Agroturystyka Zielona Dolina

Zielona Dolina ZAPRASZA!!

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

adres
Lewkowo Nowe 36, podlaskie
za nocleg od
40 PLN
liczba miejsc
8

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
dom letniskowy10 osobowy140-50/osoba

Cena noclegu od 100 do 300 PLN za dom w zależności od liczby osób przyjeżdżających na wypoczynek.
Oczywiście istnieje możliwość negocjacji ceny. Wynajmujemy tylko cały dom, bez podziału na pokoje, dzięki temu nasi goście naprawdę wypoczywają. Idealny dla dwóch zaprzyjaźnionych rodzin.

Apartamenty

Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Zaczynając od tarasu, kończąc na łazience. Na parterze: duży pokój z aneksem kuchennym, kominkiem i wyjściem na taras oraz łazienka. Na poddaszu: 2 sypialne (każda z czterema łóżkami).
Do dyspozycji naszych gości jest całe mieszkanie, dlatego wynajmowane jest jedynie dla jednej grupy przyjezdnych, więc nikt nieznajomy nie będzie przeszkadzał w wypoczynku.

Obiekt

Budynek nowy, zbudowany na fundamentach przedwojennej rodzinnej chatki.

Możliwość przyjazdu z pupilem. Do dyspozycji gości jest zarybiony staw, miejsce na ognisko oraz grill.

Położenie

Gospodarstwo jest oddalone od zalewu Siemianówka o 6 km, do Białowieży - stolicy naszego regionu - jest około 15 km. Z okna widać rzekę Narewka, pola uprawiane przez rolników oraz pobliskie lasy.

Atuty

Prawdziwym atutem tego miejsca jest cisza, spokój i wolny od problemów czas. Cytując naszego zeszłorocznego gościa "jedyne co mi przeszkadza to to, że jest tak cicho". Dodatkowym udogodnieniem jest przestrzeń dostępna dla każdego gościa. Jedynym minusem tego miejsca jest to, że za ciężko się z nim rozstać.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek!

wyślij e-mail

Zadowoleni klienci o nas


Spędziliśmy w Zielonej Dolinie 4 doby. Miejsce cudowne, szczególnie we wrześniu, ponieważ wieczorami siadaliśmy z kubkiem ciepłej herbaty i ksiażką przy kominku. Urządzone stylowo i bardzo czyste:). Polecam szczególnie tym, którzy marzą o odpoczynku i ciszy. Lokalizacyjnie bardzo fajnie, w okolicy 2 sklepy, Narewka, gdzie można zjeść bardzo dobrze oddalona o 5 km, blisko zalew siemianowski. Właściele bardzo mili, obdarowali nas naturalnym mydelkiem i pachnidełkiem wykonanymi własnoręcznie. Na pewno jeszcze tam wrócimy :)

Pobliskie miejscowości

Narewka ~5.8 km
Siemianówka ~8.7 km
Borysówka ~9.0 km
Hajnówka ~17.5 km