Zajazd Pod Przyłazem

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Leśnica, Brenna, śląskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
46

O nas

Zapraszamy do naszych domków kempingowych, na wypoczynek w otoczeniu szczytów Orłowo i Stary Groń. Nasze domki to obiekty całoroczne. Do dyspozycji naszych gości posiadamy także restaurację oraz salę bankietową. W domkach znajdują się pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami, w każdym pokoju jest telewizor i bezprzewodowy czajnik. Na korytarzach są ogólnodostępne lodówki. Nasze domki mogą jednorazowo przyjąć 40 osób. Zapraszamy do skorzystania z pakietów np. „weekend z wyżywieniem”. Wtedy pobyt w naszych domkach rozpoczyna się obiadem w piątek, a kończy śniadaniem w niedzielę. Istnieje jednak możliwość przedłużenia takiego pobytu. Rezerwacje przyjmujemy drogą telefoniczną.

Organizujemy także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe (do 50 osób). Salę bankietową można wynająć na wyłączność. W okolicy znajduje się nowoczesna sala gimnastyczna, wyciąg narciarski. Dla naszych gości organizujemy kuligi na saniach i wozach. Oferujemy zniżki na basen i saunę w zaprzyjaźnionym hotelu. Zajazd pod Przyłazem znajduje się pomiędzy szczytami górskimi, nad strumieniem Leśnica (słynie on z czystej wody, dlatego występuje tutaj pstrąg tęczowy). Wybór naszego ośrodka zapewni świetną bazę wypadową podczas górskich wycieczek. W miejscowość panuje małe natężenie ruchu, można więc swobodnie uprawiać turystykę rowerową. To miejsce idealne dla osób, które chciałyby uciec od gwaru wielkich miast i obcować z naturą.

Brenna położona jest w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie cieszyńskim. To tereny, które obfitują w ścieżki rowerowe szlaki górskie, przystanie kajakowe, atrakcje i zabytki architektury. Polecamy tutejszy Park Turystyki (z boiskami, polem do mini-golfa, placem zabaw). To tutaj organizowane są letnie imprezy plenerowe. Warto także obejrzeć Kozią Zagrodę. Tam, oczywiście oprócz żywych zwierząt, można zobaczyć dawne zabudowania gospodarcze i gospodę w zrekonstruowanej chacie góralskiej. Do Brennej przyjeżdżają także narciarze (zjazdowi i biegowi), polecamy wyciągi na stokach Starego Gronia.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe1160-80/pokój
pokoje3 osobowe890-120/pokój

Nocleg z wyżywieniem (koszt pobytu). Dzieci: 12 lat 15 zniżki.

Domki

Liczba domków w obiekcie 3.

Imprezy i konferencje

Organizacja imprez na 50 osób.

Gastronomia

Możliwość pełnego wyżywienia w cenie 25 PLN.