Gospodarstwo Agroturystyczne Stokrotka

Front domu
adres
ul. Tomaszowska 21a, Susiec, lubelskie
za nocleg od
33 PLN
liczba miejsc
15

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
pokoje2 osobowe178-90/pokójdla niepalących
pokoje3 osobowe3108-120/pokójdla niepalących
pokoje4 osobowe1132-148/pokójmożliwość dostawek,dla niepalących

Doba pobytowa trwa od 13.00 do 11.00 w dniu wyjazdu.
Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 33% wartości noclegów.

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 pokoi:

Pokój nr 1, przeznaczony dla 2-3 osób.
* indywidualna łazienka (z wejściem z pokoju), drewniany, południowy balkon,
* łoże o wymiarach 200 cm x 140 cm i jedno łóżko 1-osobowe, TV, Wi-Fi.

Pokój nr 2 dla 2-3 osób.
* indywidualna, przeznaczona tylko dla tego pokoju przestronna łazienka, usytuowana 1 m poza pokojem,
* drewniany, południowy, zadaszony balkon,
* łoże o wymiarach 200 cm x 140 cm i jedno łóżko 1-osobowe, TV, Wi-Fi.

Pokój nr 3 dla 2 osób.
* indywidualna łazienka (z wejściem z pokoju), duży południowy, zadaszony balkon,
* łoże o wymiarach 200 cm x 160 cm, TV, Wi-Fi.

Pokój nr 4, przeznaczony dla 2-4 osób.
* indywidualna łazienka (z wejściem z pokoju),
* łoże o wymiarach 200 cm x 160 cm i dwa łóżka 1-osobowe, TV, Wi-Fi.

Pokój nr 5 dla 2-3 osób, na parterze.
* indywidualna łazienka (wejście z pokoju), balkon - 1 m nad ziemią,
* osobne wejście z podwórza tylko dla tego pokoju,
* łoże o wymiarach 200 cm x 140 cm i wersalka, lodówka, czajnik elektryczny, TV, Wi-Fi.

Dane do przelewu:

Odbiorca: Krzysztof Łagowski, ul. Tomaszowska 21A, 22-672 Susiec

Nr konta: 84 1240 2005 1111 0010 0624 6061 (PLN)

Obiekt

Do dyspozycji gości: bezprzewodowy internet (Wi-Fi), wyposażona kuchnia z jadalnią.

Na terenie obiektu parking, możliwość grillowania, miejsce na ognisko, suszarnia grzybów.


Służymy profesjonalną pomocą przy planowaniu pobytu, dysponujemy dużym zbiorem map i przewodników po okolicy.
Pomagamy dopełnić wszelkich formalności przy organizacji autokarowej wycieczki do LWOWA z uznanym na rynku biurem turystycznym.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych obiekt STOKROTKA oferuje bezpłatnie: rowery, profesjonalne kijki do Nordic Walking, boisko do badmintona.
Dla dzieci plac zabaw.

Atrakcje w pobliżu

Wycieczki z przewodnikiem, jazda konna w siodle, spływy kajakowe, możliwość wędkowania, wycieczki rowerowe, basen kryty, park linowy.

Atrakcje turystyczne: kuligi, przejażdżki bryczką, zabytki architektury, cztery rezerwaty przyrody.

Gastronomia

W sezonie letnim możliwość wyżywienia.

Śniadanie 18 PLN.
Obiad lub obiadokolacja 25 PLN.

Położenie

Obiekt STOKROTKA położony jest na skraju Puszczy Solskiej, w spokojnej miejscowości Susiec, leżącej na Roztoczu Środkowym.

Atuty

Obiekt położony jest w centrum miejscowości, skąd blisko do sklepów, barów, placu zabaw, ośrdka zdrowia, biblioteki, poczty, banku itp.
Podwórze posiada utwardzony parking i naturalny drzewostan. W głębi znajduje się trawiaste boisko z placem zabaw dla dzieci.
Właściciel posiada uprawnienia przewodnika i uprawnienia do nauki Nordic Walking, dzięki czemu pomaga w planowaniu i zagospodarowaniu wolnego czasu.

