Pokoje Gościnne U Topora

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Jana Pawła II, Biały Dunajec, małopolskie
za nocleg od
20 PLN
liczba miejsc
100

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe1640-120/pokój
pokoje3 osobowe1260-180/pokój
pokoje4 osobowe880-240/pokój

Pokoje

Pokoje: z łazienkami.

Zadowoleni klienci o nas


Wspaniałe jedzenie, wszystkiego pod dostatkiem. Miło po obiedzie wypić kawę i poczęstować się ciastem pieczonym przez Gospodynię. Wakacyjny luz i komfort! Gospodarze życzliwi:) Do Term pięć minut spacerkiem. Pokoje nieduże- warto wybrać taki z balkonem- będzie widno :) Z sygnałem wi-fi różnie, ale przecież nie o to chodzi w czasie wakacji! Cena niewygórowana! Jednym słowem warto polecić!!!!
Wspaniała atmosfera rodzinna.Jedzenie palce lizać.Dospodarze wspaniali ludzie.Gospodarz mnie z mężem odwiózł w nocy na dworzec PKP.Co tu dużo pisać już tęsknie i dopóki mi sił starczy będę tam jeżdziła.
Mieliśmy przyjemność gościć tu z wycieczką szkolną uczniów szkół z Jamin, Jaziewa i Krasnegoboru /woj. podlaskie/. Miła obsługa, przyjemne miejsce. Budynek ładny, w środku czysto i schludnie. Bardzo dobre, obfite i smaczne wyżywienie - śniadanie i kolacje w postaci szwedzkiego stołu, do dyspozycji także bufet z napojami i słodyczami. PO ŚNIADANIU MOŻNA BYŁO ZROBIĆ SOBIE KANAPKI NA WĘDRÓWKĘ PO GÓRACH. Przez 3 dni naszego pobytu tu doświadczyliśmy wielu serdeczności ze strony gospodarzy. Gdy jeden z uczniów zachorował Pan Gospodarz zadzwonił do lekarza i zawiózł opiekunów z chorym do szpitala w Nowym Targu, kategorycznie odmawiając przyjęcia zapłaty. W porównaniu do zeszłorocznego naszego pobytu w Karpaczu to niebo a ziemia. Za przemiłą obsługę i gościnę DZIĘKUJEMY!!! Z przyjemnością polecam TEN pensjonat innym wycieczkom i osobom prywatnym. Mam nadzieję wrócić tu jeszcze.
czyste pokoje, pyszne jedzenie, świetne ceny i rodzinna atmosfera, polecam!!!
takiejświetnej atmosfery , goscinności i jedzenia nie znajdziecie nigdzie na całym podhalu. Jestem tam co roku po 2-3 razy.

Ciekawe miejsca w okolicy