z domownikami łazienki oraz toalety, do ich użytku jest również kuchenka gazowa, zastawa stołowa i lodówka.

Gospodarstwo Agroturystyczne U Ewy czynne jest sezonowo od maja do września. Na ogrodzonej posesji przygotowany jest parking. Goście mogą skorzystać z oferty obiadowej powstałej na bazie ekologicznych produktów z własnego gospodarstwa. Wczasowicze mogą korzystać z murowanego grilla lub spędzać wspólne wieczory przy ognisku. Do dyspozycji jest boisko do siatkówki, a dla dzieci piaskownica, huśtawki oraz karuzela. Na leniwych czeka hamak.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje4 osobowe230/osoba
domki kempingowe4 osobowe530/osoba