Zapraszamy

Miła i przyjazna atmosfera, wygodne pokoje z balkonami oraz centralne położenie na Roztoczu i w samym Suścu zapewnią Państwu doskonałe warunki wypoczynku!
Serdecznie zapraszamy!

hobby

grzybobranie
Nasz obiekt usytuowany jest przy iglastym lesie. Najwięcej grzybów jest we wrześniu i październiku, ale często bywa, że krótkie wysypy pojawiają się już w lipcu, a normą jest, że są po przymrozkach w listopadzie. Najczęściej zbieranymi grzybami są podgrzybek, prawdziwek i kozak, bywają też rydze. Do popularnych grzybów należą też maślaki, ale nie są często zbierane. Wysypy grzybów trwają od 10 do 15 dni. Często pojawiają się znienacka i trudno jest wczasowiczom utrafić w ten moment. Dla osób często pytających się o grzyby lub szczęściarzy, którym uda się wziąć urlop w takim okresie, mamy przygotowane osobne pomieszczenie z suszarkami. Umożliwiamy też marynowanie grzybów. Oprócz grzybów w naszych lasach można zbierać w czerwcu czarne jagody, w lipcu maliny, w sierpniu jeżyny, późną jesienią czerwone borówki. Dla znawców innych owoców i zielarzy Roztocze to najlepsze tereny do ich pozyskiwania.

jazda konna
W odległości 15 km od STOKROTKI znajduje się zaprzyjaźniona stadnina. Zaawansowanym jeźdźcom z naszego obiektu pomagamy w rezerwacji jazdy konnej w możliwie dogodnym czasie, a początkującym w rezerwacji czasu na naukę jazdy pod okiem trenera.

rowery
Gmina Susiec, w której położony jest nasz obiekt, to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla turystyki aktywnej. Przez jej teren biegnie 7 szlaków rowerowych w tym: Szlak Rowerowy Polski Wschodniej Green Velo oraz bardzo popularny Centralny Szlak Rowerowy Roztocza - czerwony. Oprócz oznakowanych w terenie szlaków, w ramach rozszerzenia oferty w Gminie Susiec opracowano 10 tras rowerowych. Prowadzą one po urozmaiconym terenie i po różnym podłożu (po asfalcie, szutrze, ubitej drodze, a bywa, że po piasku). Ich długość jest dostosowana do możliwości przeciętnego turysty wynosi od 30 do 70 km. Utworzono je koliście by można było zobaczyć najciekawsze atrakcje, ale jednocześnie wrócić w miejsce, z którego się wyruszyło. Najbardziej odpowiednie na wypady po Roztoczu są rowery górskie, ale i dla innych rowerów można dobrać kilka łatwiejszych tras. STOKROTKA dla swoich gości oferuje rowery bezpłatnie. Niestety ze względu na bezpieczeństwo dzieci nie oferuje siodełek dla dzieci. Te należy przywieźć ze sobą i na własną odpowiedzialność je umocować. Dla wprawnych rowerzystów, którzy nie rozstają się z własnymi rowerami posiadamy miejsce do ich przechowywania.

spływy kajakowe
W odległości 3 km od STOKROTKI przy rzece Tanew (przysiółek Rebizanty), znajduje się przystań z kajakami. Organizatorzy spływów zapewniają transport. Spływ trwa 2 godziny. Możliwe są też inne, dłuższe odcinki spływu w dole rzeki, ale ze względu na długi dojazd i większy koszt na osobę, wymaga to już zorganizowanej grupy. Równie ciekawe spływy organizowane są na rzece Wieprz. Główna ich przystań znajduje się 30 km od STOKROTKI przy zalewie Rudka. Tam występuje kilka tras, które można łączyć ze sobą. Oprócz spływów na rzekach można korzystać też z wypożyczalni kajaków na zalewie w Majdanie Sopockim - odległość 9 km. Osoby, które nigdy nie pływały kajakiem po krętych rzekach, winny najpierw popróbować swych sił na akwenie otwartym w celu nabrania wprawy w manewrowaniu. Kajki przeważnie są dwuosobowe. Koszt 2-godzinnego spływu (2 osób razem w jednym kajaku) to ok. 35 zł.

