Sanatorium Uzdrowiskowe Sanvit

Sanatorium Uzdrowiskowe Sanvit

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych zweryfikowanych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Staszica, Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
za nocleg od
60 PLN
liczba miejsc
200

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty11230-310/apartament
pokoje1 osobowe27115-150/pokój
pokoje2 osobowe49190-260/pokój
pokoje3 osobowe5240-330/pokój
pokoje4 osobowe4320-400/pokój

Pokój 2-osobowy o podwyższonym standardzie 115-155 PLN/osoba.

Cena noclegu. W cenie noclegu: pełne wyżywienie, uzgodnione zabiegi. Dodatkowe informacje: ceny zależne od rodzaju pokoju.

Pokoje

Pokoje z łazienkami i balkonami. W pokojach: TV, radio, telefon.

Obiekt

Na terenie obiektu także biblioteka. Na terenie obiektu parking.

Zabiegi

Oferujemy wszystkie zabiegi łącznie z basenem solankowym.
Oprócz zajęć rehabilitacyjnych pod okiem instruktora, proponujemy zajęcia relaksacyjne np.: sauna w połączeniu z kąpielą w basenie sprawia doskonałą okazję do zregenerowania sił i walki ze stresem.

Nasze profile lecznicze to: narząd ruchu, kardiologia, pulmunologia.

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji sala konferencyjna. Doskonale organizujemy: konferencje, pokazy, bankiety, szkolenia, kursy.

W czasie wolnym organizujemy naszym kuracjuszom piesze wycieczki po Ciechocinku, a także atrakcyjne wycieczki autokarowe do Torunia i Lichenia.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji gości: sauna, solarium, park. Dla aktywnych: bilard, basen kąpielowy kryty. Dla dzieci plac zabaw.

Gastronomia

Do dyspozycji gości kawiarnia.

Położenie

Sanatorium Uzdrowiskowe SANVIT położone jest około 200m do tężni.

Zadowoleni klienci o nas


Kolejny pobyt w gościnnym S A N V i Ci E upewnił nas, że " TU NALEŻY WRACAC " Dziękuję za całokształt. Zatem, do zobaczenia w następnym turnusie !
Sanatorium zasługuje na duże uznanie. Jest świetnie usytuowane, ma dobrą bazę zabiegową z fachową i miłą obsługą ,jedzenie smaczne i urozmaicone.Organizacja pobytu i planowanie zabiegów bez zastrzeżeń (NFZ). Polecamy i wrócimy tu pewno na pobyt prywatnie.
Pobyt byl bardzo dobry .Wyzywienie bylo bardzo dobre.Baza zabiegowa dobra .Chcialabym w szczegolnosci podziekowac P.Izabeli i P.Marcie za profesjonalne wykonywanie zabiegow ibardzo serdeczne podejscie do kjazdego kuracjusza. Dziekuje tez P.Damianowi masazyscie a takze P.doktorowi Staroscie za opieke lekarska przez caly turnus
Pobyt w sanatorium Sanvit w Ciechocinku uważamy za bardzo udany....Wspaniała baza zabiegowa z przemiłą obsługą, a kuchnia zasługuje na szczególną pochwałę....smaczne, domowe jedzenie....Jeśli sanatorium to tylko w Sanvicie...Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia ....
To już piąty rok wracam na kurację, i wypoczynek do "SANVITU"! Wspaniała opieka medyczna i całego PERSONELU! Zabiegi ordynowane z troską o pacjenta, równie odpowiedzialnie wykonywane. Gimnastyka grupowa-dyski- r e w e l a c ja !/Podziękowanie dla PANI prowadzącej!/ Wymarzone usytuowanie obiektu. Wyżywienie bez zastrzeżeń! SERDECZNE PODZIĘKOWANIE,, I DO ZOBACZENIA!
Właśnie jesteśmy w sanatorium, warunki są bardzo dobre, zabiegi, noclegi, jedzenie i tańce są w tym samym budynku. Najwspanialsza jest lekarz prowadząca - lek. med. Bożena Klejna, która swoim postępowaniem czyni, że kuracjusze stają się zdrowsi. Wieli honor dla SANVITU, że w swoim gronie posiada taką osobę.
Korzystałam z narzeczonym z tygodniowego pobytu w ramach pakietu "zdrowy kręgosłup". Jestem zchwycona zabiegami, podejściem do pacjenta/kuracjusza. Posiłki były wystarczające, oczywiście dodatkowo były jogurty, owoce i ciacho sie zdarzyło. Warunki pokojowe - znakomite, łazienki dostosowane do potrzeb o.n.
co rok od 99r.przebywamy z Zona na kuracji, jestesmy bardzo zadowoleni z zabiegow ,stolowki,obslogi i wszystkiego co sluzy milemu wypoczynkowi.slowa uznania dla kirownika ,,pani Agnieszki,,i calego personelu !!!!!!!!!!!! zawsze mile bedzemy Was wspominac i korzystac zwaszych uslug!!!!! Pozdrawiamy!! JERZY I STEFANIA HAJDUKOWIE Z GORZOWA WLKP !!!!!
Ja miałam możliwość skorzystać z sanatorium dwa razy w tak wspaniałym m- cu jakim jest maj. Podziękowanie całemu Zespołowi Sanatorium za troskliwą opiekę,masażystom za wykonywanie zabiegów.Pracownikom kuchni za smaczne przygotowanie potraw.
Wyrażamy serdeczne podziękowanie całemu Zespołowi Sanatorium Uzdrowiskowego "SANVIT" w Ciechocinku za sprawowanie troskliwej opieki nad pacjentami naszego turnusu - i stworzenie optymalnych warunków w dziedzinie leczenia i profilaktyki, zakwaterowaia i wyżywienia: A w szczególności: - lekarzom za właściwy dobór i niezbędne korekty zabiegów, - zespołowi terapeutów za profesjonalne i terminowe (zgodnie z komputerowym planem) wykonywanie zabiegów, - terapeutom - masażystom za wysokie kwalifikacje w świadczeniu usług, - pracownikom kuchni i stołówki za przygotowanie smacznych i urozmaiconych potraw oraz sprawne serwowanie gorących dań konsumentom, - Dziękujemy również za wypełnienie nam wolnego czasu poprzez organizowanie wielu wycieczek krajoznawczych po Ciechocinku i najbliższych okolicach z profesjonalnym przedstawieniem genezy i zabytków historycznych kurortu. Centralne położenie kurortu w pobliżu parku oraz 200 m. od tężni - to zasadnicze atrakcje obiektu sanatoryjnego. Szczególnie spacery wśród kwiecistych alejek w czerwcowe słoneczne dni... Byliśmy razem z żoną na leczeniu w tym Sanatorium "SANVIT" pierwszy raz, ale chcielibyśmy następnym razem ponownie tutaj powrócić! Na uwagę zasługuje fakt, że gabinety zabiegowe znajdują się w budynku głównym na parterze i I piętrze, czynne są 2 windy. Przy każdym pokoju jest balkon, na którym można wypocząć po zabiegach i wysuszyć np.ręczniki itp. Bardzo dziękujemy POW NFZ w Gdańsku za zakwalifikowanie naszych wniosków do leczenia w sanatorium SANVIT w Ciechocinku (wniosek nr 11-10-09205-0 Józef Tomf i wniosek nr 11-10-09204-4 Ludwika Tomf). Szczerze zachęcamy innych kuracjuszy do rehabilitacji w Sanatorium SANVIT w Ciechocinku.
Jestem stałym bywalcem od 15 lat;jestem zadowolony ze stołówki i miłej obsługi jak i zabiegów po których wracam zdrowy do domu.