Ośrodek Na Końcu Świata

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
m. Jarnołtówek, opolskie
za nocleg od
29 PLN
liczba miejsc
70

O nas

Ośrodek Na Końcu Świata, znajduje się w w uroczym Jarnołtówku, wśród przepięknych lasów stwarzających korzystny zarówno dla ciała, jak i duszy mikroklimat. Można się tu zrelaksować, wypocząć, ale także odbyć leczenie i aktywnie spędzić wolny czas.

Na naszych gości w Ośrodku czeka 70 miejsc noclegowych. Pokoje są 1, 2, 3 oraz 4-osobowe. Wszystkie z łazienkami. Cena za nocleg w naszym ośrodku jest bardzo przystępna. Dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat – oferujemy upusty. Przy pobycie powyżej 5 dni nasi goście otrzymują zniżkę na nocleg w wysokości 10%.

Na terenie obiektu znajduje się jadalnia (gdzie można wykupić całodzienne, smaczne wyżywienie – w dobrej cenie), świetlica (niezastąpiona podczas deszczowych dni), piłkarzyki, stół do ping-ponga, sala gimnastyczna, siłownia, wypożyczania rowerów, boisko do piłki siatkowej i do koszykówki, miejsce na grill i ognisko oraz plac zabaw dla najmłodszych naszych gości. W całym obiekcie jest też dostęp do internetu Wi-Fi.

W Ośrodku Na Końcu Świata, możecie Państwo skorzystać także z zabiegów leczniczych, takich jak: kinezyterapia (ćwiczenie gimnastyczne), fizykoterapia, hydroterapia, elektroterapia, inhalacje.

Zapraszamy do Ośrodka Na Końcu Świata na wczasy wypoczynkowe, wczasy zdrowotne, wczasy lecznicze (w tym także dla dzieci i seniorów), turnusy rehabilitacyjne z dofinansowanie PFRON. W naszym obiekcie można także zorganizować wszelkiego rodzaju szkolenia, konferencje, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe. Dysponujemy 3 salami konferencyjno-bankietowymi, które są wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny (ekran, tablica, telewizor, projektor, laptop, flipchart). Istnieje możliwość zapewnienia uczestnikom konferencji i szkoleń pełnego, całodziennego wyżywienia oraz bufetu kawowego. Ze względu na ustronne położenie obiekt doskonale nadaje się także na imprezy integracyjne.

Ośrodek Na Końcu Świata zaprasza do Jarnołtówka po zdrowie, wypoczynek i dobrą zabawę. Jesteśmy przekonani, że nasz ośrodek spełni Państwa oczekiwania.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe33/pokój
pokoje2 osobowe58-66/pokój
pokoje3 osobowe87-99/pokój
pokoje4 osobowe116-132/pokój

Pokoje

Pokoje: z łazienkami.

Gastronomia

możliwość pełnego wyżywienia