sporty wodne

wędkowanie
Przepływająca 2 km od Stokrotki popularna rzeka Tanew nosi miano krainy pstrąga i lipienia. Równie ciekawą rzeką dla wędkarzy jest rzeka Wieprz płynąca w odległość ok 20 km. W okolicznych zalewach: Zalewie w Majdanie Sopockim, Zalewie Rudka oraz prywatnych stawach hodowlanych takich jak: łowisko Zatyle k. Bełżca, stawy w Ródzie Różanieckiej, w Hutkach k. Krasnobrodu, Staw Sigła k. Górecka Kościelnego położonych od 9 do 20 km króluje karp.

lokalizacja

blisko jeziora
W odległości 9 km od STOKROTKI znajduje się 16-hektarowy Zalew w Majdanie Sopockim. Na zalewie znajduje się atrakcyjne drewniane molo, a przy nim plaża o długości ok. 300 m. Wokół biegnie deptak, a przy nim wypożyczalnie sprzętu wodnego. Nieopodal zalewu znajdują się punkty gastronomiczne. Zalew posiada 2 parkingi i dobrą infrastrukturę sanitarną.

blisko lasu
Posesja obiektu STOKROTKA dotyka lasu. Las należy do Parku Krajobrazowego Puszczy Solskiej. W zależności od poziomu struktura drzew zmienia się z lasu olszowego przy wodach, a wznosząc się kolejno w las sosnowy, świerkowy, jodłowy by na szczytach wzniesień zmienić się w lasy liściaste - bukowe. Ze względu na walory estetyczne lasów i dużą ilość rezerwatów przyrody chroniących zarówno roślinność jak i dziko żyjące zwierzęta, nie ma u nas możliwości uprawiania sportów typu moto-cross. Wjazd do lasów takim sprzętem jest karalny. Mam nadzieję, że to uregulowanie, przyjmiecie Państwo z wyrozumiałością, a być może z radością.

położony ustronnie

położony w centrum
Obiekt znajduje się w centralnej części Suśca, po jego leśnej stronie. Stąd jest wszędzie blisko. Do czterech sklepów od 200 do 600 m, do banku i bankomatu 300 m, do kościoła 1 km, do Gminnego Ośrodka Kultury i biblioteki 500 m, do stadionu 700 m, do wieży widokowej ok. 1,4 km, do przystanku autobusowego 200 m, do stacji PKP 600 m, do Rezerwatu Szumy 3 km. Przed domem biegną: 4 szlaki piesze i 2 rowerowe w tym Green Velo.

widok na las
Dom STOKROTKA znajduje się przy lesie. Balkonów dotykają gałęzie drzew rosnących na podwórzu, blisko domu. Przeważającym gatunkiem jest u nas sosna, więc zielono jest u nas przez cały rok.

udogodnienia

akceptacja zwierząt
Obiekt STOKROTKA umożliwia pobyt ze zwierzęciem tylko w jednym z pokoi. Przy rezerwacji noclegów należy nas o tym bezwzględnie powiadomić. Przyjazd ze zwierzęciem bez wcześniejszego powiadomienia może skutkować nieprzyjęciem gości. W przypadku akceptacji pobytu informujemy, że nie ma zakazu wejścia z psem do lasu. Konieczność założenia kagańca lub trzymania go na smyczy pozostawiamy do Państwa decyzji. Zaznaczamy, że dotyczy to bezpieczeństwa osób postronnych w tym dzieci, ale też samego psa ze względu na możliwość styczności z dzikim, chorym zwierzęciem.

