Ośrodek Na Końcu Świata

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych zweryfikowanych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
m. Jarnołtówek, opolskie
za nocleg od
29 PLN
liczba miejsc
70

Nasza oferta

Ośrodek Na Końcu Świata, znajduje się w w uroczym Jarnołtówku, wśród przepięknych lasów stwarzających korzystny zarówno dla ciała, jak i duszy mikroklimat. Można się tu zrelaksować, wypocząć, ale także odbyć leczenie i aktywnie spędzić wolny czas.

Na naszych gości w Ośrodku czeka 70 miejsc noclegowych. Pokoje są 1, 2, 3 oraz 4-osobowe. Wszystkie z łazienkami. Cena za nocleg w naszym ośrodku jest bardzo przystępna. Dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat – oferujemy upusty. Przy pobycie powyżej 5 dni nasi goście otrzymują zniżkę na nocleg w wysokości 10%.

Na terenie obiektu znajduje się jadalnia (gdzie można wykupić całodzienne, smaczne wyżywienie – w dobrej cenie), świetlica (niezastąpiona podczas deszczowych dni), piłkarzyki, stół do ping-ponga, sala gimnastyczna, siłownia, wypożyczania rowerów, boisko do piłki siatkowej i do koszykówki, miejsce na grill i ognisko oraz plac zabaw dla najmłodszych naszych gości. W całym obiekcie jest też dostęp do internetu Wi-Fi.

W Ośrodku Na Końcu Świata, możecie Państwo skorzystać także z zabiegów leczniczych, takich jak: kinezyterapia (ćwiczenie gimnastyczne), fizykoterapia, hydroterapia, elektroterapia, inhalacje.

Zapraszamy do Ośrodka Na Końcu Świata na wczasy wypoczynkowe, wczasy zdrowotne, wczasy lecznicze (w tym także dla dzieci i seniorów), turnusy rehabilitacyjne z dofinansowanie PFRON. W naszym obiekcie można także zorganizować wszelkiego rodzaju szkolenia, konferencje, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe. Dysponujemy 3 salami konferencyjno-bankietowymi, które są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny (ekran, tablica, telewizor, projektor, laptop, flipchart). Istnieje możliwość zapewnienia uczestnikom konferencji i szkoleń pełnego, całodziennego wyżywienia oraz bufetu kawowego. Ze względu na ustronne położenie obiekt doskonale nadaje się także na imprezy integracyjne.

Ośrodek Na Końcu Świata zaprasza do Jarnołtówka po zdrowie, wypoczynek i dobrą zabawę. Jesteśmy przekonani, że nasz ośrodek spełni Państwa oczekiwania.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe33/pokój
pokoje2 osobowe58-66/pokój
pokoje3 osobowe87-99/pokój
pokoje4 osobowe116-132/pokój

Pokoje

Pokoje: z łazienkami.

Gastronomia

możliwość pełnego wyżywienia