aneks kuchenny
W obiekcie STOKROTKA goście mają do dyspozycji własną, ogólnodostępną kuchnię. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę gazową 4-palnikową, lodówkę, naczynia, garnki, patelnie, sztućce itp. oraz płyn do mycia naczyń. W kuchni istnieje możliwość przyrządzania posiłków jak i ich spożywania. Kuchnia nie posiada na wyposażeniu: kuchenki mikrofalowej, piekarnika, urządzeń typu mikser itp., nie jest wyposażona też w herbatę i kawę.

balkon

basen kryty
W odległości 300 m od STOKROTKI znajduje się odkryty basen, a 100 m dalej basen kryty.

boisko sportowe

czajnik

grill
Obiekt STOKROTKA posiada przenośne grille na węgiel drzewny. Grillowanie winno odbywać się w specjalnie do tego celu przeznaczonym, utwardzonym miejscu. Korzystanie z grilla jest bezpłatne. Obiekt nie zabezpiecza węgla ani podpałki. W szczególnych przypadkach. np. przy bardzo niekorzystnych warunkach pogodowych (wiatr w stronę obiektu) właściciel może nie wyrazić zgody na grillowanie.

internet
W obiekcie STOKROTKA istnieje możliwość korzystania z sieci Wi-Fi. Hasło do Wi-Fi udostępniane jest tylko dla gości obiektu. Nie ma możliwości wypożyczenia komputera.

lodówka

łazienka
Przy każdym pokoju znajduje się indywidualna łazienka z prysznicem. Obiekt zapewnia ręczniki, ręczniki papierowe, papier toaletowy, mydło w płynie.

miejsce na ognisko
W obiekcie STOKROTKA na utwardzonym, przeznaczonym do grillowania miejscu znajduje się żeliwne palenisko. Można na nim palić małe ognisko w celu podpieczenia kiełbasy lub uzyskania dobrego nastroju.

parking
Obiekt zapewnia bezpłatne miejsca parkingowe tylko dla aut osobowych gości rezerwujących pobyt. Podwórze jest ogrodzone, a parking jest niestrzeżony.

pralka / pralnia
Indywidualne pokoje nie mają dostępu do pralni. Pralkę automatyczną udostępniamy w miarę potrzeb.

przyjazny dzieciom

wypożyczalnia rowerów
Obiekt udostępnia swoim gościom bezpłatnie rowery. Rowery są przekazywane osobom pełnoletnim i one są odpowiedzialne za bezpieczeństwo dzieci podczas jazdy. Obowiązkiem wypożyczającego jest sprawdzenie stanu roweru przed wyjazdem i zgłoszenie usterek po przyjeździe oraz wyczyszczenie z ewentualnego błota. Naprawy są prowadzone w ramach ceny pobytu. Kosztami uszkodzeń rażąco odbiegających od właściwego użytkowania obciążane są osoby użytkujące rower lub jego rodzice/opiekunowie.

wyżywienie w obiekcie
W okresie od 2 lipca do 31 sierpnia 2018 r. obiekt prowadzi wyżywienie.
Oferujemy obiady tradycyjne w tym:
- zupy: krupnik, rosół, barszcz czerwony, żurek, zupa pomidorowa, ogórkowa, wielowarzywna;
- drugie dania: pierogi ruskie, gołąbki, gulasz z mięsa wieprzowego, naleśniki z serem, ryba smażona, kotlet schabowy, kotlet mielony; dania mięsne podajemy z: ziemniakami lub ryżem bądź kaszą gryczaną;
- surówka: ze świeżych warzyw, ogórek kiszony, kapusta kiszona;
- kompot ze świeżych owoców.
Koszt obiadu 25 zł/os. dorosłej, dla dziecka 18 zł.
Istnieje możliwość przesunięcia godziny podania obiadu.
Koszt śniadania 18 zł/os.
Kolacji nie oferujemy.

wyślij e-mail

SPRAWDŹ WOLNE MIEJSCA

podobne w okolicy
agroturystyka w okolicy
noclegi w okolicy